PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2013-01-09, 13:33
Sesame Player B1A4 [9/9]
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-03-10, 23:19   Sesame Player B1A4 [9/9]
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa





Sesame Player powraca do nas wraz z trzecim sezonem i nowymi idolami. Tym razem główną gwiazdą jest nie kto inny jak B1A4. Ta 5 chłopaków ma za zadanie uzyskać na portalu społecznościowym jakim jest twitter sumę aż 2 milionów followersów. Czy im się to uda? I jakich środków do tego użyją? Zapraszam na program i komentowanie oraz wsparcie chłopaków~^^

ODCINEK 1


Online: http://youtu.be/Rd55cb7_3GM
Download:
http://www.mediafire.com/...jdctdwit8fc3sdf
http://www.mediafire.com/...bxde3nbrpsaqspy

ODCINEK 2


Online: http://youtu.be/pZkGktL3xc0
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


ODCINEK 3


Online: http://youtu.be/eL4cJWm-QAY
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


ODCINEK 4


Online: http://youtu.be/fQuNfSvfxvU
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



ODCINEK 5


Online: http://youtu.be/qWEL6GOb3W4
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


ODCINEK 6


Online: http://youtu.be/XgPMgy2EliQ
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



ODCINEK 7


Online: http://youtu.be/sxnpMKjNwr4
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


ODCINEK 8


Online: http://youtu.be/FgfaM6TEac
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


ODCINEK 9


Online: http://youtu.be/Rwv64Uts7RI
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2014-04-24, 20:41, w całości zmieniany 24 razy  
 
 
     
REKLAMA 
Mochi waifu

Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Wysłany: 2012-03-11, 10:33   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Sevelyn 2014-04-24, 20:41, w całości zmieniany 24 razy  
 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-11, 10:33   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Jej, pierwszy komentarz! Cieszę się, że będzie to tłumaczone, bo sama nie miałam w ogóle kiedy zabrać się za angielskie napisy, a tak mam jakąś motywację XD
Cóż, od czego by zacząć... Oni są niemożliwi XD Są porwani, wiozą ich nie-wiadomo-gdzie, a tylko jako tako Channie się przejął XD Potem i tak grali w jakże zajmującą grę, huh... xd Scena szukania domku z Sandeulem - bezcenna XD 'Ja to jestem jakimś geniuszem', prawdziwy mistrz dedukcji XD Ale głupi, kto zawiera w takich grach jakiekolwiek sojusze, huh xd Współczuję tym kamerzystom, oni to jednak zawsze muszą się nalatać, a jak ci tak spanikowali na początku i wystrzelili to już w ogóle xd A CNU to CNU, kto zna CNU to od początku wiedział, że będzie na końcu, bo komu by gdzieś się spieszyło, huh? xd Że całe B1A4 to dzieci raczej nie zastanawiające się zbytnio, do przewidzenia było, że nie przeczytają kontraktu. No bo po co, hm? XD Ale to o życiu prywatnym... oh well, szczerze im współczuję, bo już się boję, co jeszcze tam wyjawią xd Szukanie naczyń, Sherlock Channie <3 Jestem ciekawa, czy w namiocie mowa była o Yeeun, o której Sandeul już wspominał czy nie, acz ten cały sekret całkiem mnie zszokował xd No i mama CNU, który wszystko incognito robił i wyjawił sekret biednego Baro, ojej XD Widać, że chyba tylko Channie i Sandeul jako tako umieją robić aegyo, ewentualnie Baro, bo niestety hyung line jest w tym mega kiepskie... żenada na antenie, seryjnie XDD Przekupywać ludzi ciałem maknae... okropni są, ale ciekawi mnie, czy faktycznie przybyło im followersów, bo jakoś tego nie obserwowałam wtedy XD I czy pokażą ciała reszty członków... huh xd
Co by tu powiedzieć... chcę kolejny odcinek! Chcę już tę bitwę taneczną, zobaczyć, co oni znowu tam wykombinowali, bo w głowie ciągle mam Jinyounga z Abracadabrą i Baro z The Boys... Program zapowiada się super, z resztą, jak można nie lubić programów z B1A4, oni są bardzo rozrywkowi w sumie, także ten... Natsu, hwaiting! <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-03-11, 11:17   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Natsu, kocham cię za to, wiesz?
Nareszcie jest szansa na bliższe poznanie chłopaków. <3
CNU, uwielbiam cię, chłopie. To rozpoznawanie terenu, normalnie jak ja. xD
Nie ma to jak podpisywać kontrakt bez jego wcześniejszego przeczytania. ^^
Ta podnieta Sandeula ze znalezienia patelni. <3
Czekam z niecierpliwością na następne odcinki. Natsu, hwaiting. :3333
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-03-11, 11:22   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Sevelyn napisał/a:
jak można nie lubić programów z B1A4

