PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-29, 17:28
[KOR][MV] Huh Gak - Hello
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-18, 17:50   [KOR][MV] Huh Gak - Hello
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.youtube.com/watch?v=LKSrTsWjuCs

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Serio to mało wiem, o tym facecie. Ale wiem jedno, ma niesamowity głos, który porusza. Wygrał chyba Star K(?) pewna nie jestem. Jest nowym odkryciem w Korei. Jak dla mnie.... na początku nie przepadałam za nim, dopóki nie usłyszałam tej piosenki. Jest naprawdę śliczna, teledysk obejrzałam tylko dla pana z B2ST... A wam jak się podoba? Jak pisze nam na końcu, ciąg dalszy nastąpi... Enjoy <3

Przepraszam za jakoś teledysku, ale nie umiałam znaleźć wersji HD.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-09-18, 18:20   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-18, 18:20   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Jeśli chodzi o teledysk, to tak patrzę, patrzę, patrzę... Skądś znam tą ciemną czuprynę! Pomyślałam trochę intensywniej i... Oczywiście! Kolega z Heartstrings :D
Klip ciekawy, chociaż trochę się pogubiłam. Junhyung i Lee Hyeon-Jin (wspomniany wyżej kolo xd) mają jakieś porachunki z mafią/chcą się zemścić, a kiedy nadarza się okazja to ten pierwszy nie może się dodzwonić do drugiego i decyduje się pójść sam, tak? A później ten orientuje się, co się stało i jedzie mu na pomoc, po czym obaj dostają lanie?
Wytłumacz mi ktoś, bo nie lubię nie wiedzieć xDDD

Piosenka przyjemna. Wprawdzie zaczynam być uczulona na wszelkiego rodzaju ballady itp., ale podoba mi się :)
_________________

 
     
Koshikoi 
Kandydat
Playful Ninja


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Neverland~
Wysłany: 2011-09-18, 21:06   

Aha! Wiedziałam, że skądś ten śliczniutki pyszczek kojarzę. Joker! <3333333 :D
Przez samą piosenkę jak i teledysk się popłakałam. T.T Głos gościa jest faktycznie niesamowity. *o*
A co do teledysku... też się trochę pogubiłam. Nie wiem, czy dobrze myślę, ale chyba ta mafia zabiła któremuś z nich przyjaciółkę / matkę (?), bo chyba były jakieś wspomnienia przy tym, jak bili Junhyunga.
...
Nie, nie będę sprawdzać, nie przeżyję ponownie sceny jak się biedny wykrwawił. T^T
Ogólnie to myślę podobnie jak Jona.

A, no i widzę też, że nie tylko mi ballady się przejadają. : P
Mimo to ładna piosenka. :)
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-09-19, 13:09   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Wygrał drugi sezon Superstar K ; p Akurat ten sezon śledziłam i z wyniku jestem zadowolona~ (bo mój faworyt Kang Seung Yeon i tak załapał się do YG, czekam na debiut, oj czeeeeekam <3)
Piosenki jeszcze nie słyszałam, ale bo Gaczku mam spore oczekiwania, bo jego pierwsze mini, mimo iż coverowe, było udane~ Tak więc łapię, słucham, oglądam, mrau <3
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-21, 08:31   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Makro napisał/a:
(bo mój faworyt Kang Seung Yeon i tak załapał się do YG, czekam na debiut, oj czeeeeekam <3)


No tak, właśnie przeczytałam, że będzie w jakimś boysbandzie O.o' Jak dla mnie z takim głosem tylko się zmarnuje, powinien zrobić solową karierę rockową. Ale i tak życzę mu szczęścia i czekam na jego debiut w następnym roku <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-09-21, 13:07   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


o ile się nie mylę oglądałam ten teledysk, bo mi przesłałaś na gadu. szczerze mowiąc na początku niezbyt mi się spodobała... nie wiem czemu, choć moze przez teledysk - dużo krwi o__ó
teraz mam do tej piosenki mieszane uczucia, podoba mi się ze względu na głos, tekst, melodia (ogół ogólu, nee?), ale nadal mam jakąś zrazę (?). dziwnie tak o_ó''
_________________
 
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-01-01, 09:03   

Szczerze to wiedziałam, że I told you I wanna dieto jest kontynuacja tej piosenki. Tak jakoś nigdy to do mnie nie dotarło.Ta dziewczyna w teledysku to nie jest Sora? Hmm Sam teledysk nawet mi się podobała. Bardzo dziękuję za tłmaczenie.
_________________
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-02-01, 01:51   

Zaczęłam tak trochę na odwrót i najpierw obejrzałam 'I told you I wanna die', nawet nie wiedząc, że była to kontynuacja innego klipu. No, ale skoro się już dowiedziałam, to wypadałoby i to obejrzeć, i ściągnąć sobie na dysk ;p
Jak dla mnie, to obydwa teledysk tworzą całkiem zgrabną całość. Mamy jakąś fabułę, która mi się podoba, jak już wspomniała w komentarzu do kontynuacji xD
Co do tej piosenki, to też mi się podoba. Tekst już trochę mniej, ale nie jest zły ;)

Dzięki za tłumaczenie^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Misaki_ 
Kandydat

Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-02-04, 01:05   

Uwielbiam teledyski w postaci mini dram^^

[ Dodano: 2012-02-04, 01:08 ]
Uwielbiam teledyski w postaci mini dram^^
No i występuje Jun Hyung <3
_________________

 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-02-20, 19:43   

Piosenka wpada w ucho, jest fabuła, co wprost uwielbiam i ciekawy głos. I taki plusik osoby występujące w klipie. Nie wiem czy pamiętam, ale jest tu też chyba Lee Hyun Jin... Nie jestem jednak tego pewna. W każdym bądź razie biedny Jun Hyung;-( Niech no tylko złapię tych gości!
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-18, 21:22   

Uwielbiam tę piosenkę ! <3 Jest cudowna ! *.*

EDIT : Znam <3
Teledysku ani tłumaczenia wcześniej nie widziałam, ale podobają mi się, tzn. bardziej tekst niż teledysk , bo ten jest zwyczajny raczej, ale jednak <3
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 13