PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-19, 16:32
[KOR][MV] U-Kiss - Shut Up!!
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-10-16, 20:22   [KOR][MV] U-Kiss - Shut Up!!
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 45 mb
Kodek: avi XviD
Komentarz: Mała informacja odnośnie tłumaczenia - teksty w przejściu, które są śpiewane po angielsku, mają 10 000 wersji krażących w sieci. Nie udało mi się znaleźć skanów z tekstem piosenki, więc użyłam wersji programowej - czyli tej, którą pokazują stacje telewizyjne. Ten teledysk i tak zapewne przejdzie rehardsub, tylko muszę znaleźć go w lepszej jakości. Jeżeli do tego czasu dorwę w 100% zgodny tekst, zrobię też zmianę w napisach. Nowa wersja będzie jednak dostępna tylko do pobrania, na YouTube zostanie ta obecna.

Online: U-Kiss - Shut Up!! @ Dailymotion
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2013-01-06, 15:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Kocham Lee Joona!

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Wysłany: 2010-10-16, 20:30   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


_________________

Ostatnio zmieniony przez Agnieszka 2013-01-06, 15:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Agnieszka 
Trainee
Kocham Lee Joona!


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-16, 20:30   
   Ulubiony wykonawca:: wielu ;)


Piosenka bardzo zyskuje przy dłuższym jej słuchaniu ;-)
Dziękuję za tłumaczenie. :-)
_________________
www.mblaq.pun.pl - serdeczne zapraszam fanów Mblaq :)
 
     
SweetJuliette
Kandydat

Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-10-16, 20:48   

bardzo fajna piosenka *w* bardzo fajny kevinek *O*
 
     
Denise 
Trainee
~positively

Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2010-10-16, 21:49   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss, MBLAQ itd...
   Ulubiony program:: Vampire Show, HB itd...


Piosenka bardzo mi się podoba i cieszę się, że mogę zobaczyć klip z tłumaczeniem ^^ na chwilę obecną "Shut Up" jest moją ulubioną piosenką od U-Kiss XD
totalnie się wkręciłam :mrgreen:
Dzięki za tłumaczenie! :D
_________________

 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2010-10-17, 12:25   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


Jak się troche bałam tej piosenki to po tłumaczeniu stwierdzam, że jest zajebis*a XDDDDDDDD
Wiedziałam, że musze kocham kwestię Dongho, bo jest niemożliwa XDDDDDDDD
Kliknęłam w linka i odeszłam od lapa, myślę sobie, że zmienili się od DEBIUTU (lol Dongho warkoczyki.. Xander loczki...........nie..) i zastanawiłąm się nad tekstem, czy będzie miało coś wspólnego z bingulem i manmanhani XD No i jeeeeeeest! To mnie tak uszczęśliwiłooooo~ XDDDDD
Lubię jak obracają wszystko na 'jestes taka taka taka i taka' zła i potworna XD I nie ma ale!
Nie no naprawdę, z tlumaczeniem o niebo lepiej.
Dzięki *Q*
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Doti995 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Osieczany
Wysłany: 2010-10-17, 14:40   
   Ulubiony wykonawca:: Kevin
   Ulubiony program:: U-KISS Vampire, U-KISS Cheff Kiss


Ja uwielbiam słuchać tę piosenkę i mam ją nawet na płycie. Tak samo jak pozostałe cztery nowe piosenki U-KISS xD :mrgreen: :mrgreen:
 
 
     
inviSHIble 
Kandydat
just shi~


Dołączyła: 22 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: wonderland
Wysłany: 2010-10-17, 17:46   
   Ulubiony wykonawca:: last.fm/user/inviSHIble