W ogóle jak można nie lubić "Sesame Player"?! XD Przy każdym odcinku (nieważne, z jaką grupą) bawię się świetnie xD
JinYoungowy suchar na końcu... Omg, dajcie mu puchar!
No i nie mogę się doczekać kolejnego epka :3
_________________

 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2012-03-11, 22:51   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


okej, po pierwszym odcinku już mogę się wyrazić na temat programu :P
Po pierwsze, nie wiedziałam że da się jeszcze bardziej pokochać Gongchana, a jednak :D Mam nadzieję, że wywiążą się z obietnicy i pokażą mi jego brzusio :D
Coraz bardziej lubię CNU, przypomina mi mnie... też bym pół godziny mapę oglądała. :P
Sandeul i Baro to rozkręcacze rozrywkowej atmosfery i dzięki nim program wydaje się być bardzie dynamiczny i zabawny.
Nadal nie umiem rozgryźć Jinyounga, więc mam nadzieję, że później się rozkręci. :)
No i SHERLOCK GONGCHAN wymiata! *mój spryciarz <3*
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :D
Ta seria z pewnością będzie lepsza od SP z Infinite, choć i tamto było super. :P
Dzięki Natsu, że się tym zajęłaś... ten projekt to musi być daebak!
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-03-11, 23:03   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Trochę to poryte, ale muszę walnąć pod tym komentarz XD

Oglądałam ten odcinek z milion razy, toż to normalne przy tłumaczeniu, czasówce, sprawdzaniu czy wszystko gra etc etc
I za każdym razem wale glebę na ''śpiących królewiczach''. Matko Sandeul i CNU jak wyjadą z miną podczas snu to nie ma zmiłuj się i boże ratuj mnie. Ten śpiew!! matko!! Piosenka o głodzie wymiata. Chyba uczynię z niej swój hymn normalnie XD I akcja z zakoszeniem chleba do pokoju ^^
CNU i jego rozpoznanie się w terenie, trza być normalnie... a mówi się, że to kobiety mają z tym problem. Co się będę śpieszył, najwyżej nie zjem se boczusia~
Akcja z ''Mam patelnię jestem mistrzem'' też przechodzi do mnie do historii XD Tak samo jak Napalony Sandeul XD Mistrzostwo ^^
CNU i jego garnuszek czy co on tam miał.... biedny, wygadał sekret i dostał.... WĘGIEL. WTF gleba normalnie. Wychodzi i taki Gongchan się wyłania za namiotu.
Channie i jego ''Be like a ninja'' O.o''
Ich Egjo na koniec wymiata. CNU dla mnie chłop ma mistrza XD Derpy... nie pogardzę, lubię :3 Pidżamki i inne pierdółki.
Sama nie mogę doczekać się 2 epka... jeszcze go nie oglądałam. Zawsze oglądam przy tłumaczeniu O.o Debil ja...

Zdradzę wam sekret... Drugi odcinek do pobrania będzie jeszcze w tym miesiącu... jak dam radę oczywiście .-. I dziękuję za komentarze ^^ Liczę na więcej XD
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-03-11, 23:44   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


O JA CIE... KOCHAM ICH TO MAŁO XDDDDDD
Tak się naśmiałam, że mnie poliki bolą XDDDDD
I nie ma się co z CNU śmiać, zrobiłabym tak samo. Tylko byłbym gorsza bo obfociłabym wszystko wokół XD To raczej dobrze, że najpierw popaczał, a potem ruszył.. uwielbiam go XDD
No i Gongchan zza namiotu.. nagli taki grzybek, BACH! Kurka, aż mi krzesło odjechało XD
A akcja w jacuzzi? Kurna... wszyscy coś obiecują, a tam taki CNU w kącie z miną 'ja nic nie wiem' i zacieszem <3 Lubim miny CNU <3
A... Tłumacz szybciutko, bo będziesz tak powolna jak on! >:33
Anyway.. dziękować <3
_________________
 
 
     
AngelStar
Kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 23
Wysłany: 2012-03-14, 19:09   

