PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:37
[KOR][MV] B.A.P - Warrior
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-01-27, 21:16   [KOR][MV] B.A.P - Warrior
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/kLPNn5VToAk

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Miałam lekki kryzys w tłumaczeniach, ale wracam do was :3
Debiutujące blondyny podbijają świat. Szczerze, bałam się tego debiutu. Nie wiedziałam jak po tej piosence z Zelo. Cały zespół będzie się prezentował i jestem pod ogromnym wrażeniem. Głosy chłopaków mnie zachwyciły. Naprawdę, chociaż dalej boję się Zelo. To reszta dobrze się prezentuje. Ale te blond to ich skrzywdziło jak na debiut. Kto ich odróżni teraz? O.o' Ja się pytam no~ Bo napewno nie ja. Piosenka... z tekstem miałam małe problemy~ Ale mam nadzieję, że ogólnie to dobrze wyszło. Rzadko jestem pewna swoich prac... dlatego liczę na wasze komentarze. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-01-28, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
Tai imnida

Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Wysłany: 2012-01-27, 21:27   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez pannaKa 2012-01-28, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-01-27, 21:27   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


piosenka się wkręca.. 'łoooorior', nee Natsu?
bardzo mi się podoba, a co do debiutu to mnie zaskoczyli, bo sądziłam, że będzie gorzej.
i dobrze, że dalej tłumaczysz n__n

dziekować~
_________________
 
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-01-27, 22:09   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Piosenka wkręca bardzo. Tylko trochę szkoda że wszyscy to blondyni
- ten jest fajny
- który ?
- ten blondyn ...

tak czy inaczej tekst mi się podoba strasznie, w ogóle pomysł na piosenkę i teledysk (mimo że się w nim nic takiego nie dzieje to mnie zachwycił).
Debiutu także się bałam, zwłaszcza po tej piosence "Never give up" ale tu się okazuję, że uderzyli z zupełnie innej strony - podoba mi się ^ ^
dziękuję i obyś tłumaczyła dalej :3
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-01-27, 22:25   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Ej no bez jaj, ten Zelo mnie rozwala. Wygląda jakby się urwał z zajęć z przedszkola, poważnie! Jest wielu wykonawców w k-popie wyglądających jak dzieci i nie widzę w tym nic złego, ale on wywołuje u mnie instynkt macierzyński xd Chociaż trzeba przyznać, że jęzorem to wywija naprawdę szybko :D

Ten jeden to o niebo lepiej wyglądał w czerwonych kłakach, zresztą jak wszyscy ubolewam nad tym blondem.
Muszę przyznać, że piosenka naprawdę fajna, tekst też ciekawy jak na debiut. A i w teledysku coś się dzieje, chociaż fabuły nie ma. Tylko te ich włosy... :<

Natsuś lowju :*
_________________

 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-01-27, 23:59   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Nie wiem jak was ale mnie zauroczyl glos Daehyuna, no nie spodziewałam sie ze bd mial tak swietny glos.
Wgl chlopaki (niektorzy) w swoim programie sa niezle rąbnieci...haha

Dzieki za tłumaczenie

A zeby ich rozroznic polecam ogladniecie programu, w ktorym wystepuja, po tym to juz wszystkich rozpoznacie...uwierzcie mi, ja na poczatku widzialam tylko Guka i Zelo a reszta jak klony a teraz po glosie rozpoznam.
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2012-01-28, 13:26   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


Kasumi333 napisał/a:
- ten jest fajny
- który ?
- ten blondyn ...

zrobiłam tak wczoraj xD wysałałam siostrze linka piszą "Czas tego blondyna.jest świetny!" w odpowiedzi dostałam tylko "...bardzo śmieszne..." XD
przegięli z tym blondem xD mogli dać chociaż inne odcienie a nie! XD Bang Yong Guk powinien wrócić do ciemnych...strasznie go to postarza >.<
Natsu napisał/a:
Naprawdę, chociaż dalej boję się Zelo.

