PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:03
[KOR][MV] Chocolat- One more day (Same things to her)
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-12, 21:29   [KOR][MV] Chocolat- One more day (Same things to her)
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://www.dailymotion.co...gs-to-her_music
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Rozmiar: 51.05 MB
Format: mp4


Specjalnie dla Natsu ^^
Miałam problem z tekstem, bo rap jest zupełnie beznadziejny, ale z pomocą Natsu jakoś się udało [Dziękuuuję~<3!]

Cóż... Ta piosenka nie zawładnęła moim sercem ot tak, ta miłość potrzebowała czasu xd No może nie taka od razu miłość, ale refren obija mi się o uszy cały dzień. Byłam zawiedziona, kiedy dowiedziałam się, że ta piosenka będzie promowana i powstanie do niej teledysk, ale wyszło całkiem fajnie. Niestety nie byłabym sobą, gdybym trochę nie ponarzekała.

Zacznijmy od tego, że ta grupa powinna nazywać się "Tia i reszta"
Po drugie, występy live są TRAGICZNE. Wprawdzie nie lubię Melanie, jej twarz do mnie nie przemawia, ale ona jako jedyna ma tam naprawdę dobry wokal i to słychać. Tia może też nie radzi sobie źle, ale po jaką cholerę każą jej tańczyć podczas jej kwestii? Min Soa śpiewa przez nos i nikt nie przekona mnie, że jest inaczej, a Juliane w ogóle nie wiem co tam robi.
Live'y z "Syndrome" to była masakra, po "I like it" byłam w stanie odszczekać wszystko i powiedzieć: "Myliłam się, one potrafią śpiewać", ale teraz... Oby nie okazało się regułą to, że nie potrafią śpiewać piosenek, do których wydają teledysk.
Po trzecie: Co do cholery z tą choreografią? W niektórych miejscach tak żałośnie wiją się na tych krzesłach... Nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Tia i Melanie (te najczęściej pokazywane) są z rocznika '97. A to, że nie wyglądają chyba mało tu ma do rzeczy...

Co do pozostałych kwestii wizualnych teledysku to Tia ubrana na biało wygląda komicznie (chodzi mi o jej makijaż i fryzurę) chociaż mogę być w tej opinii osamotniona, bo widziałam mnóstwo pochlebnych opinii na jej temat.

A tak w ogóle to co dzieje się z ich głównym wokalem, czyli Jaeyoon? [tak, to pięcioosobowa grupa]. Podczas promocji "I like it" napomknięto, że jest chora, ale od grudnia nie ma żadnej informacji o tym co się z nią dzieje. Dziwne to trochę...

Kto razem ze mną zaliczył "WTF?!" kiedy koleś z torbą na głowie zaczął tańczyć z nimi na tych krzesłach? ;D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-07-25, 00:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-02-12, 21:42   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-07-25, 00:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-12, 21:42   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Yaaa~ Ale ty narzekasz na te dziewczyny XD
Ja tam je lubię.
Nawet Tia do mnie przemawia, zresztą ona do mnie przemawia od początku.
PEDO UNNI ^^ Buahahah ~~~Nie żebym coś czy coś... ale lubię ją XD
Podoba mi się w tych rozpuszczonych włosach, bosz dziewczyno daj mi te włosy rajt nał!
Jedyne co mnie wkurza to..., że ona ma tylko 15 lat i czemu ona na występach wije się przy tym facecie... na miejscu jej rodziców już dawno bym ją zabrała do domu. Rozumiem wizualna.. ale czuję, że ten gościu za komfortowo to też się nie czuje.
Co do piosenki...
Pierw usłyszałam minialbum zanim obczaiłam teledysk. Po zapowiedzi czułam, że to będzie coś dobrego i się nie pomyliłam. Zakochałam się od pierwszego odsłuchania. Te krzesła. Dobry motyw na taniec, ale jak dla mnie zbyt ocieka seksem. To jeszcze nie ten wiek. Ale... Tia! O maj gad, ona jest chyba wyższa ode mnie i obcasy nosi? Przeca ja już mam przy moim 170 cm kompleks i noszę tylko trampki a ona? No kto co lubi~ No chyba, że ona nie lubi XD
Pierdzielłam, jak zobaczyłam tego faceta z torbą na łbie, tańczącego na tym krześle. no WTF~ Nie powiem, nieźle się uśmiałam.
Widzę, że zastosowałaś się do moich rad. No i PACZ jak ładnie ci to wyszło. Ten tekst kocham badzio badzio. Zanim temat założyłaś, a MV się wgrywało to aż latałam na krześle i czekałam aż się wgra. Bo zerknęłam sobie na forumowego YT z ciekawości ^^ Łosz, kocham cię za to <3 I mega dziękuję <33333
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-12, 21:57   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


A no narzekam! Bo mi podpadły już przy debiucie ;D Ale liczę na to, że Jaeyoon wróci i podtrzyma je wokalnie. "I like it" mi się naprawdę podobało! I mówię o występach! Ale teraz mnie zawiodły bardzo... :<
Co do tego gościa co im rapuje na występach, to aż się śmiać chce. Wygląda jakby się bał ruszyć jak Tia stoi obok, żeby czasem go o pedofilię nie oskarżyli. On jest naprawdę przerażony xDDD
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-12, 22:01   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Z tego co słyszałam to Jaeyoon jest zawieszona z powodu ciężkiej choroby. Nic dokładnie nie wiem...

Biedny facet. T^T Pedofilia w k-popie to zua rzecz.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-07-24, 21:12   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Masz downloada? T^T
Bo zablokowali nam na YT ! Płaczę :cccccccccccccccccccccccc
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-07-24, 23:35   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Download dodany ;)
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-10, 17:24   

Bardzo dziękuję :*

EDIT : Śliczniutkie ! Piękne wręcz <3 Dziewczyny mają cudowne głosy *.*
Pewnie gdyby nie to, że jakoś dźwięku jest taka dziwna trochę, to pewnie robiłoby to jeszcze większe wrażenie, jednak nawet teraz to kocham <3
Choć uważam, że mogli mieć do tego momentu rapu kogoś, kto ma lepszy i bardziej pasujący do stylu piosenki głos. No ale cóż. Co kto lubi.
 
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-06-28, 15:14   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Zainteresowałam się, to oglądam...
Jedna ma zeza. Myślałam, że umrę ze śmiechu!

One wszystkie wyglądają jak z brazylijskiej telenoweli, są bardzo mało azjatyckie. A piosenka... Bardziej mi to opening do "Grzechy Namiętności" czy inne "Rodriguez, kocham Cię", niż piosenka k-pop.

Wielkie NIE dla nich.


EDIT!: Wiem, co mi przypomina ta piosenka! US5 mieli piosenkę "Maria"! xDDDD
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-02, 17:26   

uwielbiam ta piosenke mega sexy tanczenie na stolkach :D
 
     
KAY 
Debiutant
Every Day... Girl's Day!


Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 101
Wysłany: 2016-01-15, 13:55   
   Ulubiony wykonawca:: Girl's Day, BESTie
   Ulubiony program:: Weekly Idol


link
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12