PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:30
[KOR][MV] B1A4 - Baby I'm Sorry
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-03-14, 17:33   [KOR][MV] B1A4 - Baby I'm Sorry
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/fXJbN9WzQiA

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


To nam chłopaki zgotowali prezent na White Day~

Łał~ Przetłumaczyłam najszybciej jak się da, nawet zrezygnowałam z popołudniowej drzemki ^^ Ponieważ ta piosenka to mój dzisiejszy spazzm. Od samego rana oglądam ten teledysk i się normalnie chłopakami nie potrafię nacieszyć. Jedynie co mnie boli... to blond Gongchana. Ale da się żyć. Eunhyuka przeżyłam, to przeżyje tym bardziej ^^
Cóż... chyba skończyła się era słodkich chłopaczków, czas na coś 'męskiego', nie wiem czy do tego zalicza się rozpacz nad rozpadem związku, ale Korea to inny kraj~ Zupełnie inna bajka. Mam tylko jedno pytanie... nie żebym była nie miła czy coś, nie żebym ja była jakaś piękna czy coś... ale jak można dać COŚ TAKIEGO jako dziewczynę, za którą całe B1A4 będzie się uganiało. Dla mnie to jest jakaś porażka... ja nie wiem co to jest za kobita. Ale jej się boję, dziwne pomieszanie Sandeula z obcym O.o''' Dobra, opisujem. Liderek... czerwone włosy? Me gusta... lubię czerwone <3 Te diamenciki na poliku mnie trochę irytują, ale da się to przeboleć. Baro... kurtka Kyunga z Block B i jeszcze błyskawica w stylu Kwona na policzku namalowana. Ale te fryzura lepsza od blondu, stanowczo. Gongchan... dobra ten blond. Pisałam o nim XD Sandeul.... no on się nie zmienia, nigdy, albo też rzadko. ale ciągle mnie zachwyca~ na koniec.... CNU *-* Łosz matko przenajświętsza. Nie wiem czemu ale jak tak se na niego patrze jedyne co mi idzie na usta to ''Sam sex'' trza przyznać, przystojny jest no ^^ Zgolona główka, tak trochę mnie boli, ale żyję. Bałam się, że mu całe włosy zetną i brylów pozbawią, ale na całe szczęście SĄ!!
Tekst... tekst. Tłumaczony od wczoraj, więc nie jest z eng oficjalnego XD Trochę koreański, wiele kolorowania, by miało ono sens. Ale wyszło jak wyszło... Zresztą wy ocenicie. Jak wam się podoba płytka? Co sądzicie o tej zmianie? Podoba wam się? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Wysłany: 2012-03-14, 17:55   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-03-14, 17:55   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Natsu, cholerka, szybka jesteś. :3
Z całej płyty podoba mi się około 5 piosenek, a ta to nr 1. <3 W ogóle świetny comeback.
Yaa! To "ufo" mnie pożera.
Jinyoung to cud, te czerwone włosy. <3
Nie mogę przeboleć tego blondu u Gongchana. Kurna, lubię Koreańczyków w blondzie, ale jemu to za nic nie pasuje.
Dziękuję. :33
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-14, 18:46   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Natsu, jakie tempo~~ jesteś niesamowita <3
Z góry składam ci pokłony, że w ogóle jesteś w stanie stworzyć coś z ich angielskiego bełkotu XDDD Rozumienie to jedno, ale żeby ubrać to ładnie w słowa, to jest naprawdę ciężkie, huh xd
Generalnie uważam, że warto było czekać o tej 4 nad ranem na teledysk, bo jest ŚWIETNY. Fajnie, że pokazali się z całkiem nowej strony, podobają mi się oba wizerunki chłopaków, soł ;3 Piosenka jest fajna, zdążyłam nawet przyzwyczaić się do autotune, więc wszystko gra <3
Dobrze jest też wiedzieć, o czym właściwie jest ta piosenka XD Bo rozumiałam tylko pojedyncze słowa i siedziałam, zastanawiając się, czemu nagle śpiewają o jakiejś imprezie... well, teraz to ma jakiś sens XD
Dziękuję za śliczne tłumaczenie <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-03-14, 19:00   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Warto było czekać, naprawdę warto. Nie spodziewałam się aż tak dużej zmiany, chociaż wyszła im ona na lepsze. Ta dziewczyna ... za pierwszym razem tak bardzo mnie przeraziła, że aż teledysk wyłączyłam O.o
JinYoung i czerwone włosy - coś na co czekałam od bardzo dawna i szczerze, liczyłam na to że GongChana także przefarbują na czerwono ale no cóż... idzie się przyzwyczaić, jednak wydaje mi się, że na zdjęciach wyglądał lepiej w tych włosach niż w teledysku. CNU - po prostu cudo, szczęka opada *-* Baro zawsze jakoś na bok odstawiałam ale teraz też jest całkiem w porządku i Sandeul - tak jak powiedziałaś Natsu - zawsze wygląda tak samo więc nic dodać nic ująć xD
Dziękuje za tłumaczenie i podziwiam, że tak szybko ^ ^
 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-03-14, 19:33   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Zabierzcie tą paskudę z tego teledysku, a będę zadowolona w 100%.
Ogólnie wszystko mi się podoba :3 Piosenka, stroje (trochę mi się kojarzą z MBLAQ "Y" xD"), fryzurki i takie tam. Nareszcie mogę znieść Baro! Słodki image mu nie pasuje (tak moim zdaniem). JinYoung wygląda świetnie (jak zwykle), SanDeul wygląda normalnie (jak zwykle), GongChan, ym... No dobra, nie jak zwykle, bo trochę inaczej, ale mimo wszystko tragedii nie ma :D No i odkrycie roku - CNU! Taka fryzura baaaaardzo mu pasuje x3
Można powiedzieć, że oprócz kobiety to wszystko na plus ^^
_________________

