PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2013-01-09, 13:33
Sesame Player B1A4 [9/9]
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-07-15, 12:47   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na 3 odcinek i ponawiam prośbę o komentarze.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Wysłany: 2012-07-15, 21:55   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-07-15, 21:55   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


3 odcinek! :33 CNU, mimo że sam, o dziwo całkiem nieźle sobie radzi. Nie spodziewałam się tego po zobaczeniu pierwszego odcinka. XD Ten facet mnie zabija... Uciekać z wrzaskiem przed gołębiami. Z 10 razy cofałam ten moment. XD No i polew z liderka, gdy włóczy tak tymi nogami. XDD Epicki program, dziękuję i powodzenia w kolejnych odcinkach, dziewczyny <3 Hwaiting!
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-07-16, 16:29   

Ale oni są słodcy!!! Wczoraj oglądałam z nimi Hotline i bardzo dobrze tam wypadli. Bardzo szybko rozwija się ich kariera: nie tylko nakręcili już kilka teledysków, to jeszcze zaczęli podbijać japoński rynek muzyczny. Moim ulubieńcem jest maknae - Gongchan,ale to nie znaczy, że reszta nie jest świetna. Sandeul i Baro są bardzo zabawni. O ile się nie mylę to w 2 odcinku lider ma taką samą piżamkę jak Park Jung Min z SS501 w programie ' Thank you for wake me up!'. Już nie mogę się doczekać następnych odcinków! Dziękuję za przetłumaczenie!
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-07-23, 22:25   

W 3 odcinku CNU mnie po prostu zniszczył! xD hahah on jest tak nieogarnięty że aż słodki w tym wszystkim =D! I zawsze pamięta o promocji zespołu ^^ ! Cóż za osobowość!
Liderek i Baro - biedacy... w ogóle jakoś w nie formie byli.. chyba nie bardzo im się chciało kręcić program tego dnia =P
No i chcę wiedzieć, czy Sandeulowi się uda skończyć na skakance! =DD także czekam na kolejny odcinek! ^^ dziękuję za tłumaczenie i życzę powodzenia w tłumaczeniu dalszych! Hwaiting!
_________________

 
     
yoshiko_asai 
Kandydat


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 24
Wysłany: 2012-07-27, 14:33   
   Ulubiony wykonawca:: EXO-M
   Ulubiony program:: Birth Of Family


Dziękuję ślicznie za tłumaczenie. ^^
Jestem wielką fanką programu Sesame Player i zastanawiałam się, jak będzie wyglądał ten program z chłopakami z B1A4. :)
Po pierwszym odcinku stwierdzam, że może być naprawdę zabawny, a tak poza tym, dowiemy się czegoś nowego o chłopakach, czego tak normalnie nie powiedzieliby w telewizji. Więc jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona. XD
Co do samego odcinka... Najpierw szukanie domu. Tak, tak. Te mapy rzeczywiście były baaaaaardzo czytelne. XD W sumie nie dziwie się, że CNU się zgubił. XD Ogólnie mam wrażenie, że jakby wiedzieli, że robią to dla jedzenia, to by się bardziej spieszyli. Cóż... Współczuje mu ostatniego miejsca i jedzenia zieleniny...
Później szukanie naczyń... Najlepszy moment w tym, że tak powiem i tak jest jak weszli do namiotu i wyjawili dość ciekawe historyjki o swoich kolegach. ^^
Moment w jacuzzi (Kąpielowa scena XD) bardzo fajny. :D Słodkie sobie zrobili kucyczki. XD I ogólnie zobaczyliśmy plecy Gongchana. XD Mam nadzieję, że dotrzymają słowa i pokażą też przód. XD
Później te miny, które robili... Myślałam, że umrę ze śmiechu. XD
No cóż, nie zostaje mi nic innego, jak tylko życzyć powodzenia przy dalszym tłumaczeniu. Jeszcze raz dziękuję. Hwaiting! :D
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-07-28, 22:43   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na 4 odcinek~~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
makino01 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-07-29, 20:55   

Oni są tacy słodcy wcześniej oglądałam z nimi już inny program ale też słyszałam ich piosenki. Jestem zdumiona tym jak ich kariera szybko się rozwija. Nic tylko gratulować.
 