Kiedy przesłuchiwałam płytę nie spodobała mi się, to samo kiedy zobaczyłam MV i live(tam jedynie moja uwagę zwrócił moment kiedy Dongho śpiewał swój końcowy tekst i rzucali chusteczki), ale, ale, ale! Teraz kiedy przeczytałam tekst, zmieniłam całkowicie zdanie, khyy~ Więc mam już dwie piosenki na ich nowym albumie, które mi się podobają~ ;D
Dzięki za tłumaczenie~ ^-^
_________________

 
     
asmiel 
Kandydat


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-10-17, 19:09   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu,2PM,SHINee,BoA.Se7en,Big Bang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


Klaudyna napisał/a:
Jak się trochę bałam tej piosenki to po tłumaczeniu stwierdzam, że jest zajebis*a XDDDDDDDD

Klaudyna zgadzam się z tobą w 100 % ;-)
Ten tekst w ogóle jest taki ostrzejszy występuje nawet słowo spieprzaj :shock: Ach.. nareszcie czuję w nich samców :mrgreen: Je :-D
No w końcu jakiś porządny tekst a nie: kochaj mnie bo ona mnie zostawiła i ja jestem tak bardzo smutny i plączę,cierpiąc, czy coś z rodzaju ona i ja miłość na wieki :roll: ...Dosyć !! Faceci postawili się i już :-D Co ja bredzę, no ale cóż xD Robią się powoli tacy bad boys i mi to bardzo odpowiada xD Po prostu kocham chłopaków i nic na to nie poradzę xD
Dzięki serdecznie :mrgreen:
_________________

 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2010-10-17, 20:12   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


nie rozumiem czemu MV jest od 18lat. nie przesadzajmy. co oni niby tam takiego robią?
piosenka przyznaję jest dosyć dziwna, ale mi szybko wpadła w pamięć i przyznam, że nawet polubiłam.
chłopaki z gołymi klatami, hmm... jak dla mnie równie dobrze mogliby być ubrani, a jak już o tym mówię, to jak chcą pokazać ciała to niech albo założą koszule i ją rozepną jak np. Kevin to uczynił (a tak na marginesie to nie wiedziałam, że on tak przypakował) bądź w ogóle niech nic nie zakładają jak np. zrobił to Kibum. niech nie zakładają czegoś takiego jak Kiseop, co to w ogóle jest? jakieś szelki? w każdym razie wygląda to beznadziejnie. oczywiście moim skromnym zdaniem.
obmacywanie się chłopaków między sobą też mi nie podchodzi... aczkolwiek cała choreografia jak najbardziej przypadła mi do gustu.
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Ouehara 
Trainee
~chodzący optymizm!~


Wiek: 31
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 45
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-10-18, 15:38   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Star King, Loveletter, Hello Baby, SGB


Obejrzałam wczoraj tłumaczenie tego MV z czystej ciekawości. Fanką U-KISS definitywnie nie jestem, a gdy widziałam MV w pierwotnej formie bezpośrednio po jego wyjściu, aż się załamałam. Do tej pory teledysk nie zyskał mojej przychyloności, ale tekst... o dzięki Ci Boże~! Wreszcie nie ma facetów użalających się nad nieszczęśliwą miłością, płaczących po kontach czy ganiających za jakąś dziewuchą. Cieszę, się że pośród wszystkich comebacków jest coś o wyrazistszym tekście, ostrzejszym. Niestety teledysk nadal leży, choreografia taka sobie... brakuje im do tańca B2ST, z którymi według mnei przyjdzie im teraz najbardziej rywalizować. image też nic nadzwyczajnego, nie znam jedank całości albumu, więc o tym nic nie powiem, Pomimo tego dziękuję serdecznie za przetłumaczenie, bo dzięki temu ta piosenka coś w moich oczach zyskała!
 
