PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:36
[KOR][MV+LIVE] Super Junior (Eunhae) - Oppa Oppa
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-12-16, 17:05   [KOR][MV+LIVE] Super Junior (Eunhae) - Oppa Oppa
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online MV: http://www.dailymotion.co...oppa-oppa_music

Online Live: ~ z czasem się pojawi ^^

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Nie wiem jak wy, ale ja fazę na tą piosenkę mam od pierwszego dnia koncertów Super Junior. Kiedy to solo Donghae i Eunhyuka zawitało do mojej głowy i długo nie chciało wyjść. Kiedy w końcu się jej pozbyłam... chłopaki wydali to. KOCHAM ICH! <3
Ale nienawidzę SM, za te beznadziejne teledyski. Chociaż ja nie mam co narzekać, dobrze, że jakiś jest. Jest Eunhyuk jest banan na twarzy Natsu.
Te afro pobija wszystko, rytmy disco i OPPA OPPA, powoduje, że nie ma szans by się tego nie słuchało i nie dało lubić. Piosenkę skomponował i napisał Donghae, nasz utalentowany karzełek. Tekst jest dość... sprawia, że jestem zazdrosna o mego mężulka .____. Cóż za zdrada na oczach wszystkich T^T Ale wybacz mu za te ruchy, choreografia to mnie zabija na maksa.
Ale jedno zje****li, chodzi mi o SM, na występie, chodzi mi o SS4, chłopaki krzyczą, a dokładnie Eunhyuk, krzyczy ''myeolchi'' co oznacza SARDELA, a potem nie ma Suju tylko było Eunhae...ale najwidoczniej im się to nie spodobało i dali jakieś FAKE głosy chłopaków. Za ni cholerę mi to głosu Małpki nie przypomina, wkurzyło mnie to bardziej niż sam teledysk...
Wszystko online na DM, ale chyba to zmienię, bo jakoś straszna... ale na Youtube nam blokują T^T Nie wiem co mam robić .__________. HELP ME!! i Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-12-16, 17:36   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-12-16, 17:36   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


OPPA OPPA! <3
Natsu, ubóstwiam cię, zresztą już to wiesz :*
Fakt, miejscami troszkę się napisy ciężko czyta, ale my tłumaczki już znamy ten ból. Dailymotion to żallll... >.<

Edit: Yyyy... Już się polepszyło ;d Widocznie jeszcze się przetwarzał jak PACZAŁAM ;d

Cóż z naszych chłopców za plejbojeeeee! Jak Donghae macha tymi bioderkami *.* Ogólnie Eunhyuka trochę mało pokazują i ogólnie troszkę krótką tą kwestię mu dali, chociaż może mi się tylko tak wydaje.
Gdyby śpiewał to ktoś inny to pewnie by mi się nie podobało i byłoby wieśniackie, jednak ich głosy jakoś "normalizują" tą piosenkę xDD
SM w ogóle ostatnio jeszcze bardziej leci w kulki, o ile to w ogóle możliwe ;D Sones też ostatnio wykiwali wydając "teledysk" do koreańskiej wersji Mr. Taxi ;dd

Natsuś kocham cię i dziękuję za tłumaczenie <3
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2011-12-16, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-12-16, 18:50   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


ja bym szczerze mówiąc nie nazwała tego mv ale jak tam sobie chcą...
nie wiem co choreograf ćpał ale chętnie wzięłabym to samo :D
niesamowicie im te klimaty pasują...takie disco, lata 70-te, afro <XD> i oczojebne garniaki<choć nie wiem czy coś takiego było w tamtych latach>
piosenka na nieszczęście wpadła mi w ucho u już siedzę i sobie po ciuchu nucę..
właściwie powinna podziękować, bo bez tekstu bym nie sięgła po tą piosenkę z racji, że byłam przekonana, że to będzie w stylu "super mana" albo "mr.simple" a takich brzmień na razie mam dość..ale jak zobaczyłam, że jest tłumaczenie pomyślałam "a co mi szkodzi..."
tak więc Dziękówa XD
 
 
     
nelly
Kandydat

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2011-12-16, 21:19   

ta dwójka jest wymarzona do takiej piosenki,idealnie sie wpasowali..choreografia boska,te ruchy bioder..milo popatrzec:))
 
     
kropa 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2011-12-16, 21:55   

co do mv.. coz Sm znowu sie nie postaralo.. ale piosenka wpadla mi w ucho i niechce sie ode mnie odczepic xD choreografia..hym.. miod i malina :D
 
     
Mako 
Trainee


Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 72
Wysłany: 2011-12-16, 21:56   
   Ulubiony wykonawca:: U-kiss Shinee Big Bang Kat-tun
   Ulubiony program:: Cartoon Kat-tun


Natsu kochanie ja mam fazę na te piosenkę. jak tylko zobaczyłam ich w tych ciuchach to dedłam na miejscu *___* ja Ci się nie dziwię że jesteś zazdrosna o męża ale słoneczko w moim wypadku Hyuk czy Hae to TYLKO bracia więc nie musisz być o mnie zazdrosna xDD

dziekuje za tłumaczenie :mrgreen:
_________________
co mi w duszy gra
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-12-17, 11:18   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Oppa, oppa~
Masakra. Przy pierwszych linijkach tekstu myślałam "WTF?", ale potem... Melodia chodzi za mną cały czas xD Coś czuję, że na imprezie sylwestrowej to będzie hit numer 1 xDDD
_________________