     
SpicyMarmalade 
Kandydat
L.O.V.E & MVP


Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-07-30, 15:20   
   Ulubiony wykonawca:: NU'EST
   Ulubiony program:: Making of a Star NU'EST


CNU wygląda przerażająco, kiedy ściągnie okulary - nawet nie musi się starać robić miny.
Nie spodziewałam się, że ten program okaże się taki zabawny. Dzięki za tłumaczenie!
_________________
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-07-30, 18:18   

Łooo szybciutko nowy odcinek wyszedł! =D dziękuję za tłumaczenie ^^
Zdecydowanie parinig głupi i głupszy podbili dzisiejszy odcinek! =D Sandeul jest taaaki śmieszny!! Jak siedział w tym pelikanie a Chan rzucał mu jedzenie, był suuuper uroczy! ^^ Jestem oczarowana tym chłopakiem =D jaki on ma cudny uśmiech! =D

Ale w ogóle koncepcja tych dziwnych rozgrywek dzięki którym zarabiają na jedzenie nie bardzo mi się podoba... jest to śmieszne ale tylko do jakiegoś momentu...
Cały odcinek żal mi było Baro i Jina ;C biedaki... ciągle wiatr w oczy ... poza tym Jin miał super maske! Też taką chcę *.*

Życzę powodzenie w tłumaczeniu dalszych odcinków ^^
_________________

 
     
monia_966
Kandydat

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 13
Wysłany: 2012-07-31, 20:04   

B1A4 <3 kocham ich i ostatnio ciągle ich słucham
oni są mega jadą i śpiewają o jedzeniu xd to mnie chyba najbardziej rozwaliło xd albo krzyk jednego z nich ,nie pamiętam którego, jak znalazł naczynie xd
 
     
BlandWind 
Kandydat
babydoll's heart


Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-18, 11:18   
   Ulubiony wykonawca:: A da się wybrać?
   Ulubiony program:: Hello Baby


Te mapki były cudowne ; >. Profesjonalne. Znając życie ja zgubiłabym się nawet mając mapę lepszą od tej którą członkowie B1A4 dostali. Może Sherlock Channie następnym razem pokaże coś więcej niż plecy ;D. Ciekawe co chłopcy będą wyjawiać o sobie C: Dzięki Sesame Player dowiedziałam się, że Baro to orangutan XDD. Ale nie powiem pokazał ładne nóżki w wannie. Dziękuję za tłumaczenie <33.

Zgadzam się, że CNU bez okularów wygląda dziwnie. Jego oczy stają się nagle takie małe XDD. To dlatego ludzie często mi mówią, że ładniej mi w okularach ;>. Chyba trzeba posłuchać ich rad.
_________________

 
 
     
Black_lily_rose
Kandydat

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-08-24, 00:43   

B1A4 ! Tak dawno oglądałam pierwszy odcinek, że nie pamiętam co się tam działo. Ale zobaczyłam że są nowe więc postanowiłam wrócić !!!
 
     
Datenshi
Kandydat

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-08-26, 19:38   

Po pierwszym odcinku zapowiada się całkiem fajnie. CNU i jego powolność są świetne. :D Zaczynam lubić ten zespół.^^
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-08-30, 09:46   

Ah.. Sesame Player nie ważne z kim jest świetne <3 Więc licze że B1A4 też się dobrze spiszę ^^
 
     
dagmara
Kandydat

Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-08-31, 20:39   

B1A4 są świetni a szczególnie CNU. Jego orientacja w terenie oraz szybkość mnie powaliły:)Dobry też był moment gdy podpisali umowę i to nagłe olśnienie, że mogli ją najpierw przeczytać:) Program zapowiada się ciekawię tak więc dziękuje za tłumaczenie :)
 
     
Sarah Michelle 
Trainee

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 33
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2012-09-01, 20:13   

Jakoś nie miałam jeszcze okazji bliżej przyjrzeć się temu zespołowi, więc chyba nadeszła w końcu ta chwila :) Dzięki wielkie!
 