 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-03-14, 20:36   

Zgadzam się kobitka straszna jest. Gorszej nie mogli znaleźć?
Sama piosenka wymiata i jeszcze ta zmiana image. Moja młodsza narzekała,że CNU będzie strasznie wyglądał a tu taki zonk >.< Wygląda świetnie.
Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
JuMySweetCandy 
Kandydat
Taeminnie <3

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-20, 23:17   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby


Uwielbiam tą piosenkę, dziś w szkole słuchałam jej cały dzień bez przerwy, nawet nauczyciele nie mogli mnie przed tym powstrzymać <3
Baaardzo dziękuję ;*
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-03-22, 16:24   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Jeju wrocili!!
Jaak ja czekalam na ich comeback^_^
A przemiana chlopakow cudna^^ Makne tez fajnie wygląda^^
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-03-23, 22:52   

Fakt, wzięli sobie paskudę do klipu XD Kurczę, jak ją zobaczyłam pomyślałam, że mały budżet mieli...
Wracając do piosenki... Coś nowego i przyjemnego dla ucha. Swoją drogą Baro w mv się świetnie prezentował i nie mogę mu niczego zarzucić. No chyba, że obcowanie z tą dziewczyną... I czapką a'la krasnoludek. Oczywiście ciemne włoski pochwalam:->
Liderek, włoski też pochwalam. Ogólnie nie mam głębszego zdania na jego temat, bo wiadomo... liderek to guru i nie ma co dyskutować. Kropka.
Gongchan jeszcze się z nim oswajam i jakoś mi to idzie, choć z tym tempem nie szaleję. Tak samo z CNU. Ale pochwalam obu, za nowy wizerunek:-D
I jakże delikatny i pełen uroku Sandeul. Uwielbiam jego minki i głos, choć czasami mam wrażenie, że widzę przed oczami Sungmin'a z SuJu. Dobra, kończę z tymi porównaniami:-p
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
kosmita
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-04-13, 18:34   

Piosenak szybko wpada w ucho. Tym razem już mają bardziej poważny utwór, ale równie energetyczny co poprzednie.
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-04-16, 15:20   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Nie znam za dobrze tego zespołu ale muszę powiedzieć że chyba czas to nadrobić bo piosenka tak zakorzeniała mi się w głowie, że bez przerwy ją nucę ;) na prawdę super kawałek .
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-28, 21:56   

Dziękuję za tłumaczenie ! :*

EDIT : Kocham w tej piosence początek, jest po prostu świetny. Dalej też jest dobrze, nawet bardzo, jedynie nie do końca przekonuje mnie refren, ale i tak mi się podoba ta nutka jako całość, więc się nie czepiam :D
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-04-30, 00:58   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Dziękuję :mrgreen: hehehe B1A4 i piosenka inna niż wcześniejsze. Oni już na zawsze pozostaną dla mnie jednym z ważniejszych zespołów bo oni to taka dla mnie k-popowa "pierwsza miłość".
 
     
Lululu 
Kandydat

Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-08, 22:36   
   Ulubiony wykonawca:: EXO; SHINee; Super Junior; B1A4
   Ulubiony program:: Hello Baby


Kocham tą piosenkę!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13