PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2013-01-09, 13:33
Sesame Player B1A4 [9/9]
Autor Wiadomość
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-16, 21:22   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


kasienkaxd2 napisał/a:
pus napisał/a:

Bardzo dziękuję za tłumaczenie kolejnych odcinków! =D taka dawka śmiechu od czasu do czasu się przydaję więc czekam niecierpliwię na kolejny odcinek! ^^

Czy ja dobrze zrozumiałam, że CNU grał w jakieś dramce? ;DD Jeśli tak, to można prosić o jakiegoś linka, czy cóś? ;DD Z góry dziękuuuje! :*


Grał w sitcomie I Need A Fairy, ale nie miał zbyt znaczącej roli^^'
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-11-17, 20:16   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


 
 
     
Kira382 
Kandydat


Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-17, 20:16   

pierwszy odc super  miło jest zobaczyć chłopaków z tej bardziej prywatnej strony :D
dzieki za tłumaczenie, biorę się za dalsze ogladanie :3
 
     
kamien
Kandydat

Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-21, 18:56   

Ojoj~~ Doszły do mnie słuchy, że tłumaczycie hello baby z nimi, a tu taka niespodzianka! Dla B1A4 pokonałam mój wstręt do angielskiego i obejrzałam kilka odcinków w wersji inglisz. Ale to nie to samo co po polsku. TT.TT
Pierwszy odcinek był świetny i mój ulubiony tekst Gongchana "Czyjaś porażka jest moim szczęściem". Hahaha, no i plecki. <333
 
     
AyameMashiba
Kandydat

Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-22, 21:18   

Dziękuję za tłumaczenia♥
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-12-01, 22:31   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na odcinek 6~~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-12-06, 16:29   

Ojejcia! Znów nowy odcinek! A akurat się tak trochę wpasował w świąteczny nastrój porządków =P mało ważne, że oni akurat o wiośnie mówili =d hehe

Odcinek jak zwykle zabawny! =D to dzięki temu programowi zakochałam się w b1a4 ^^ naprawdę ich uwielbiam =D moja ulubiona scena w całym odcinku to moment w którym Sandeul widzi stragan z kaczkami! XD OMG, myślałam że padnę ze śmiechu! =D hehe
No powiem że wszystko mi się podobało w tym odcinku oprócz jednego... dlaczego akurat plakat Girls Generation?! 8D ciągle mnie zaskakuje fakt ich wielkiej popularności jeśli chodzi o ich wygląd =P
No i z chęcią chciałabym spróbować potraw zrobionych przez Jin Younga i Sandeula *o*

Dziękuje za tłumaczenie i czekam na kolejny odcinek! ^^
_________________

 
     
Kira382 
Kandydat


Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-16, 17:00   

obejrzałam wszystkie 6 odcinkó juz które sa przetłumaczone i chce wiecej! chłopaki sa super, samo sesame player jak zawsze genialne :D czekam na wiecej ^^ 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-12-25, 12:19   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Z okazji świąt zapraszamy na 7 odcinek~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Hallaeyo 
Kandydat


Wiek: 26
Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-12-25, 23:29   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Nu'est
   Ulubiony program:: Strong Heart, Hello Baby


Kocham was dosłownie za tłumaczenie Sezama~ Program jest niesamowity, szczególnie, że z chłopakami. Gongchan w koszuli nocnej mnie powalił, no i oni są tacy uroczy, że aż chce się oglądać. Widziałam bodajże 4 odcinki, więc zabieram się za nadrabianie. Enyłej, uwielbiam ich oglądać, bo mają tak różne charaktery i są tacy kochani~
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-12-26, 11:59   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Z okazji świąt zapraszamy na kolejny, 8 odcinek. Zbliżamy się już do końca, więc prosimy o więęęęęcej komentarzy. Inaczej naślę na wasze lodówki Sandeula O_O;
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
kasienkaxd2
Trainee

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-12-27, 00:23   

Jejuuu chwilę tu nie zaglądałam a już przetłumaczone są 2 odc.! :DD
Jestem mile zaskoczona! ;* Dziękuuuje! :DD
Kocham ten program i B1A4! :D Walczcie o followersy! :D <3
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-01-02, 19:21   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


~ Zapraszam na ostatni już, 9 odcinek serii B1A4 Sesame Player ~

Chciałabym podziękować wraz z Sevelyn za komentowanie naszej pracy.
To już koniec tego programu, ale... to nie oznacza, że kończycie wypowiadać się na temat programu ^^