ty teeż~! <3 on wywołuje u mnie mieszane uczucia...raz chciałabym go stamtąd zabrać, bo on taki młodziachny i w ogóle<to te loczki...> a po chwili mam takie chore uczucia..był kiedyś taki film gdzie urodziła się bodajrze siódemka dzieci w siwych włosach i oni też byli tacy niewinni, a potem to chcieli zgładzić świat czy coś takiego...mam do niego podobne uczucia XD
i mój namber łan na chwile obecną: Daehyun! wpadł mi w oko jak oglądałam "Ta-dah" bo mało się odzywał i cały czas miał maskę na buzi! wiedziałam że go polubie xD a jak później się okazało że jest w moim wieku to już mniej...a później, że śpiewa to jeszcze mniej <mam taki mały uraz do śpiewających rówieśników xD> ale jak zobaczyłam MV...<3 i koniec :D
tak sie zastanawiałam jak ten tekst będzie wyglądał i jak tam sobie go we łbie tłumaczyłam to miał jeszcze mniej sensu niż tu xD chociaż tu nie chodzi o sens tylko o pokazanie się. a to im wyszło.wstawka taneczna: ło żeś Marysiu! *_* zabicie Zelo:"a masz skurczybyku!" jednocześnie z "Ojenka czemuu" XD debiut zaliczony do jednego z lepszych.teraz tylko czekać aż zrujnują mi się w oczach śpiewając piosenkę w stylu "Never give up" >_<
 
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2012-01-28, 18:17   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


Piosenka jest fajna, wpada w ucho, głosy chłopaków są świetne (YONGGUK ma fantastyczny głos, mogłabym słuchać go na okrągło)^^
Teledysk... hmm szczerze mówiąc bardzo mi się podoba. Blondyni ubrani w ciemne ciuchy... taa to jest to xD
... czy oni wszyscy musieli zafarbować się na blond? szczerze mówiąc dopiero dzisiaj odróżniam jednego od drugiego :P
Jona napisał/a:
Ej no bez jaj, ten Zelo mnie rozwala. Wygląda jakby się urwał z zajęć z przedszkola, poważnie!

gdy go pierwszy raz zobaczyłam to właśnie tak pomyślałam... dalej tak myślę xD

dziękuję bardzo <333
_________________

 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2012-01-28, 21:11   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


swietnei ci wyszło.
A co do ich fryzurek to mi się ąz troiło w oczach i jedynie prezentowaną wcześniej dwójkę po głosach jakoś poznaję.
A co do piosenki to jest boska i czadowa
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-01-28, 22:56   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na download :3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-01-28, 22:58   

Ta piosenka jest niesamowita. Powala. Człowiek nie wie co ze sobą zrobić po obejrzeniu teledysku. Najpierw byłam troszkę zszokowana jak zobaczyłam wszystkich w blond włosach, ale trzeba przyznać, że to robi wrażenie. Taki szok wszyscy w blond. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
kosmita
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-01-29, 11:36   

Piosenka daje powera! Świetny układ taneczny! I bojowe stroje! Rewelacja aż chce się tańczyć! W sam raz na początek dnia, żeby zmierzyć się z trudnościami! Dziękuję za tłumaczenie
PS. Świetny pomysł że mają jednakowy kolor włosów podkreśla to że są w jednej „armii”
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-01-29, 18:20   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


piqwa napisał/a:
Kasumi333 napisał/a:
- ten jest fajny
- który ?
- ten blondyn ...

zrobiłam tak wczoraj xD wysałałam siostrze linka piszą "Czas tego blondyna.jest świetny!" w odpowiedzi dostałam tylko "...bardzo śmieszne..." XD
" >_<

Pod MV znalazłam komentarz dotyczacy ich rozpoznania bo ktorys uzytkownik sie pytał a wygladało to mniej wiecej tak:
Youngjae - the blond
Jongup - the blond
Daehyun - the blond
ZELO - the blond
Himchan - the blond
Yongguk - the blond xddd (napewno jej to pomoglo:)

A swoja droga to Daehyun to evil vocal hehe, pokazal swoj charakterek z "Ta dah..." jak rzucal o sciane makaronem i potem czestowal chlopakow xd
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
nova14 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 38
Wysłany: 2012-01-30, 10:05   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior <3
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


Ale macie speeda! :) Tylko pozazdrościć :D W końcu piosenka nie o miłości =_=
Daehyun jest już wysoko na liście moich ulubieńców <3 Jego głos jest wręcz boski, trochę drapieżny~~ :D MV mimo iż nie posiada fabuły to jest zrobione z dbałością o szczegóły. I DJ królik przebija wszystko ^^ (No, może z wyjątkiem chłopców... )
 
     
EmiTenshi
Kandydat

Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 20
Wysłany: 2012-01-30, 20:13   

