PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:03
[KOR][MV] Chocolat- Syndrome
Autor Wiadomość
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-05, 21:47   [KOR][MV] Chocolat- Syndrome
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A



Youtube: klik! (oczywiście polecam oglądanie w HD ;P)
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Co mogę powiedzieć o tym klipie? Całkiem przyjemny dla oka. Fabuły to to może nie ma, cały czas panienki latają, śpiewają i tańczą, ale jak na debiutancki teledysk jest całkiem nieźle.
Co mnie jednak bezgranicznie irytuje? TIA! Tak, ta panienka, którą CAŁY CZAS pokazują w tym klipie. OK może i jest ładna i słodka, ale oglądając ten teledysk 3 razy, można dostać odruchu wymiotnego kiedy znów jej twarz zagości na ekranie. Prawdę mówiąc to ona mnie przeraża z tymi oczyskami. Zresztą producenci mogliby zwrócić uwagę na to, że w zespole nie jest tylko ona. Ich jest PIĘĆ. Videoklip pokazuje z bliska właściwie tylko dwie (tą całą Tię i Melanie- tą w krótkich włosach) Przez chwilę pokazują trochę dłużej jeszcze tę blondynkę, ale jeśli chodzi o dwie pozostałe dziewczyny, to tak jakby ich wcale tam nie było. Tylko wspomniane przeze mnie Tia i Melanie "dostają zbliżenia" przy swoich kwestiach (ba, nie tylko przy swoich ^^) i jeśli mam być szczera, to gdyby nie zdjęcia z gógli to nawet nie wiedziałabym jak wygląda twarz tej czerwonowłosej :P
Zresztą teraz skupiłam się bardziej na klipie i Melanie też mnie przeraża tym swoim "karpikiem" xD hahaha ale ze mnie maruda XDD
Przejrzałam jeszcze występy live (głównie te z usuniętym podkładem muzycznym) i mogę tylko jeszcze dodać, że "d*py mi nie urwało" xD Jeszcze sporo pracy przed nimi. Póki co, najlepiej wypada wspomniana wcześniej przeze mnie blondynka, która naprawdę śpiewa, a nie tylko uśmiecha się do kamery i posapuje do mikrofonu.

Rozpisałam się, ale musiałam się wyżyć xDD
Ostatnio zmieniony przez Jona 2011-09-17, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2011-09-06, 07:16   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-09-17, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-06, 07:16   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Okej, zgadzam się z tobą. Za dużo ich. Ale trzeba dodać, że one dwie niby mają PO 14 LAT O.o' Nie wiem, nie chciałam tego sprawdzać, ale wierzę znajomym.... Zamurowało mnie totalnie. Co do piosenki, to mi się wkręciła i to bardzo, w szczególności refren. Chciałam to przetłumaczyć, ale czytając angielski tekst zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że to nie dla mnie. Więc BRAWA DLA CIEBIE. Poradziłaś sobie, ale to też nie był trudny tekst, jak przy prawie każdym nowym zespole damskim O.o; Dziękuję <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-09-06, 14:16   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Zgadzam się Jona, mnie to też strasznie wkurzyło, z resztą patrząć na międzynarodowe komentarze nie tylko nas ;p Ja bardzo chciałam zobaczyć z bliska rudą ;__; Piosenka jest nawet niezła, taka typowo debiutancka, ale refren naprawdę się wkręca. Jednak jestem sceptycznie nastawiona, tyle było szumu o ich debiucie, a szału nie ma. Znowu jaranie się, że międzynarodowa grupa. I jeszcze artykuł, w którym ubolewają, że są tak piękne, że boją się, że inni nie będą patrzeć na ich zdolności, ale na urodę o__O Gusta gustami, ale dla miss to one nie są. Zobaczymy co będzie dalej.
I również gratulacje za tłumaczenie tekstu :D Miejscami naprawde mnie rozwalał typu 'fill me, heal me' xD Ale dałaś radę, brawo :)
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-06, 15:52   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Mnie najbardziej powalił "zestaw słuchawkowy" xD. Kolejny raz ubolewam nad połączeniem tekstu koreańskiego ze zwrotami w języku angielskim. Chociaż i tak jestem w szoku. Jak zabierałam się za tłumaczenie, zanim zobaczyłam tekst w ingliszu to cholernie bałam się tego "like me" bo byłam pewna, że to będzie zupełnie bez sensu, a tu niespodzianka! ^^
Czy one takie piękne? Też w to wątpię. Ta cała Melanie (przyczepię się jej, a co! xD) to w tej kwestii nie powinna mieć za dużo do powiedzenia, bo jak trzaśnie karpia, to klękajcie narody! ;d Zresztą dla ich dobra, lepiej niech na ich zdolności nie patrzą, bo szału nie robią. Jak na tą chwilę jestem zawiedziona ich występami na żywo. Ale mam nadzieję że to tylko takie chwilowe uprzedzenie.
_________________

 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-09-06, 16:12   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Ta piosenka jest strasznie przesłodzona i głupiutka. Jak dla mnie to idealnie pasuje do wizerunku tych 14-latek

Dzięki za tłuamczenie
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-16, 19:17   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Jonuś, kiedy będzie download? :3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-16, 22:48   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Zapomniałam zupełnie ;o Wgrywam. Jeśli Internet się na mnie nie pogniewa (co zdarza się zawsze jak wgrywam teledyski ;/ Jak wgrywam same piosenki z jednym zdjęciem to nie pyskuje -.-), to będzie jeszcze dziś. Jeśli nie to najszybciej w niedzielę ;<
_________________

 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-17, 00:10   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Przepraszam, że post pod postem, ale chciałabym powiadomić, że misja się powiodła i mamy dałnlołd :D
W niedzielę postaram się dodać na serwer wszystkie zaległe teledyski, aż tak mnie to zmobilizowało XD
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-17, 09:00   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Znam ten ból, nie raz miałam wojnę z Mediafire O.o'


Dziękuję <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-03-17, 22:49   

Hmm... Jak wcześniej ktoś powiedział szału nie ma, ale piosenka sama w sobie nie jest zła. Powiedziałabym nawet, że dosyć szybko wpada w ucho i mimo (że tak to określę) braku umiejętności i doświadczenia całkiem całkiem to wyszło.
Nie przeczę jednak, iż jeśli miała to być grupa, to po jakiego cały czas pokazywać tą samą, która robi dziwne miny? OK... To ten wiek... No ale po co robić szum wokół tej samej osoby? Tak, zdecydowanie za mało tej rudej. W ogóle jak ona wygląda, bo nie zdążyłam się przyjrzeć?
Mam nadzieję, że się jakoś ułożą XD
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-15, 21:53   

Dziękuję :*

EDIT :
O, no to jest akurat całkiem fajniutkie! :D
Mimo iż zmieniłabym tu trochę brzmienie refrenu, to i tak szybko się wkręca jak na girlsband :D
 
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-06-28, 14:56   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Ale ch**nia... Masakra. Nie, nie, nie.
Trafiłam tu tylko dzięki tłumaczeniu "Black Tinkerbell" i jeśli to jest ich debiutancka piosenka, to dla mnie to najsłabszy debiut, jaki w życiu widziałam.
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Vegeto 
Debiutant


Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 135
Wysłany: 2013-09-23, 21:11   

swietny energiczny kawalek
 
     
KAY 
Debiutant
Every Day... Girl's Day!


Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 101
Wysłany: 2016-01-15, 13:57   
   Ulubiony wykonawca:: Girl's Day, BESTie
   Ulubiony program:: Weekly Idol


link
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12