PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:40
[KOR][MV] BEAST & A Pink- Skinny Baby
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-01, 15:17   [KOR][MV] BEAST & A Pink- Skinny Baby
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://youtu.be/keWTlwhHgC4
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Zacznijmy od pierwszej, najważniejszej rzeczy. To jest teledysk PROMOCYJNY. BEAST i APink zostali wybrani do reklamowania linii odzieży, a ta linia nazywa się "Skinny Baby" stąd też tego zwrotu nie tłumaczyłam, bo ktoś mógłby pomyśleć, że to jakiś pojazd po osobach puszystych xD Zresztą sam tekst ambitny nie jest, więc jeżeli ktoś czeka na mniej napuszone słowa z ust Bistów lub Różowych, to się zdziwi xd
Po drugie, kwestii "skinny baby hot, hot..." nie tłumaczyłam, ze względów oczywistych. Zresztą coś ich konkretnie powaliło i co drugie zdanie zmagałam się ze słowem "hot", które musiałam zastąpić jakimś bardziej strawnym zamiennikiem.
Po trzecie, nie znalazłam teledysku w lepszej jakości. Robiłam co mogłam, ale wygląda to jak wygląda, za co bardzo przepraszam.

Mam nadzieję, że byków żadnych nie narobiłam, a jeżeli się jednak coś znalazło to walcie śmiało. Sesja wyżera mi mózg.

Wspólnie jarajmy się Yoseobem XDD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2014-06-29, 16:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Nagini?!

Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Wysłany: 2012-02-01, 16:05   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ostatnio zmieniony przez piqwa 2014-06-29, 16:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2012-02-01, 16:05   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


oo ta..Kikwang się naśpiewał że łohohoho...to samo z Doojonem i Dongwonem <tak to się piszę? XD>
mnie się zdaje czy biednego Rudziecla jakby na upartego wcisnęli by też mógł coś zaśpiewać? no i proszę..."zaczynamy podkręć głośnik" a tu się zaraz piosenka kończy...tak samo było w w "shock"...jakiś fetysz czy co?
no ale nie czepiajmy się mają być zajebiści-są, mają śpiewać jacy to nie są wspaniali-śpiewają i mają bausić z miną pt.:"i tek jestem lepszy od ciebie"-bausują.reklama kompletna. i nie bardzo wiem jakim cudem taka reklama może odnieść sukces, bo ja bym się obraziła i nie kupowała tych ciuchów :D
o dziewczynach nic nie mówię XD chociaż nie!muszę!ich "skinny" brzmi jak "kinny", a laska, która śpiewa z misiem jaka to jest wystrzałowa NIE jest wystrzałowa.chyba, że ktoś uważa dużego misia za coś wystrzałowego...jest oczywiście mega słodziaśśny i sama chciałabym takiego mieć - ale to nie jest wystrzałowe...wielkie radio na ramieniu Yeosoba jest wystrzałowe - misiu nie jest! one tylko ociekają słodyczą, lukrem i ciastkami z kremem O_o
Jona napisał/a:
Wspólnie jarajmy się Yoseobem XDD

\o/\O/\o/\O/\o/\O/ wyszedł najbardziej zajebiście~! nawet Raper z tą swoją miną go nie przebił~! <3 XD
..właśnie się zorientowałam, że to strasznie wpada w ucho...przeklęte reklamy >.>
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-02-03, 09:59   

Tekst mnie rozwalił xD Zgodzę się,że Yoseob noo zupełnie inaczej się zachowuję niż w większości ich teledysków. Taki bad boys. Aż szokujące to jest. Ja ostatnio mam fazę na Joker'a. Gdy tak ruszał ramionami i te jego uśmieszki. Po prostu cudo. Dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-21, 00:02   

Dziękować :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14