Byłam ciekawa tej piosenki od początku zapowiedzi ^^ Trochę mnie to bawi,że wszyscy są blondynami ^^ moja mama się śmieję,że to nie boysband tylko blondband xDD
 
     
minami_eriko
Kandydat

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-31, 19:38   

Piosenka jest niesamowita! Ma fajny klimat, odrobinę inny niż w koreańskich piosenkach. Oby było więcej takich piosenek/teledysków z kopem XD
A Zelo jest najlepszy! :D
 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2012-02-03, 10:14   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Odkąd pojawił się Bang Yong Guk wiedziałam, że z tym gościem będą się dziać same dobre rzeczy ; ). To co mnie denerwuje w tym zespole, ale to tak na chwile to to, że wszyscy sa blondynami. Przez to prawie w ogóle ich nie rozróżniam, ale to chwilowe ;). Mimo to są świetni i wróżę im długą i udaną karierę :D. Dopiero co wydali pierwszy klip, a ja już się nie mogę doczekać następnego. xD
 
     
usagichan 
Kandydat

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-02-04, 14:02   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang MBLAQ SHINee


Bangi jest po prostu świetny uwielbiam jego głos jak Topa. Jak tylko zobaczyłam tester grupy wiedziałam, że będzie na co popatrzeć. Najlepszy jest oczywiście ten blondyn ;p
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-02-20, 19:23   

Który blondyn? A ten! Teraz już wszystko wiem...

Ciekawie wyglądają, ale moim zdaniem na początek przydałoby się coś, co pozwoliłoby ich odróżnić. Bang świetnie się spisał jednak ta fryzura go skrzywdziła:-p Oczywiście wszystko mu pasuje, ale przyzwyczaiłam się do nieco innego wizerunku. I tak kocham jego głos:-D Zelo... Ludzie i pomyśleć, że ten loczkowaty chłoptaś nie dość, że wysoki jak żyrafa to jeszcze przerażający... Kurczę... Hodowali go w jakiejś klatce? Jednak muszę go pochwalić za niewątpliwą charyzmę i głos.
Reszta... nic dodać nic ująć. Świetnie poradzili sobie i liczę na jakiś element, który pozwoli mi rozróżnić ich w mniej niż 10 s:-p
Choreografia genialna i czekam na więcej z ich strony. Łapki w górę!
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
livia__ 
Kandydat
livia__

Wiek: 27
Dołączyła: 21 Gru 2011
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-03-24, 17:27   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello baby


Piosenka świetna tak samo jak chłopacy XDDD .
Choreografia bardzo mi się podoba ^^
Dzięki za tłumaczenie .
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-03-29, 17:47   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Zapomniałam tego skomentować.
Piosenka na początku mi się nie podobała. Jestem jakaś dziwna.
Ale teraz jest w porządku. Kurczę, aż trudno mi uwierzyć, że Zelo to mój rocznik... Nieźle rapuje. Ten blond mi się podoba - taka jednolitość w zespole.
Dziękuję bardzo za tłumaczenie. :3
 
     
kazami 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-22, 22:44   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, 2AM


Znowu mnie na nich naszło a yt robi mi pokaz slajdów TT_TT i właśnie w takich chwilach nie cierpię mojego kompa mam nadzieje, że jak ściągnę tą MV-ke to zachowa się po ludzku i pozwoli mi ją obejrzeć (pomarzyć można :]).

Piosenka jest jedną z moich ulubionych, do blondu szło się przyzwyczaić, królik rządzi.

Wielkie dzięki za tłumaczenie.
 
     
aisza
Trainee

Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-09-16, 08:12   

fajny rytm ten piosenki tekst tez jest zaczepisty. Przez to że wszyscy są blądynami nie umiem odróżnić tego chłopaka,który ma mocny głos i rapuje -.-
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-09-21, 22:46   

No i kolejny zespół, którego nie znam. Ale co tam, zaraz z miłą przyjemnością to zmienię :D Widzę, że ten post ma sporo wyświetleń i komentarzy, więc śmiem przypuszczać, że mi się spodoba :D:D Zresztą, zazwyczaj tłumaczycie same takie piosenki, które przynajmniej w jakimś stopniu przypadają mi do gustu :D:D
W każdym razie kończę tę paplaninę, zabieram się za ściąganie, a potem napiszę coś więcej (jak zwykle zresztą xD)

EDIT : Jedno słowo - rozczarowanie xD Myślałam, że skoro tyle osób do tego zaglądało, to piosenka powinna być fajna, ale przeliczyłam się jak widać, ponieważ przynajmniej mi się nie spodobała. Tekst całkiem fajny, jakby nie patrzeć, chłopcy nieźle się ruszają, teledysk też nie jest zły, ale wokal mnie nie przekonuje, ani cały zespół też nie. Cóż, i tak bywa. Może kiedyś coś innego w ich wykonaniu mi się spodoba :) Tak czy siak dziękuję za tłumaczenie :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13