Program zapowiada sie całkiem fajnie - dodatkowo teraz ich come back - to jakos milej sie ich ogląda :d
Ale szczerze powiem że 1 odcienek nie zaskoczył mnie jakoś super pozytywnie - myślę że to ze wzglądu na Infinite - ich trudno jest pokonać :D
Ale...Ale... Czekam na 2 odcinek - w końcu o jeden z moich ulubionych zespołów - nie migę z tego tańca - jak oni to nazwali? drzewo? hahha - kocham to :D
Ogólnie są bardzo pozytywni .
W tym szukaniu tego domku - CNU wymiatal -hahha - widac było że mu sie śpieszyło :D
PS - co do końcówki - plecki - hahah - czekam na brzuszek :D
I oczywiście miałam w śledzeniach tylko ich dwoch na twitterze - ale po tym odcinku sledze wszystkich :D Czekam na pokazanie brzuszka! Wiec sledzic chłopaków! ^^
_________________

 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2012-03-17, 13:44   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


hah, to było nagrywane niedawno nie? :) Teraz dopiero się skapłam, że Gongchan będzie potem w blondzie!!! <3 Natsu, serio, choćbym miała stanąć na głowię, będę kibicować z całych sił temu projektowi :)
Aaa, co do CNU, on od początku już strzelał takie derpy, że ja nie mogę. Akcja z patelnią, też mnie powaliła :D No i rozwalili mnie dyszący kamerzyści :D Nie wyglądało to na aż tak męczące, ale może to tylko pozory :D Im więcej razy to oglądam, tym więcej zabawy z tego mam :D Chyba umrę czekając na następny odcinek :D
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-05-17, 20:12   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na długo oczekiwany 2 odcinek, przepraszam, że tak późno T^T
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-05-17, 20:23   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


Natsu napisał/a:
przepraszam, że tak późno T^T

Co przepraszasz.. wolne masz o.o'

i YAAAY~ 2. epek *_*
nie pogardzę i zobaczę jeszcze raz 1. epek, bo już mi umknęło na czym to się skończyło =u=
powinnam coś doskrobać jak załoczę, ale to gdzieś tak w weekend, oke? TuT
dziękować za 2. epek~
_________________
 
 
     
usagichan 
Kandydat

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-18, 10:51   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang MBLAQ SHINee


Po 1 epku nie mogłam ze śmiechu xD CNU ze spokojem sobie paczy na krajobraz zamiast się spieszyć do celu xD Pokarzumy wam brzuch jak będzie 1,5 miliona śledzących (znowu zgon) Kocham ten program z MBLAQ był śmieszny teraz też ze śmiechu nie moge wytrzymac. zięki za tłumaczenie
 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-05-18, 21:32   

1 Odcinek bardzo fajny :-D ogólnie to Sandeul jest fajny ^^ dużo śmiechu z nimi :-P , a CNU szedł sobie powoli jak gdyby nigdy nic XD.Lepiej późno niż wcale - Natsu :-) i ogólnie dzięki za tłumaczenie ;-)
_________________

 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-05-18, 21:53   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Popłakałam się ze szczęścia. Drugi odcinek! <3
Jacy oni są przekupni, haha, te zabawne minki liderka i Baro. *-*
Nareszcie ta wyczekiwana taneczna bitwa. *_* Buhaha, zdecydowanie wolę taniec SNSD w wykonaniu Baro. <3 No cóż, tyłkiem ruszać nie umieją, ale i tak sexy. XDD Liderek poradził sobie najlepiej, ale z Sandeula miałam największy polew. Urocze minki. *-* Czemu CNU nawet w takiej piżamie wygląda mega sexy? o.O'''
Dziękuję bardzo i powodzenia w dalszej pracy! <3
 
     
klaudia.japan
Kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 18
Wysłany: 2012-05-19, 13:03   

w pierwszym odcinku mnie powalili. zwłaszcza CNU xD
cóż, chyba zaczynam ich serio lubić ^^
są strasznie pozytywnie nakręceni, poza tym ciekawi mnie realizacja następnych zadań xD
 
     
Shiro
Kandydat

Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-05-19, 17:15   

Co z tego, że późno? To może i lepiej, bo teraz mam więcej czasu (i chęci jak zobaczyłam 2 ep), żeby komentować ; 3 Najbardziej w pierwszym odcinku spodobało mi się, jak chłopaki szukali celu - domu xD Każdy to robił na swój sposób (CNU~ mówię tu o tobie! xd). Zabawne było też zdradzanie sekretów za podpowiedź xD Och, B1A4... Jestem ciekawa co w następnych odcinkach znajdę XD
 
     
Micasina
Kandydat

Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-05-20, 13:25   

Ciesze się, że nareszcie mogę obejrzeć ten program z tłumaczeniem, bo już nie mogłam się doczekać i myślałam, że w ogóle nie będziecie dalej tego tłumaczyć.
Podczas gdy oglądałam pierwszy odcinek śmiałam się i to bardzo a chłopaki są tacy zabawni a to jak się dali łatwo przekupić to naprawdę.
 