     
Shinyoung
Kandydat

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-09-26, 12:09   

Nie oglądałam jeszcze żadnego sezonu Sesame Player, ale ten muszę, bo jest z B1A4. xD Nie widziałam jeszcze 1 odcinka, ale zabieram się już zaraz za ściąganie. Po prostu czuję, że nie mogę tego przegapić. xD No i widziałam niektóre fragmenty na youtubie... Oni są genialni. :D
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-10-19, 15:34   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na długo oczekiwany 5 odcinek~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Ania12227 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-10-19, 18:43   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, U-Kiss
   Ulubiony program:: Idol Army, Hello Baby


Uwielbiam B1A4 i strasznie się cieszę, że będę miała możliwość oglądania kolejnego programu z nimi ^^ ;d
Liczę, że bedzie bardzo zabawnie xd <3
 
 
     
YumikoOkabe
Kandydat

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-10-19, 19:54   

Nareszcie kolejny odcinek chętnie go obejrze i czekam na kolejne :mrgreen:
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-10-25, 16:03   

Oooo to 5 odc to zdecydowanie mój ulubiony! =D
uśmiałam się z Sandała strasznie! XD hahah te jego miny czasami mnie zabijają! XD no i jak był na tej konferencji to prawie padłam ze śmiechu xD boosze, on jest taki fajny ^^
CNU wyglądał świetnie w tym stroju *o* w ogóle muszę tą dramkę zobaczyć z nim! =D i jeszcze gra z Young Saengiem *o*
Ale chyba najlepszy moment w całym odc jak Jinyoung tworzył piosenkę xD hahah on i PD i kamerzysta rozwalili mi psyche xD hahah !

Bardzo dziękuję za tłumaczenie kolejnych odcinków! =D taka dawka śmiechu od czasu do czasu się przydaję więc czekam niecierpliwię na kolejny odcinek! ^^
_________________

 
     
sara162 
Kandydat

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-10-31, 20:35   

juz dawno tego nie ogladalam ale za kazdym razem jak to widze sie smieje hahahahahah
 
     
kasienkaxd2
Trainee

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-11-10, 01:03   

Dziękuuuje bardzo za tłumaczenie! ; >>
Jeszcze nie oglądałam, ale widzę po komentarzach, że warto! <3 : ))
Uwielbiam B1A4! <3 CNU! <3
 
     
Desiree1 
Kandydat
Desiree

Wiek: 29
Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2012-11-16, 18:54   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang
   Ulubiony program:: Strong Heart


jestem dosyć nowa w fandomie BANA i oglądanie takich programów to dla mnie świetna okazja na poznanie bliżej chłopaków ;) Po angielsku jednak nie za bardzo daję radę wszystko zrozumieć, więc wasza praca jest po prostu nieoceniona, dziękuję <3

[ Dodano: 2012-11-16, 18:56 ]
jestem dosyć nowa w fandomie BANA i oglądanie takich programów to dla mnie świetna okazja na poznanie bliżej chłopaków ;) Po angielsku jednak nie za bardzo daję radę wszystko zrozumieć, więc wasza praca jest po prostu nieoceniona, dziękuję <3 Powodzenia w dalszym tłumaczeniach :))
 
 
     
kasienkaxd2
Trainee

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-11-16, 20:04   

pus napisał/a:
Oooo to 5 odc to zdecydowanie mój ulubiony! =D
uśmiałam się z Sandała strasznie! XD hahah te jego miny czasami mnie zabijają! XD no i jak był na tej konferencji to prawie padłam ze śmiechu xD boosze, on jest taki fajny ^^
CNU wyglądał świetnie w tym stroju *o* w ogóle muszę tą dramkę zobaczyć z nim! =D i jeszcze gra z Young Saengiem *o*
Ale chyba najlepszy moment w całym odc jak Jinyoung tworzył piosenkę xD hahah on i PD i kamerzysta rozwalili mi psyche xD hahah !

Bardzo dziękuję za tłumaczenie kolejnych odcinków! =D taka dawka śmiechu od czasu do czasu się przydaję więc czekam niecierpliwię na kolejny odcinek! ^^

Czy ja dobrze zrozumiałam, że CNU grał w jakieś dramce? ;DD Jeśli tak, to można prosić o jakiegoś linka, czy cóś? ;DD Z góry dziękuuuje! :*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13