 
     
Nesta 
Kandydat
YUNHONIZM <3


Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: Olkusz, Krk
Wysłany: 2010-10-18, 17:43   
   Ulubiony wykonawca:: DBSK <3, SHINee, Suju
   Ulubiony program:: SGB, SK, Intimate Note, TYFWMU


Uwielbiam piosenkę od samego początku, uwielbiam teledysk. Od paru dni czekałam obsesyjnie na tłumaczenie, bo miałam wrażenie, że co będzie 'coś' i widzę, że się nie rozczarowałam. O wiele, wiele bardziej podoba mi się ich comeback od comebacku B2ST. Po prostu nie mogę się do nich przekonać i tyle. A U-KISS-y.. Cóż lubiłam ich dawny styl i piosenki, ale to również akceptuję. W końcu jest moda na bad boy'ów. Ściągam już bo jestem bardzo zniecierpliwiona, dzięki. ^^
 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2010-10-20, 08:19   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Łaał, dzięki za tłumaczenie ^.^ Raczej nie pobieram U-Kiss'ów zbyt często, ale "Shut up" jest jakieś takie... wyjątkowe. Zupełnie jak np. "Bonamana" SuJu - za pierwszym przesłuchaniem "co to jest?! o.o", a teraz kocham ^^;

Również nie wiem, dlaczego teledysk jest +18 O___o Ale cóż, jak to Korea - do czegoś przyczepić się trzeba x]
_________________

 
     
Mako 
Trainee


Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 72
Wysłany: 2010-10-20, 09:11   
   Ulubiony wykonawca:: U-kiss Shinee Big Bang Kat-tun
   Ulubiony program:: Cartoon Kat-tun


jeeeee moje mogły zostały wysłuchane :-D

dzięki za tłumaczenie ;-)
_________________
co mi w duszy gra
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2010-10-20, 18:26   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


OMG jak tylko usłyszałam tą piosenkę to od razu ją ściągłam xD strasznie mi się podoba^^ Teledysk jest świetny, wyglądają w nim o wiele lepiej niż w innych, wreście wyglądają jak mężczyźni xD
Czekałam na tą piosenkę parę dni... jej wielkie dzięki za tłumaczenie :mrgreen:
_________________

 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2010-10-21, 02:48   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Ciekawe brzmienie i ogólnie piosenka bardzo mi się podoba. Fajnie, że mogę posłuchać
U-Kiss w ich nowej odsłonie :-D Wielkie dzięki za tłumaczenie.
_________________
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-21, 08:28   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


O, już z tłumaczeniem^^ Dzięki ana za cynka XD Ciekawa byłam jaki tekst do takiego postrzelonego klipu mają XD
O, a dzięki takim fajnymn komentom to się nawet dowiedziałam, który to ten Seop Ki, wiedział chłopak czym zwrócić uwagę, o niektórych nikt nic nie powie, bo szału nie zrobili, a ten łup - założył coś jak pasy bezpieczeństwa ala szelki i wszyscy już wiedzą kto się wyróżnia XD No, łapię z komentów kto to KiBum - goła klata, a nawet Xander - loczki.. HA, teraz idę oblukać XD
Po chwili:
Bosh, akcje w białych kubraczkach nadal są boskie - moje yaoice kochane^^
E no, to ten w 1:22s to Kevin? Przynajmniej tak coś kojarzę z komentem "Kevin miał rozpiętą koszulę" LOL Ale ten chłopak wygląda O.O Gdzie jego dziewczęcość?O.O WOW, super! :D No, KiBuma dalej nie mogę złapać, bo w tej saunie, dwóch, a nawet trzech klatonów było bez szmatek opinających ich piękne kaloryfery XD
Akcja jednego, przyciskającego dziewczynę do ściany była świetna! Oczywiście, jak się patrzyło co ten chłopak(imię nieznane dla mnieXD) robił, a nie ta laska..
Nie wiem dlaczego, ale to jak śpiewał ten "Oppa ma cię dosyć", nie wiem, czy te podkręcone włoski oznaczają Xandera czy nie, ale strasznie mi się te jego kawałki podobały, ciekawe brzmienie O;)
E.. dlaczego musieli przy każdym ciuchu inną fryzę mieć? Normalnie, jak JunKiś w J-Style, ale tego przynajmniej ma się jednego, więc się nie pomyli.. A ich tylu, że nawet nie mogłam się połapać, który mi się podobał przed chwilą XD
Zapamiętałam za to, takiego jednego co to był na przedzie, jak robili szpic w białych ciuchach. Miał tam takie proste włosy, z jednej strony za ucho wepchnięte, a z drugiej lecące mu na twarz.. Nie wiem, czy to ten sam, co siedział w aucie z poharataną twarzą, ale mega z niego przystojniak(jak oni wszyscy;)), ale ten.. to zapada w pamięć^^