     
Siru
Kandydat

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-22, 16:43   

Oh! Drugi odcinek<3 Dziękuję ślicznie za tłumaczenie tego.

Z pierwszego odcinka pamiętam niesamowity wyścig, mapy dostali genialne. Gongchan ty małpo! Biedny CNU taki zagubiony.
Fazowałam okropnie jak nasze maknae pokazało plecki xDD
Uśmiałam się straszliwie na tym epizodzie, nie wolno nic jeść oglądając to.
 
     
greenmouse 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lis 2011
Posty: 14
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-05-22, 17:12   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee,


Odcinek bardzo fajny, dużo śmiechu z nimi ogólnie dzięki za tłumaczenie :):):)
 
 
     
Ukulelek
Kandydat

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Wysłany: 2012-06-10, 00:09   

Ślicznie dziękuję za tłumaczenie^^ Uwielbiam B1A4 i z chęcią zobaczę co się będzie dalej działo. Za wiele nie pamiętam z wcześniejszego odcinka, bo oglądałam go dawno, ale pamiętam, że maknae(Gongchan?) siedzący za namiotem i podsłuchujący swoich Hyungów był przezabawny, sprytne dziecko xD albo jak musieli dojść do domku i pogubili się, bo nie umieją czytać mapy xDD CNU cały odcinek rozśmieszał mnie swoją "żywotnością"xDD Natsu dziękuję za Twoją pracę i FIGHTING!:DD
_________________

 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2012-06-14, 18:43   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


Jeśli chodzi o B1A4 to Paul, będąc BANA, nigdy się nimi nie znudzi... ^^ Oczywiście szczerze podoba mi sie tłumaczenie :) Jak cały program :) Oglądałam już po angielsku, ale to nie to samo co w naszym ojczystym języku ^^
Co do drugiego odcinka, to genialne piżamki xD Wkurzał mnie Baro wiewiórka ... -.-' Ale po za nim, to wszyscy byli przeuroczy xD
Gongchan jak zwykle nie przestaje mnie zaskakiwać... Jednak on to ma mózg xD Więcej takich historii jak ta z ramenem xD
Ok, kończę zanim rozpiszę się na dobre... oczywiście czekam na kolejne odcinki ! Hwaiting!
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-06-15, 19:31   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych zespołów, więc bardzo się cieszę że ten program jest tłumaczony :)
Chłopcy są genialni, uwielbiam Sesame Player bo zawsze jest w nim kupa śmiechu i tu jest tak samo :)
Akcja w samochodzie już była niezła ( zwłaszcza ta ich gierka i radość gdy któryś odpadł ;p ). Jak wszystkich CNU po prostu mnie rozwalił tą swoją szybkością. I przez to przyszedł ostatni.Zwierzenia w namiocie też były ciekawą częścią. No i oczywiście na koniec :akcja w jacuzzi? Czekam na efekty ich obietnicy ^^
Wielkie dzięki za tłumaczenie i powodzenia w dalszym tłumaczeniu :)
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-06-19, 20:37   

Na początku od razu podziękuje za tłumaczenie =D
właśnie zapoznaję się z tym zespołem i chciałam zobaczyć z nimi jakiś program żeby łatwiej byłoby mi ich "przyswoić" kto jest kto =d
Piosenka o głodzie Sandeula mnie totalnie zniszczyła! XD haha Od razu go polubiłam najbardziej za to xD no i jego akcja z patelnią =d haha poza tym lubi starsze noony więc może mam szanse =P hihi
Drugim moim ulubieńcem od razu stał sie chan ^^ śmiechowy chłopak =D
Jednak mam nadzieję, że w następnych odcinkach będzie trochę więcej Younga =)!
A ogólnie co do całego programu - to moja pierwsza przygoda z Sesame Player więc jeszcze nie ogarniam o co dokładnie chodzi =P chyba najpierw powinnam zobaczyć z mblaq xD
Zabieram się więc za ściąganie drugiego odcinka i życzę powadzenia w tłumaczeniu następnych ^^ =3
_________________

 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-06-20, 14:20   

Ostatnio moje uwielbienie na B1A4 bardzo wzrosło, więc musiałam się za to zabrać..

Chyba najbardziej na pierwszym odcinku lałam z CNU, on jest dziiiiwny. Co tam nie śpieszy my się nigdzie xDD Inni też byli fajni ale w tym odcinku CNU był nie dopokonania xDD
Zabieram się teraz za drugi bo Gongchan *rozpływa się* ^^
 
     
kazami 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-02, 11:53   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, 2AM


Po obejrzeniu pierwszego odcinka zastanawiam się co oni jeszcze wymyślą ;) i zaraz biorę się za oglądanie drugiego :D i jak ich nie lubić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14