PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:45
[KOR][MV] Brown Eyed Girls- Sixth Sense
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-26, 20:13   [KOR][MV] Brown Eyed Girls- Sixth Sense
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=sFzZKb0VOLY
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Naprawdę lubię tą piosenkę. Teledysk też, w końcu coś nowego. W sumie ten do "Sign" też mi się podobał. Dziewczęta nie zawiodły ;) (chociaż "Hot Shot" jakoś mi nie podchodzi, ale doceniam to, że starają się prowadzić na rynek trochę "inności" :P)
Uwielbiam Ga-In, jej krótkie włosy, malutkie oczka i w ogóle wszystko. Narsha... Cóż to Narsha, też jest rewelacyjna, a jej włosy w scenach, kiedy tarza się po piasku- ja też takie chcę :<<<. Miryo najbardziej mi pasuje do tej scenerii, jest w swoim żywiole xD
Trochę się bałam, jak obejrzałam teaser, pomyślałam sobie, że dziewczyny stąpają po cienkim lodzie wydając nieco kontrowersyjny teledysk. Jednak wszystko potoczyło się dobrze, nie ma tu żadnych drastycznych scen, żadnych bezpośrednich powiązań do sytuacji czy miejsc (takie przynajmniej odczuwam wrażenie). Dziewczyny są ukazane jako osoby, które sprzeciwiły się panującej władzy, przynajmniej na to wygląda: Ga-In jest przesłuchiwana, Narsha trzymana w zamknięciu (lub się przed kimś ukrywa), Jea jest podtapiana (?), a Miryo skuta i tak jakby zmuszana do wygłaszania jakiegoś oświadczenia.
Ja tak to widzę, ale jestem naprawdę beznadziejna w odczytywaniu znaczeń teledysków, więc jaka jest wasza opinia? :)

A! Zapomniałabym. Komentarz co do mojego tłumaczenia.
"Hit that high" przetłumaczyłam jako "Uderz w wysoki ton". Dalej jest mowa o muzyce, więc najbardziej mi to podeszło. Nie miałam innego pomysłu...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Jona 2012-08-11, 00:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Wysłany: 2011-09-26, 20:34   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez klaudia10113 2012-08-11, 00:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-09-26, 20:34   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Piosenka jest bardzo rytmiczna i szybko wpada w ucho
Dzięki za tłumaczenie
_________________

 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-09-26, 22:53   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Bardzo podoba mi się ten comeback :) BEG zawsze przychodzą z czymś nowym, to nie jakieś słodkie siksy, nie typowy girlsband, ale najprawdę dojrzałe kobiety, które mają świetną muzę. Piosenka bardzo wpadła mi w ucho, nie potrafię się od niej uwolnić od paru dni :) Do tego teledysk jest ciekawy, naprawdę inny. Bardzo podoba mi się choreo w ostatnim refrenie :D
Ale najbardziej podoba mi się tłumaczenie, naprawdę udane :D Chociaż tekst nie był wcale łatwy, brawo :) (angielskie wstawki w piosenkach BEG są naprawdę beznadziejne ;p)
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
zeta 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 36
Wysłany: 2011-10-01, 15:04   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, GD&TOP, BEG, Rain


Uwielbiam Brown Eyed Girls - ich styl i głosy są jak najbardziej w moim guście
Podoba mi się w nich to, że w porównaniu do większości zespołów koreańskich(oczywiście nie wszystkich^^) nie starają się być przesadnie słodkie i niewinne.
Co do ich piosenek to do dziś mam słabość do Abrakadabra, co do tej piosenki to równie mocno mi się spodobała
cieszę się, że wróciły i czekam z zapartym tchem na kolejne piosenki
_________________

 
     
minami86 
Trainee


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 52
Skąd: koło Łodzi
Wysłany: 2011-10-03, 11:38   
   Ulubiony wykonawca:: suju ss501 ft iland CNblue
   Ulubiony program:: fullhouse loveleters we got maried


Ta piosenka jest nieziemska, jej klimat ,muzyka, słowa i dziewczyny, które wyglądają tu zjawiskowo aż nie można wzroku od nich oderwać. W końcu królowe wróciły i jak zwykle pokazały na co je stać. Co do teledysku i jego znaczenia zgadzam sie z toba Jona i bardzo dziekuje za tlumaczenie :)
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-24, 21:07   

Dziękuję :*

EDIT : Łeee, nadal nie potrafię się do tego przekonać xD
Czy słucham tego z teledyskiem, patrząc na tłumaczenie, czy bez - nie podoba mi się xD
Cóż xD Bywa i tak xD
 
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 21:17   

moje ulubione MV, GAIN taka cudowna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12