PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:53
[KOR][MV] Trouble Maker- Trouble Maker
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-12-04, 02:14   [KOR][MV] Trouble Maker- Trouble Maker
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Online: http://www.dailymotion.co...ble-maker_music
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Oto nowy, jeszcze cieplutki duet prosto od Cube! Opinie na ich temat są skrajne- jedni są zachwyceni, inni zaś chcieliby kogoś zabić (pierwsza w kolejce do rozstrzelania stoi oczywiście HyunA xD)
Trouble Maker jest fajną piosenką, mi przynajmniej podoba się bardzo. Teledysk ma jako taką fabułę, co jest oczywiście olbrzymim plusem, Hyunseung prezentuje się naprawdę konkretnie, ale niewątpliwym minusem jest oczywiście HyunA. Nie jestem jej jakąś wielką fanką, antyfanką również nie, ale to jak ona wywija tym tyłkiem (prawdę mówiąc dosyć skąpo odzianym jeśli wziąć pod uwagę tą jasną sukienkę) przekracza granice dobrego smaku. OK, racja, to ktoś jej kazał zachowywać się tak a nie inaczej, ale i tak mówię "nie" -.- Jest tego zdecydowanie za dużo. Ktoś tu za bardzo wzorował się zachodnimi klipami, gdzie półnagie dziewoje wypinają się w każdą stronę. To już nie jest "sexy" to ociera się o granicę kiczu i tandety.
Chociaż trzeba przyznać, że wygląda tutaj naprawdę świetnie. Gdyby ograniczyć te jej gesty i pseudo-seksowne ruchy to naprawdę byłoby cudownie i piałabym z zachwytu!

Ogólnie czekam aż Cube zainteresuje się jakąś inną dziewczyną z 4Minute, bo HyunA poza wyglądem nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Podoba mi się jej głos, kiedy "rapuje", ale tylko wtedy. Fajnie się rusza i podobno jest ładna. Tyle jeśli chodzi o jej wielkie zalety. Moim zdaniem HyunA nie jest jakoś oszałamiająco piękna, po prostu "dobrze zrobiona". Fakt, jest fotogeniczna i to bardzo, ale jak zobaczyłam ją na MAMA to myślałam, że z krzesła spadnę. Kobieto, przestań nosić te soczewki :((

Komu wkręciło się to gwizdanie, ręka do góry! ^^

W razie jakiś zastrzeżeń co do tekstu, piszcie śmiało.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2011-12-18, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2011-12-04, 10:06   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-12-18, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-12-04, 10:06   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Nie lubię tej piosenki, nie podeszła mi O.o
Jak już mówiłam nie lubię ani Hyuny ani Hyunseunga. Już wolę by ten facet taki porozbierany latał niż ona XDDD
Obejrzałam tłumaczenie, bo ci obiecałam ^ ^ I powiem ci, dałaś se rade nooo.
Co nie wiedziałaś jak przetłumaczyć Trouble Maker.. co za kłamca. Ja nie mogę xD
Dziękować :3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-12-04, 10:12   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Kiedy obejrzałam teaser byłam zachwycona. Myślałam nawet, że uda mi się polubić Hyunę (której nie znoszę za te "pseudo-seksowne" - jak to ujęła Jona - ruchy, które przyprawiają mnie o mdłości. Zwłaszcza, że dziewczyna nie jest wcale taka ładna).
Nie było mi jednak jej polubić, bo jak mogę darzyć sympatią kogoś, kto non-stop wkłada sobie ręce między nogi? ~~
Utwór sam w sobie jest dobry. Nie jakiś mega hit, ale trzyma poziom. Dzięki za tłumaczenie ;)
_________________

 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-12-04, 10:35   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Piosenka moim zdaniem jest fajna i taniech JH fajny tak jak jego głos ale co do Hyuny to ona chyba z tą swoją seksownością podoba się tylko 10 latkom
_________________

 
     
Agniecha1991 
Kandydat
Forbidden Love


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 27
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2011-12-05, 09:07   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, U-KISS, EXO
   Ulubiony program:: Hello Baby, U-KISS Vampire, U-KISS Chef


