PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:43
[KOR][MV] Block B - NalinA
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-02, 17:25   [KOR][MV] Block B - NalinA
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




online: http://youtu.be/ja7MJE5qBzk

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nowość od Block B. Umarłam... W końcu jakaś porządna piosenka, a nie jakieś siuśki. Jestem zachwycona. Chociaż trochę choreografia... tzn te rękawy a'la 'goryl' mnie powalają na łopatki. Sorka, ale nie napiszę dużo, bo nie umiem myśleć. Ogólnie szkoda mi Block B, za to, że połowa piosenek została zbanowana za przekleństwa. W tym tekście znajduje się pare koreańskich slangów oto wyjeśnienie (pojawia się ono też w teledysku, ale żeby nie było)

* W koreańskim znaczy to, że się kogoś denerwuje, naśmiewa się z niego, drażni
** W Korei slang ''przyjaciel syna matki'' znaczy, że ktoś jest doskonały pod każdym względem, wygląd, mądrość, bogactwo itp.




Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-02-02, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
Nagini?!

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Wysłany: 2012-02-02, 17:58   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez piqwa 2012-02-02, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2012-02-02, 17:58   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


Natsu napisał/a:
W końcu jakaś porządna piosenka, a nie jakieś siuśki.

popieram wszystkimi częściami mojego ciała! XD
właściwie nie lubię piosenek o tym jak ktoś jest zajebisty i w ogóle, ale co poradzić...ta piosenka wymiata!można jej słuchać kilka razy pod rząd i nie ma się jej dość!
makabra!nie cierpię jak coś mi się tak wryje z mózg, że budzę się w środku nocy i to mi leci i zasnąć z powrotem nie mogę! >__<
co do tego gorylego tańca pasuje on idealnie :D bo taniec jak i piosenka są dość...prymitywne...? >.> nie mam nic złego na myśli broń Shiwonie! tylko w kółko powtarzany bit, wpadające wyrazy, melodia i ten taniec no cóż..mi to trochę prymitywnie wygląda, nie zmienia faktu, że jest wyrąbane w kosmos! a to się liczy :D jednak gdy patrzyłam jak wymiatają tymi łapkami w górze jakbym widziała stado małpek <3 xD
tekst nie powala...choć wymiatanie koszulką i mówienie, że się nic nie wie jest genialne :D choć pedagogicznie niepoprawne >.>
i po raz pierwszy nikt mnie nie raził w oczęta!koleś w okularkach i ten drugi co śpiewa tak pod koniec bardziej mimo, że zazwyczaj mi tam nie pasowali teraz pasują idealnie!a ten kolo co śpiewa w refrenie<prócz Zico> to po prostu...WOW!myślę, że właśnie odnaleźli swój styl :D
właściwie cała płyta wyszła całkiem nieźle, a nawet balladki<czy coś podobnego> wyszły super. Zico <który słyszałam że wyprodukował cały ten album> i reszta chłopaków odwaliła kawał dobrej roboty i życzę im wygranej <3
Natsu napisał/a:
Ogólnie szkoda mi Block B, za to, że połowa piosenek została zbanowana za przekleństwa.

oni są jacyś dziwni z tymi banowaniami >.> jak nie mają się do czego przyczepić to szukają na chama...
ło cholercia i znów się rozpisałam...
_-_
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-02, 18:03   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


TO JEST ŚWIETNEEEEE!!! Nie mogę rozpisywać się za bardzo, bo mój niezdany egzamin z gegry zwalił mnie z nóg, ale ta piosenka to jest mjut na moje uszy :d
Wszystko jest spójne- teledysk, muzyka i tekst. Rzucają się trochę jak małpiszony, ale to jest fajne, no czego chcieć więcej? ;d

Natsu, dziękujem za tłumaczenie. Gdyby nie ono pewnie nawet bym tej piosenki nie przesłuchała xP
_________________

 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2012-02-02, 18:05   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


Natsu napisał/a:
. tzn te rękawy a'la 'goryl' mnie powalają na łopatki

mnie także xD chociaż w podstawówce miałam coś podobnego... xD
a więc... piosenka jest świetna, teledysk interesujący a tekst... no cóż nie zwracałam większej uwagi na niego bo ciągle patrzyłam się na chłopaków ;P szczerze trochę śmieszy mnie MV ale to bardzo dobrze :D