 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-12-17, 21:11   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


eee... 0_o
piosenka fajna xD Oppa, Oppa <śpiewam razem z nimi > :P
Donghae na czerwono... z Mikołajem mi się kojarzy xD a Eunhyuk na żółto.... aaa wiem!! wyglądają jak M&M's xD

dziękuje^_^
_________________

 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-12-17, 22:31   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


w końcu znalazłam 10 minut spokoju, żeby to zobaczyć i się wczytać >.<''
piosenka wciągająca, każdy to przyzna. omom faza wraca *-*
tekst taki jak się zapowiadał, Hae chyba takie luuuuubi~ :3

dziękować <3
_________________
 
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-12-18, 10:49   

ło! nie wiedziałam, że została przetłumaczona! jak pierwszy raz ją usłyszałam to tylko takie: hahaha. co to jest! po czym oczywiście siedziała mi wytrwale i wybitnie w głowie! dziękuję bardzo za tłumaczenie^%^ (tym bardziej, że to utwór Hae xd)
_________________
<3
 
     
Saisha 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 24
Wysłany: 2011-12-18, 19:29   
   Ulubiony program:: Hello baby !


Boże ile razy ją słucham chce mi się tak panicznie śmiać choć sama nie wiem dlaczego xD jak oni krzyczą OPPA to ja za nimi :D
_________________
 
     
rory
Trainee


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 61
Wysłany: 2011-12-21, 16:24   

Ech nie mogę odpalić sobie on line to sobie chociaż ściągnę!
Piosenka jest zarąbiaszcza :D po prostu jak usłyszałam 'oppa oppa' to mi się w mózg wryło i koniec! Jestem bardzo ciekawa tłumaczenia :)
Dzięki wielkie :*

Edit: Obejrzane :D ale mam zaciesz na twarzy :P może tekst nie jest jakiś górnolotny, ale podoba mi się! no i ich zniewalający taniec! Jest boski :D
 
     
kazami 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-12-22, 16:21   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, 2AM


Ha ha. Nareszcie mogą sobie do woli potańczyć i nikt im się nie kręci pod nogami. Nie powiem żeby piosenka sama w sobie mi się jakoś bardzo podobała, ale mimo to ciągle do niej wracam. Chyba w ramach oprawy humoru. Dzięki za tłumaczenie. ^^
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2011-12-28, 09:43   

Ta piosenka z lekka mnie przeraża >.< I te ich garniturki w live. Rozbrajają. Nie mogę rozgryźć dlaczego jej słucham. W ogóle mi się nie podoba a w głowie i tak ciągle słyszę "Oppa, oppa" >.< Noż masakra. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Ezura 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 34
Wysłany: 2011-12-29, 16:53   

Na początku mi się piosenka nie spodobała. Posłuchałam drugi raz - stwierdziłam, że niezła. Posłuchałam trzeci raz - uzależniłam się. Ale jak zobaczyłam występ live no początkowo się załamała, ale tak tymi biodrami kręcą, że im wybaczam wszytsko xD
Dzięki za tłumaczenie!
 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2012-01-07, 11:16   

Coś nie mogę sobie obejrzeć online to sobie ściągnę ;) Jednak tak ze słyszenia to piosenka mi się podoba (co zrobić kocham wszystkich członków SuJu, a małpkę w szczególności więc co do ich twórczości chyba już nigdy nie będę obiektywna).
_________________

 
     
Niralichan 
Trainee


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 31
Wysłany: 2012-01-08, 13:57   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, Lee Joon, GD
   Ulubiony program:: cartoon kat-tun


Dopiero od wczoraj słucham tej piosenki, bo chłopaki z SuJu jakoś mnie nie interesowali, ale teraz uwielbiam ich wszystkich, a ta piosenka jest świetna xD Donghae to mój ulubieniec, więc tym bardziej ta piosenka mi się spodobała ;). Oby jak najwięcej takich piosenek :D
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2012-01-09, 15:32   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Uwielbiam ta piosenkę *_______* Od miesiąca jej słucham i nadal mi się nie znudziła, męczę nią nawet moje koleżanki ;p Teraz jeszcze zobaczyła, że ktoś ją przetłumaczył to już w ogóle jestem happy.
Dzięki wielkie za tłumaczenie.
_________________
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-01-23, 17:38   

Jeju, jak ja lubię Super Junior. Znowu udowodnili, że radzą sobie w każdym rodzaju muzyki. Tak więc krzyknijmy razem: OPPA!
 
     
Kuelemelelele2
Trainee

Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 31
Wysłany: 2012-03-15, 01:44   

Mój budzik!
EunHae mogłoby zaśpiewać w duecie każdą piosenkę, a ona napewno będzie miała w sobie jakąś magię.
OTP <3
_________________

 
     
makino01 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-03-31, 15:42   

słyszałam już tą piosenkę i jest ona super a do tego jeszcze śpiewa ją EunHae.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-27, 17:59   

Dziękować ;)
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-15, 01:12   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Wiem że to dziwnie zabrzmi, ale nie przepadam za słowem "oppa" zawsze mi się to kojarzy z niemieckim "opa", ale to jeden z nie licznych momentów kiedy to lubię. :-D
 
     
eunhae_4
Trainee

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 40
Wysłany: 2013-02-15, 16:16   

łuhuhu ubóstwiam tą piosenke *.*
 
     
edith 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 67
Wysłany: 2013-12-01, 09:41   

Widziałam live tej piosenki ale to Donghae był czerwony a Eunhyuk był żółty, ruchy naprawdę komiczne, trzeba mieć wielki dystans do siebie żeby to przedstawić bo to całkowicie odbiega od ich wizerunku ;p
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12