Tekst mi się się spodobał, jakaś wybredna co do nich nie jestem, ale zauważyłam, że akurat są chłopcy w fazie wściekłości i wypierania, no może w czasie refrenów łapali niezłego doła ;) Mimo to, a może dlatego właśnie tekst mi bardzo się spodobał, tacy groźni, wściekli, a czasem.. romantyczni<refrenik>. Nie chciałabym być w skórze tej "panienki", której tak "nienawidzą".

Teraz, jeszcze bardziej lubię "Shut Up", nawet do klipu się przekonałam XD Będę, słuchać, oglądać! Dzięki za wspaniałe tłumaczenie, no i kolorek czcionki - świetna! ;)
_________________

 
     
JanDi 
Trainee

Dołączyła: 20 Sie 2010
Posty: 65
Wysłany: 2010-10-21, 12:11   

Dopiero niedawno zaczęłam się zapoznawać z U-Kiss i muszę przyznać, że ta piosenka ma w sobie niezłego powera, taka elektryzująca, aż chce mi się bliżej poznać chłopaków :)
_________________

 
     
kristofel 
Kandydat

Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 17
Wysłany: 2010-10-21, 19:20   

Pałera piosenka ma, ale i tak ledwo umiem chłopaków rozróżnić xD
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-10-21, 19:44   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


KwiatWschodu napisał/a:
O, a dzięki takim fajnymn komentom to się nawet dowiedziałam, który to ten Seop Ki, wiedział chłopak czym zwrócić uwagę, o niektórych nikt nic nie powie, bo szału nie zrobili, a ten łup - założył coś jak pasy bezpieczeństwa ala szelki i wszyscy już wiedzą kto się wyróżnia XD No, łapię z komentów kto to KiBum - goła klata, a nawet Xander - loczki.. HA, teraz idę oblukać XD


Ja szczerze dalej ich wszystkich nie rozpoznaję xP

KwiatWschodu napisał/a:
E no, to ten w 1:22s to Kevin? Przynajmniej tak coś kojarzę z komentem "Kevin miał rozpiętą koszulę" LOL Ale ten chłopak wygląda O.O Gdzie jego dziewczęcość?O.O

Poszła sobie wraz z blond włoskami D:

KwiatWschodu napisał/a:
Akcja jednego, przyciskającego dziewczynę do ściany była świetna! Oczywiście, jak się patrzyło co ten chłopak(imię nieznane dla mnieXD) robił, a nie ta laska..


Soo Hyun~ Zaczęłam go kojarzyć bardzo szybko po plotkach o jego związku z Jo Kwonem XD Boże, ich rozmowy Twitterowe były takie pedalskie, nic dziwnego, że ich podejrzewali, lol~

KwiatWschodu napisał/a:
Nie wiem dlaczego, ale to jak śpiewał ten "Oppa ma cię dosyć",

Dongho~ Najbardziej mnie rozpierniczyło, kiedy dowiedziałam się, że on ma 15/16 lat.