dzięki bardzo ;)
_________________

 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-02-02, 18:06   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Jak dobrze posłuchać porządnej piosenki, z teledyskiem w którym wszyscy (nawet Zico xD) wyglądają normalnie. Patrząc na ten teledysk mam takie wrażenie jakby był to zupełnie inny, lepszy zespół.
Naprawdę opłacało się czekać na ten teledysk, w ogóle warto było czekać na ich comeback.
Dziękuję ^ ^ ~
 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-02, 18:11   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Download :3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2012-02-02, 21:06   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Jak dla mnie wszystko jest naprawdę świetnie! Piosenka jest genialna i naprawdę bardzo szybko wpada w ucho. MV też jest strasznie fajnie zrobione. Mam tylko dwa minusy: za dużo Zico:PP i te ich futrzane rękawy >.< Jak ja takiego czegoś nie lubię!! Ach... i Taeil jest beznadziejnie ścięty! fuj! Nie dość, że chłopak nie jest zbyt urodziwy (przynajmniej dla mnie) to jeszcze go tak fryzurą krzywdzą...:/
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2012-02-03, 10:05   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Świetny klip, świetna piosenka, super wyglądający chłopcy. xD Czego chcieć więcej. Tekst piosenki tak samo fajny, bo w Korei utworów z chociaż podobnym tekstem nie słyszałam i za to ich uwielbiam. Oby tak dalej! :D
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-02-03, 10:16   

Choreografia w tej piosence.. to jak sie tak czadersko trzepią. Po prostu kocham. Jak można się trzepać i wyglądać tak zarąbiście. Dlaczego ja ich nigdy nie słuchałam O.o Sam tekst wpada w ucho i nie chcę odejść precz. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-02-03, 18:50   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Dobra, tak niepozornie z początku tylko powiem, że to jest NANLINA.

Ja strasznie czekałam na chłopaków i szczerze KOCHAM wręcz ich WSZYSTKIE piosenki jakie wydali.
Tym to zmietli pół świata i całą mnie, doszczętnie. Jestem powalona i powiem, że WARTO było płakać tyle miesięcy, że ich nie ma T__________T To co dali jest naprawde boskie i będę nad tym skamleć chyba do końca życia i taki podarek dali XDDDDD Jaehyo powala, kompletnie, ja już wcześniej na oku go miałam i widziałam, że on dorodny chłpaczek XDDDDDD Zico jak zawsze W SWOIM ŚWIECIE, genialny XDDDD On bez krępacji nie powstrzymuje bogatych ewolucji na swojej twarzy XD
Aww i jak stoi z PO, jestem w niebie T.T Pysie T.T Bbomb tam nie ma praktycznie, STRASZNIE DUŻO UKWONA O_O OGROM. Nie żeby źle, bo z tymi minami to na plus nawet wychodzi XD I czasem nawet dobrze, choć ogólnie ciut mnei drażni.

Co do tłumaczenia w sumie jest super ale nie podoba mi się właśnie kawałek I don't know but I'm hot, gdzie jest napisane, że "nie wiem nic" wg mnie tam ciągle jest to samo, co odniesienie do swojej osoby, że on nic nie wie ale jest gorący pokazuje troche... pustości? Czy ja wiem, czy chłopacy chcieli tak się pokazać? Zanim widziaąłm tłumaczenie akurat namiętnie słuchałam czekając na spóźniony zimowy pociąg i zwróciłam uwagę na ten kawałek i troche inaczej go odebrałam ;x
Jeszcze coś było, ale nie pamiętam XD
Generalnie dobrze jest wszystko cacy i podziękówka leci <3
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-03, 22:28   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Tytuł brałam z kanału wytwórni. To co, oni by nie znali tytułu? O.o''''
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Kitek
Kandydat

Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-02-04, 02:06   

Odkąd pojawił się tester nie mogłam doczekać się pełnej wersji, must have <3
 
     
usagichan 
Kandydat

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-02-04, 13:59   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang MBLAQ SHINee


Zgadzam się w 100% z Kitek
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-02-04, 22:30   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Natsu, tsssssssssss fakt, tam jest Nalina... co za bezsens, jak w hangeulu jest Nanrina...
Tak więc po raz 500 zostaje mi tylko pytać samą siebie czy oni mają problem z romanizacją (tak, gadając z koreańczykami nowych wersji imion ludzi się jeszcze dowiaduję xDDD) ale po engriszu mister simpula to już nic mnie nie zdziwi, dobla~ Mały off ale musialam xD

PS mam juz to na telefonie i jest ładne katowane <3
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
zeta 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-03-23, 21:41   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, GD&TOP, BEG, Rain


Genialna piosenka^o^
Oni po prostu wymiatają ;D Mam tylko nadzieję, że utrzymają poziom i przy następnym albumie będą jeszcze lepsi
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-21, 00:58   

Dziękuję :*
 
 
     
shiokox3
Kandydat

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-12-02, 19:01   
   Ulubiony wykonawca:: SNSD,Big Bang,SHINee,2ne1
   Ulubiony program:: Star King


Naprawdę długo przekonywałam się do tego zespołu a teraz gdy wreszcie w jakiś stopniu mi się to udało z chęcią dowiem się po polsku o czym śpiewają chłopcy. Bardzo dziękuję za przetłumaczenie : >
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-16, 00:34   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Pierwszy ich utwór jaki od nich słyszałam i pierwszy który polubiłam. Dziękuje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14