PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 02:07
[KOR][MV] SPICA- Russian Roulette
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-08, 19:34   [KOR][MV] SPICA- Russian Roulette
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: Bang, bang, bang~!
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Wiem, że bardzo często to powtarzam i może to już być żenujące, ale UWIELBIAM tę piosenkę. Zawsze się ekscytuję nowymi kawałkami, wiem, ale nie mogę tego w sobie dusić. Kolejne, zarażające gwizdanie jak w Trouble Makerze, ale to jest zupeeeełnie inny poziom!
Po pierwsze: teledysk. Mi się podoba. Nie ma wprawdzie głębszej fabuły, ale coś się dzieje i chociaż gdzieniegdzie jest powtykana choreografia, to nie przeszkadza mi to za bardzo.
Po drugie: melodia. Mi cały czas siedzi w głowie. Nie jest to typowy k-popowy kawałek. Bardziej zalatuje mi klimatami z kierunku BEG, czy Sunny Hill (tylko przykłady). Czasem lubię sobie czegoś takiego posłuchać ^^
Po trzecie: wokale. Nie wiem jak sprawy się mają w występach live (nie wiem czy już takowy był, nie znam tego zespołu) ale mnie w klipie zauroczył głos tej w krótkich, czerwonych włosach.
Obiecuję sobie, że zainteresuję się bliżej tym zespołem i przesłucham cały mini-album.

Jedyne co mnie denerwuje to zupełnie nie pasujący do klimatu teledysku element choreografii na samym końcu O TEN Może i jestem uprzedzona, ale mi to ni w ząb nie pasuje. Sam układ taneczny nie robi wielkiego szału, ale i tak jest ok. Gdyby był skomplikowany, mogłoby to być troszkę za dużo.

I jeszcze coś ode mnie. Czy ta w długich, brązowych włosach (tańcząca w niebieskich rajstopach), nie przypomina wam tej jednej dziewczyny z Chocolat? Mi strasznie, nie wiem czemu. Tak w ogóle to była członkini Five Girls (2007) i T-Ary (2009)... Oby tutaj się trochę utrzymała xD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-03-21, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2012-02-08, 20:50   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-03-21, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-08, 20:50   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Mnie kompletnie to jakoś ta choreografia nie podchodziła O.o"
Jak wyszedł teledysk, może dotrwałam do końca jazdy przy stole? Na samym początku.
Teraz specjlanie obejrzałam do końca i dla mnie chwytliwa nie jest. Mówisz, że pod Trouble Maker? No to może dlatego~ Bo za tamtym też jakoś nie przepadam.
Dziękować, że tak szybko <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Celestyna 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 30
Skąd: Jeziorzany
Wysłany: 2012-02-10, 19:47   

Kawałek rzeczywiście czadowy. Przed chwileczką oglądałam live i było super. Dziewczyny wyglądają idealnie i mają orginalne głosy. Oby pozostały w tym stylu.
_________________
Powrót Jedi.
 
     
densetsu 
Kandydat

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-03-11, 15:45   

Nie obrażając nikogo,ale nie rozumiem fenomenu snsd. Okej dziewczyny są śliczne, szczuplutkie, co niektóre nawet śpiewają a nawet tańczą.
Za to tutaj mamy panie które MAJĄ głos i ŚPIEWAJĄ!
Piosenka jest świetna,wpada w ucho no i wokal pierwsza klasa:D
 
     
zeta 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-03-23, 21:03   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, GD&TOP, BEG, Rain


Chociaż piosenka nie wprawiła mnie w jakiś szczególny zachwyt to jednak uwielbiam teledysk (no może poza momentami kiedy tańczą^^). Zgadzam się, że przypominają BEG i SH no i chyba właśnie z tego powodu je polubiłam ;D Zdecydowanie nie przepadam za słodkimi i uroczymi grupami ;/ Mam nadzieję, że SPICA niedługo powrócą z czymś lepszym.
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-20, 19:33   

Dziękuję :*
 
 
     
edith 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 67
Wysłany: 2013-09-24, 13:26   

Świetna piosenka xd dziewczyny mają bardzo fajny głos, na żywo też nieźle śpiewają :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13