Na początku ta piosenka jak i teledysk nie przypadły mi do gustu, ale z każdym kolejnym słuchaniem i oglądaniem, muszę powiedzieć, że się uzależniłam xD Co prawda Hyuna wywija zbyt dużo, ale nie jest jeszcze aż tak tragicznie, mogło być znacznie gorzej...
Hyunseung świetnie wypadł, lubię jego głos :)
A moja siostra twierdzi, że Hyuna jest sztuczna xD
Uwielbiam tę piosenkę :-)
_________________
 
     
niki-chan
Kandydat

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2011-12-16, 13:57   

ta piosenka- jest okropna ;( Jak mogła tak zawładnąć moją głową. Teraz cały czas chodzę i gwiżdżę dodatkowo pstrykając palcami. No jak tak można ;)
Fajnie, że mogę zobaczyć w czymś innym Hyunseung'a. Teraz lubię go jeszcze bardziej :D Bardzo bym chciała zająć miejsce HyunA w tej choreografii <3 a no nic, pozostają mi marzenia i oglądanie ich występów;D
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-12-18, 22:42   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Download dodany ^^
_________________

 
     
zeta 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-03-18, 11:48   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, GD&TOP, BEG, Rain


Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego:(
Hyuna mogła by się pokazać z innej bardziej ambitnej strony (przesadza z tym "seksapilem"). Kiedyś lubiłam ją najbardziej z pośród dziewczyn z 4minute teraz jednak coraz bardziej czuje do niej niechęć:/
_________________

 
     
lupus1833 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: 2012-03-18, 15:47   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Jeśli chodzi o samą piosenkę to mi się podoba nawet bardzo, podoba mnie się motyw z gwizdaniem na początku ( przypomina mi trochę Kill Billa). Jeśli chodzi o MV to... wybaczcie fani Hyuna i tego gostka z B2ST, ale jak dla mnie obydwoje są strasznie sztuczni. Gra aktorska jest cienka bardzo cienka a sam teledysk nie ma miejscami żadnego sensu. Szkoda mi trochę samej Hyuny widziałam komentarze na YouTube, niektórzy ludzie pisali takie rzeczy, że szkoda gadać. Wyzywanie do szmat i reszty na porządku dziennym. Wydaje mi się, że większą winę za jej ten wymuszony seksapilem ( jak dla mnie całkowicie wymuszony czasami aż zabawny) ponosi jej wytwórnia. Chcą na sile stworzyć jej bardzo sexowny wizerunek, nie mam pojęcia kogo oni chcą z niej zrobić... lee hyori sorry wielkie jej nikt nie przebiją.
Co do tego gostka z B2ST troszkę więcej gry aktorskiej do głosu nie mam zastrzeżeń.
Jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią to zaznaczam to tylko moje zdanie.
Podsumowując piosenka jestem na tak, MV i wizerunek Hyuny NIE.
Dzięki za tłumaczenie
_________________


Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest .
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-03-25, 15:37   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Ja tam lubie to piosenkę...jesli chodzi o hyune to ja lubie bo niby w teledyskach jest taka dorosla to tak na prawde w roznych programach zachowuje sie jak taka 16 latka ^^
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2012-04-16, 11:04   

Z początku piosenka jakoś szczególnie mi się nie spodobała. Ale po kilku razach po prostu ją pokochałam. A to gwizdanie weszło mi w krew XD Co do teledysku to zły nie jest, ale fakt, gesty hyuny są przesadzone :/
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-08-25, 02:19   

Co prawda wielkiego szału na tą piosenkę nie mam, ale wpada w ucho i mi się podoba. I w temacie samej piosenki tyle, bo ani większych zastrzeżeń nie mam, ani żadnych 'ochów i achów' xD
Jeśli chodzi o teledysk, to mi się podoba. Zwłaszcza zakończenie. Nie ma to jakiejś zabójczej fabuły, ale fajnie to zrobili. Do Hyunseunga mam raczej dosyć neutralne podejście, bo jakoś nigdy mnie nie zachwycał, ale tutaj wygląda całkiem fajnie. Pod względem wokalnym w sumie ok, ale głos ma jak dla mnie przeciętny. Co do tej pani (Hyuna?...), to też nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak czytam różne opinie, i mam wrażenie, że ludzie trochę przesadzają. Co do jej 'seksapilu', to jak dla mnie nie był jakoś specjalnie przesadzony, a przynajmniej jeśli porównamy ją do panienek z amerykańskich klipów. No, ale każdy ma swoje zdanie ;p
Mi się ogólnie klip dobrze ogląda. On wygląda dobrze, ona też, także nie jest źle.

Dzięki za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-18, 14:08   

Dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13