Nadal zachęcam do wyrażania swojej opinii na temat naszego tłumaczenia, zachowania chłopaków, czy ogółu :) Zawsze dajecie motywację.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-02, 21:30   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Jejej, udało się to skończyć w końcu! Dziękujemy z Natsu, miło było przeczytać każdy komentarz i mam nadzieję, że to nie będzie ich koniec <3 Mówcie wszystko, co wam ślina na język przyniesie, przecież tyle rzeczy się tu działo, co można pokomentować <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Luji3110 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-02, 22:02   

Ajaj. Tak długo zabieram się za ten program, a tu już ostatni przetłumaczony odcinek! Jesteście WIELKIE!
Naprawdę tak dużo się tu dzieje? Przyzwyczaiłam się, że z chłopakami nie można się nudzić, ale jestem bardzo ciekawe co znowu wymyślą... : )
_________________

 
 
     
kasienkaxd2
Trainee

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 45
Wysłany: 2013-01-03, 15:06   

Jeszcze nie zdążyłam oglądnąć 7 i 8 a tu już 9 jest! :D
Dziękuuuje bardzo! :*
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2013-01-05, 15:38   

Oj, aż 3 odc jestem do tyłu! XD

Od 7 - to jak na początki mówili wcale nie było miłe =d ja bym na miejscu osób odpowiedzialnych za program szczerze się obraziła xD! A nie było widać żeby jakoś specjalnie udawali! =P
Fajnie że mogliśmy zobaczyć „od kuchni” powrót B1A4 =) i rzeczywiście fryzura Cnu była zdecydowanie najgorsza =P nie podobała mi się od początku jak go zobaczyłam w niej. Za to JinYoung wygląda naprawdę świetnie w tych czerwonych włosach! Teraz też je ma więc jestem z tego bardzo zadowolona =D Baro mi się podoba w jasnych włosach najbardziej .. chociaż, mu chyba we wszystkim ładnie! Chan okropnie wygląda w tych tlenionych włosach! XD booosze jak dobrze że się ich już pozbył! Mam nadzieję że nie wróci do nich ! A Sandeul… chyba boją się zrobić mu coś ekstremalnego xD hehe chociaż osobiście bardzo chciałabym go zobaczyć w czymś nowym!
Hehe no i zabawnie było na planie tego MV! XD Zobaczyć zawstydzonego Sandeula – bezcenne! 8D hihi Zadanie zorganizowane przez SP były jakieś dziwne =P naprawdę nie wiem kto to wymyśla =P u tu znów Sandeul był najśmieszniejszy xD go nikt nie pobije. No i wszyscy mu zazdrościli sceny z modelka! A ja zazdrościłam jej! *o* A! I nie wierzę że Chan sam zrobił te serduszka =P jestem prawie w 100% pewna że ktoś mu pomagał xD miał to wypisane na twarzy =d

Odc 8 – ah! Teraz przez chłopaków mam smaka na babeczki! =D a najlepiej jakby to były babeczki zrobione przez nich =D
Jak zwykle CNU do wszystkiego poważnie podchodzi i biedak sam został robić to ciasto =P on chyba jest zbyt poważny dla nich =P I jak zwykle cały odcinek został zdominowany przez Sandeula xD szkoda tylko ze niespodzianka się nie udała! >.< ah ten Baro… chciałabym zobaczyć czy faktycznie S. by się rozpłakał tak jak mówił Young =D no a głupi S. mógł faktycznie do końca zagrać zdziwionego =P! nie wierze żeby nie potrafił 8D hehe Torcik też im całkiem fajnie wyszedł.. tylko jakoś tak dziwnie spłaszczony =d heh

Odc 9 – Naprawdę szkoda że to już koniec! Polubiłam oglądanie tego programu! =D Z nimi było tak zabawnie! =D Nie dziwie się wcale że nie dobili do 2 mln bo to dla takiego zespoły początkującego jest prawie niewykonalne!
Ah i ta nowa metoda na zabawę w kamień, papier nożyce podobała mi się! xD u nas w pracy dzięki tej grze często rozwiązujemy problemy =P więc może zaproponuję im wersje z seasame player xD hihihi
W ogóle Lidero wyglądał tak HOT w tych mokrych włosach! *o* nie mogłam się na niego napatrzeć w tym basenie! =d pedo noona ze mnie jak nic xD Przyznaję się do tego bez bicia! =D

Na końcu bardzo dziękuję za przetłumaczenie całego programu!! Świetnie się bawiłam przy oglądaniu i życzę powodzenia w następnych projektach =D zapewne też będę oglądać! ^^
Wielkie ARIGATO dla tłumacza! =D Naprawdę doceniam fakt że poświęcasz swój czas żeby dla fanów tłumaczyć =)!
_________________

