PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:53
[KOR][MV] TRAX - Blind
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-11-11, 00:47   [KOR][MV] TRAX - Blind
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa





Online: http://www.youtube.com/watch?v=eOaVmnzJ6nM

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Jak dla mnie jeden czy też nie jedyny, najlepszy teledysk wydany z rąk SM w tym roku. Jest fabuła, jest akcja, jest ładne tło i są 'aktorzy'. Znowu Victoria. Ja mam takie zdanie, że ona mi nie pasuje do takich rzeczy. Psuje mi wszystko wizualnie. Byłam zaskoczona Kyuhyunem O.o' Moje WTF na początku było ładne i dość długie. Jakoś nigdy go sobie nie wyobrażałam w tej roli, a jednak. Można powiedzieć, że sobie poradził.
Co do tłumaczenia. Dwie pierwsze linijki, to co piszą w hangulu, tłumaczyłam sama z koreańskiego. Więc w razie błędów!! A napewno takowe są, ponieważ mój poziom znajomości tego języka leży, nawet nie potrafiłam tego odczytać *Pannaka wielkie fenksy* tylko mój słuchany koreański jest dobry w miarę... nie dobra. Też leży .___.''
Piosenka nie powala... mieli lepsze. Ale.. Ale... nie ma w końcu żadnych zbędnych techno-audio-tunów i się cieszę. Reszta płyty też nie rzuca na kolona.
Powiedzcie mi wy... co takiego Jungmo ma znowu na głowie. To jest SIWY?! Chłopak zawsze coś nawymyśla... ale to nie zmienia faktu, że mu we wszystkim ładnie.
Jak wam się podoba? Jakieś swoje spostrzeżenia co do historii w teledysku? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-11-11, 02:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-11-11, 00:58   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Jona 2011-11-11, 02:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-11-11, 00:58   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


A ja się właśnie miałam pytać czy to Victoria, czy nie. Bo z jednej strony mi na nią wygląda, ale nie do końca XDD Fakt, trochę tutaj nie pasuje, ale nie jest źle. Lubię ją i uważam, że nadaje się na "teledyskową aktorkę", ale widziałabym ją w innych klimatach. Taka zaryczana wygląda... dziwnie xd Trochę przerysowana
Piosenka jest bardzo fajna. Szczególnie koniec, lubię takie ;D
Co do teledysku to się nie wypowiem, bo cienka jestem w interpretacjach, ale powiem tylko, że jak zobaczyłam Kyu to pomyślałam sobie "A ON TU CZEGO SZUKA?" xD

Za podjęcie się przetłumaczenia tych dwóch linijek- SZACUN wielki! :D
_________________

 
     
Lalaith 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-11-11, 01:22   

Jesteś wielka! dzięki wielkie za tak szybkie tłumaczenie ^^ Zgadzam się co do tego że to najlepszy smentowy teledysk jaki wydali w tym roku. Co do piosenki ja osobiście jestem zachwycona, ale cóż, hmm ja ich kocham miłością bezwzględną xD Jungmo to szaleje z tymi kolorami na głowie, na szczęście nikt nie wpadł na pomysł żeby Jay'owi zmieniać kolor, uff~
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-11, 01:23   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Ja mam inne odczucia do tej piosenki...jak dla mnie jest świetna i od razu wpadła mi w uch , no i tak samo mam z płytką.. jestem ogólnie zadowolona patrząc na słabą politykę SM co do Trax'a . Głos Jay'a i gitarka Jungmo to, to na co tyle musiałam czekać ... i się nie zawiodłam ^^
a i jeszcze coś ..uwielbiam stylistów Traxowych-> Jay i Jungmo wyglądają cudnie *_*

dziękuję za tłumaczenie
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-11-11, 02:24   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Download dodany :3
A teraz kładę się spać .__.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-11-11, 10:07   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Piosneka jest fajna w koncy dobrze że TRAX powrócili

Dzięki za tłumaczenie
_________________

 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-11-11, 20:58   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Nie bez powodu mówią że to najlepszy teledysk SM w tym roku, jednak jakoś nie umiem się przyzwyczaić do Kyuhyun'a pomimo tego, że poradził sobie całkiem nieźle :3
Podoba mi się tekst piosenki - nie jest kolejną piosenką o przypadkowym wyrazie wyciągniętym ze słownika (nikogo nie obrażając)
Jungmo - jego siwo-biało-niebieskie włosy spowodowały u mnie piękny wybuch śmiechu ale to nie zmienia faktu że mu do twarzy ^ ^
Dziękuję za tłumaczenie :3
 
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2011-11-11, 23:18   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


ŁO JAK SZYBKO! XD
A ja jak to zobaczyłam... to tylko co początek Vic gdzie jedyne co zdazylam pomysleć to "O Victoria, o, zrobili jej coś z włosami?" i zmieniłam na inną kartę, przelotem kiedy właczylam po raz kolejny przez przypadek zobaczyłam Kyu~ Bo patryzlam od kieyd leci muzyczka, bez wstepu XD"
Skupiłam się naprawdę wyłącznie na piosence i jest dla mnie cudowna <3
Vic moment kiedy zaciska sukienkę i płacze <3333333
Szczerze Natsu nie rozumiem troche tego roztrzęsienia umieszczenia ich w MV, ich jest wbrew pozorom i tak mało xD Kyu to i tak miny nie zmienia i przybiera jedna wiec jedna bolesna i po wszystkim, poza tym był w SM Ballad i też nie wiem co dziwnego jest umieszenie go tutaj w takich klimatach :p
Tak czy inaczej piosenka jest świetna, uwielbiam takie klimaty i naprawdę W KOŃCU coś dobrego i takiego, normalnego z instrumentów płynącego ^^ <3
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-11-17, 10:05   

to chyba jedyny teledysk sme w którym jest coś oprócz pudełkowego pokoju gdzie tańczy zespół...
a wracając do trax -> w końcu wrócili!! i cieszę się że sme pozwolił im wydac płyte i na wybrać piosenkę promującą album tworu samych chłopaków:)
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-11-19, 23:54   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Kurczę ja u was znajduję wszystkie moje ulubione piosenki przetłumaczone, których ostatnio słucham SUPER!!! Naprawdę wielkie dzięki za tłumaczenie :*
Co do MV to początek jest do bani, ale później wszystko pięknie bardziej się rozkręca, tylko właśnie ten początek... :/
_________________
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-01-05, 21:28   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


YAAAAAAAA~!!
Jakim cudem tego nie skomentowałam?! Przecież miałam taką fazę na tą piosenkę, no i tu gra Kyuhyunnie >__< a byłam pewna, że pisałam komentarz, przeklęty internet T^T
piosenka jest naprawdę świetna, uwielbiam ją. teledysk.. jest dobry, choć gra Kyu kuśtyka, "można powiedzieć, że sobie poradził'' ;u;
dziękować i pobieram <3
_________________
 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-29, 00:22   

No i kolejna wspaniała piosenka :D Zakochałam się w tym na zabój :D Dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14