PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 11:57
[KOR][MV] Tablo - Bad
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-11-01, 20:10   [KOR][MV] Tablo - Bad
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa





Online: http://www.youtube.com/watch?v=ZpqxWjHNvBY

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Jak pierwszy raz zobaczyłam ten teledysk, to sobie pomyślałam 'Co to za sado-maso kurcze, zbamują to'. A potem przeczytałam tłumaczenie i wszystko zrozumiałam. Tablo jest naprawdę prawdziwym geniuszem. Tylko jedno mnie zastanawia, czemu śpiewa o nieszczęśliwej miłości, skoro ma kochającą żonę i chyba dwójkę dzieci? Dziwne, może inne teksty w Korei się nie sprzedają. Nie rozumiem. Teledysk ma swój klimat, styl. Refren śpiewa Jjin? Czy jakoś tak miała ta dziewczyna. Jak ktoś wie to pisać, poprawię~ Jak wam się podoba comeback Tablo? Jakieś odczucia co do płytki?
Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-11-01, 20:21   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-11-01, 20:21   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Płytki nie słuchałam, przyznaję się bez bicia. Ta piosenka jest fantastyczna, refren powala mnie na kolana. Teledysk też w porządku, chociaż ja nie lubię oglądać krwi, ran itd. bo robi mi się słabo, więc przy scenie kiedy dziewczyna wbija facetowi paznokcie w plecy, zrobiło mi się niedobrze xD Taka się wrażliwa ostatnio zrobiłam xDD

Wydaje mi się, że tekst taki a nie inny, bo raczej rap pasuje do takich utworów, cała jego "głębia" tkwi w tych pełnych żalu i cierpienia słowach. Ach, ale się ze mnie filozof zrobił ;d

Dziękuję za tłumaczenie <3
_________________

 
     
Iza
Kandydat

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-11-01, 21:36   

Szczerze to czekałam na tłumaczenie tej piosenki odkąd pierwszy raz zobaczyłam ten teledysk. Więc pokłony za tłumaczenie ;) Co do tekstu piosenki to jest bardzo gorzki i smutny. Podoba mi się w nim to, że jest bardzo prawdziwy. Comeback Tablo jest jedną z najlepszych rzeczy jaka mogła się mi przytrafić w ostatnim czasie ;D Cała jego płyta trzyma wysoki poziom, do gustu przypadły mi zwłaszcza Bad i Tomorrow ( ft. Taeyang ). Ale czy jest możliwość, że komuś piosenki Tablo nie będą się podobały skoro facet ma nieziemski głos? ;p

Dziękuję za tłumaczenie !
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-11-06, 11:22   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Wpadłam, jak śliwka w kompot. Nigdy nie byłam wielką fanką Epik High i debiut Tablo miałam ominąć szerokim łukiem, ale koleżanka namówiła mnie żebym zobaczyła klip do Bad. No i przepadłam. Od jakiegoś tygodnia nie żyję niczym innym poza tą piosenką. Tekst jest mocny, klip jest jeszcze mocniejszy, i razem stanowią piękną całość. Po obejrzeniu klipu trwałam w jakimś letargu przez dobrych parę minut. Mało jest piosenek, które doprowadziły mnie do takiego stanu. Ta piosenka jest tak prawdziwa. To nie jest śpiewanie o jakiejś niespełnionej miłości rodem z dram, tylko o prawdziwym uczuciu. Aż mnie ciarki przechodzą.
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-11-08, 17:25   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


nie ma to jak piosenka napisana przez <w miarę>świeżo upieczonego tatusia i męża... :D
pierwsza piosenka, którą usłyszałam z tego albumu.od razu chciałam posłuchać reszty.za Stolikiem przepadałam odkąd usłyszałam "Run" i mimo ich lekko...eee...mulącej muzyki kilka kawałków mi wpadło <zwłaszcza "One", które chyba po wieki zostanie w czołówce mojej listy>. Stolik oczywiście nie zawiódł.teledysk brutalny<aż dziw, że nie zbanowany...albo o czymś nie wiem...> tekst powalający...głos...*Q*
i czego można chcieć więcej?:D
 
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-10, 16:20   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Ogólnie cała płytka Tablo jest świetna...ale cieszę się ,że właśnie ta piosenka wyszła jako teledysk bo jest moją ulubioną <3

dzięki za tłumacznie
_________________

 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-11-17, 09:58   

zdecydowanie dobry comeback... obawiałam się, że wraz ze zmieną wytwórni i pojawieniu się solo zmienią się i muzyka, ale jednak tablo dał radę!
 
     
lupus1833 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-11-17, 20:28   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Piosenka jest świetna tak samo jak klip. Jak dla mnie odbiegający od standardowych k-popowych MV. Jakoś wcześniej nie byłam fanką ani Tablo ani Epik High, ale po przesłuchaniu dwóch części płyty po prostu się zachwyciłam Uwielbiam jego piosenki, a Bad jest jedną z moich ulubionych. Jednym słowem świetny comeback jeden z najlepszych w tym roku. Gratulacje i oby tak dalej.
Jeśli chodzi o MV to jest trochę szokujący ale w pełni oddaje cały sens piosenki i idealnie pasuje do piosenki
Wielkie dzięki za tłumaczenie
_________________


Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest .
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-11-19, 23:28   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Boziu, boziu, boziu!!! Moja kochana piosenka, za którą ostatnimi czasami szaleję odkąd ją pierwszy raz usłyszałam *__________*
Bardzo dziękuję za jej przetłumaczenie :* Dzięki temu sama nie będę musiała się męczyć i jej sobie tłumaczyć.
Uwielbiam Tablo i uwielbiam jego głęboki głos, szczególnie jak śpiewa "bad" ^^
A piosenkarka od refrenu to Jinsil ;) A widział ktoś występ live z tą piosenką? Właściwie to na scenie również za wiele się nie dzieje jak i w samym MV, ale głos Tablo wszystko mi rekompensuje :D
_________________
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-31, 17:47   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Pokochałam tą piosenkę niedawno, kiedy na Technologii z Towaroznawstwem wyszukałam fragment rapu w googlach. Jestem ciekawa o czym to ^^
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-10, 21:40   

Szczerze to nie podobała mi się ta piosenka, ale gdy zorientowałam kim jest dziewczyna który tu z Tablo śpiewa to od razu wiedziałam, że jednak będę jej słuchać.
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-21, 21:48   

Dziękuję :*
 
 
     
Siara
Trainee

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 91
Wysłany: 2016-01-16, 17:09   

Odkrywam link w celu uzupełnienia bloga ^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13