 
     
Ssunsset 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-28, 16:13   
   Ulubiony program:: Strong Heart


OwO . A ja się zabierałam za oglądanie tego z inglisz napisami . Znaleźć tłumaczone odcinki programu ze swoimi idolami to jak wygrać życie . Wielkie dziękuję dla całej ekipy ^^
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-05, 23:43   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Świetnie już nie umiem się doczekać zobaczenia z nimi tego programu. Nie dość, że program jest świetny to jeszcze B1A4 :mrgreen:
 
     
Ruru
Kandydat

Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 17
Wysłany: 2013-02-07, 03:20   

no to lecimy z sezamkiem teraz xd <pierw obejrzałam hb i powiem wam ze Gongchan mnie tam wkurzał... aaale jak na razie zdobywa u mnie plusy w sezamie>

ahh jak ja lubie ten ślimakowy styl CNU <3<3 niech ktoś mi powie że to nie jest w jakimś stopniu nawet najmniejszym słodkie >.<

dziewczyny oby tak dalej Wam te programy szły ^^ czekam niecierpliwie na kolejne programy z chłopakami i gratuluje końca sezamka :D
_________________
 
     
Tusiek 
Trainee

Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 34
Wysłany: 2013-02-11, 14:59   Re: Sesame Player B1A4 [9/9]
   Ulubiony wykonawca:: FT Island
   Ulubiony program:: Sesame Player, Hello Baby


Wszędzie szukałam SP z B1A4 i nie mogłam znaleźć tego z polskimi napisami. Wreszcie to znalazłam !! Dziękuję ;)
 
     
MrFeeling 
Kandydat
MrFeeling

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-11, 15:24   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, B1A4, SuJu, CN Blue


Obejrzałam pierwszy odcinek i z chęcią zabieram się za następne. Dziękuje za tłumaczenie!
 
     
kakamakakaka 
Kandydat

Dołączyła: 09 Lut 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-02-16, 12:52   
   Ulubiony wykonawca:: G-Dragon
   Ulubiony program:: Intimate Note


obejrzałam pierwszy odcinek i musiałam czekać tydzień żeby ściągnąć następny, bo nie miałam neta. Mam nadzieję, że warto było czekać :D
 
     
ryukine
Kandydat

Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 5
Wysłany: 2013-03-17, 22:17   

Jak dla mnie Sesame Player to robienie czegoś z niczego. W przypadku MBLAQ było wprost genialnie, a chłopaki z B1A4 też wymiatają. Tak więc fani będą pewnie usatysfakcjonowani oglądając ich w nietypowych sytuacjach.
No i jeszcze jedno... czemu znowu SNSD się tu napotyka to ja nie rozumiem, bo jak dla mnie póki co jedynie Soo Young jest warta uwagi.
 
     
leexiq 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2012
Posty: 17
Wysłany: 2013-03-28, 20:38   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, 2PM, Big Bang
   Ulubiony program:: Let's go dream team! <3


Bardzo dziękuję za przetłumaczenie! Świetny jest ten program! A chłopaki z B1A4 jeszcze lepsi! Co się naśmiałam kiedy to oglądałam! Co odcinek to śmieszniejszy ^^ Uwielbiam ich są tacy zabawni i słodcy, nie można ich nie lubić! Najbardziej z nich kochany jest Sandeul, jakie oni miny strzela, i w ogóle jego zachowanie, nie może na chwile być poważny ^^
Ale i tak najbardziej lubię lidera! Jest taki przystojny! Ale niestety taki młodyyyy xD
Po tym programie polubiłam CNU, jakoś nigdy nie zwracałam na niego uwagi, a tutaj bardzo mi się podobało jego zachowanie i charakter! Taki spokojny, porządny chłopak! Szkoda mi go było jak jeden z kolegów zabrał mu jajko :P
Teraz czekam z niecierpliwością na kolejne programy z ich udziałem, szczególnie na Hello Baby! To musi być megaa!!
_________________

 
     
maki666 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 238
Wysłany: 2013-08-09, 15:07   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top
   Ulubiony program:: Star King, Love Letter


Dzięki za tłumaczenie, dzięki temu programowi zdecydowanie lepiej poznałam zespół:)
Moim ulubieńcem stał się Jin Yeong, pozatym bardzo polubułam Baro, według mnie Gongchan jest trochę zbyt cichy, może dzięki takim programom się troszkę otworzy:D
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14