KwiatWschodu napisał/a:
Zapamiętałam za to, takiego jednego co to był na przedzie, jak robili szpic w białych ciuchach. Miał tam takie proste włosy, z jednej strony za ucho wepchnięte, a z drugiej lecące mu na twarz.. Nie wiem, czy to ten sam, co siedział w aucie z poharataną twarzą, ale mega z niego przystojniak(jak oni wszyscy;)), ale ten.. to zapada w pamięć^^

Chyba rzeczywiście mówisz o Xanderze ; p Kochana z niego Twitter Whore no i faktycznie ma bardzo specyficzną urodę (w ogóle ma jakieś hiszpańsko-brzmiące nazwisko, Eusebio D:), jest moim U-Kiss'owym faworytem~~ <3
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-21, 20:04   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Cytat:
Poszła sobie wraz z blond włoskami D:
Haha XD I dobrze, bo teraz wygląda.. o niebo lepiej ;)
Cytat:
Soo Hyun~ Zaczęłam go kojarzyć bardzo szybko po plotkach o jego związku z Jo Kwonem XD Boże, ich rozmowy Twitterowe były takie pedalskie, nic dziwnego, że ich podejrzewali, lol~
Bosh, to nieźle XD Chciałabym przeczytać "takie" ich rozmowy XD
Cytat:
Dongho~ Najbardziej mnie rozpierniczyło, kiedy dowiedziałam się, że on ma 15/16 lat.
O, właśnie się dowiedziałam.. Nic, będę mu kibicować, do.. pełnoletności XD Że też takiemu dzieciakowi takie ostre teksty pozwalają publicznie śpiewać, szczęśliwie dla mnie ;)
Cytat:
Chyba rzeczywiście mówisz o Xanderze ; p Kochana z niego Twitter Whore no i faktycznie ma bardzo specyficzną urodę (w ogóle ma jakieś hiszpańsko-brzmiące nazwisko, Eusebio D:), jest moim U-Kiss'owym faworytem~~ <3
O, a ja w końcu nie byłam pewna, który to ten Xander"z loczkami", teraz już będę pamiętać, że to hiszpan<żart>, no w każdym razie z taką, trochę inną urodę.. i ślicznymi, kocimi oczkami XD
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-10-21, 21:40   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


KwiatWschodu napisał/a:
Bosh, to nieźle XD Chciałabym przeczytać "takie" ich rozmowy XD


http://img149.imageshack.us/img149/3261/shjk.jpg ; p
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-10-21, 21:58   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Ooo.. Prawie się poryczałam ze śmiechu XD Jacy oni słodcy^^
Nie dość, że się uczą do piosenek bardzo ważnego słownictwa w języku angielskim, to jeszcze w którymś momencie zahaczyli o Japonię i Chiny(lub Tajwan) ;) Jakoś na polski rozum musiałam sobie przełożyć to co właśnie zobaczyłam XD Ciekawe czy robili to od tak dla zabawy, od tak dla zabawy fanów, czy.. rzeczywiście się w ten sposób uczyli języka ;)

Dzięki Makro za linka XD Dalej w szoku, ale co tam^^

Aż muszę jeszcze raz Shut Up! sobie zapuścić i spróbować wyłapać, czy przypadkiem któryś na któregoś jakoś szczególnie nie wgapia XD
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2010-10-21, 22:56   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Hm, o ile wiem to są chyba tylko tłumaczenia ; p Chociaż nie wiem, głowy nie dam, tak mi się wydaje~ Ale nie zmienia to faktu, że naprawdę mi słów zabrakło, jak to zobaczyłam pierwszy raz XD;
 
     
Agnieszka 
Trainee
Kocham Lee Joona!


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-22, 10:43   
   Ulubiony wykonawca:: wielu ;)


Ahahahaha, te rozmowy sa zbojcze :D
_________________
www.mblaq.pun.pl - serdeczne zapraszam fanów Mblaq :)
 
     
junest 
Kandydat

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-10-22, 17:59   

A ja mam bzika na punkcie tańca w teledyskach i muszę przyznać, że tu tez jest bardzo ciekawy ^^

A piosenka zacna :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 15