PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-19, 16:32
[KOR][MV] U-kiss - Neverland
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-01, 00:38   [KOR][MV] U-kiss - Neverland
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.youtube.com/watch?v=18n8ZeMlcoY

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Jest już późno, a ja mam doła z powodu Heechula, więc opis dodam rano wraz z downloadem :3

EDIT

Może jednak uda mi się coś naskrobać na temat tej piosenki. Dedykuję ją Sheili, która sama już podsyłała mi angielskie tłumaczenie i nie umiała normalnie funkcjonować przez ten teledysk. Kocham cię <3
Wracając... jak pierwszy raz zobaczyłam to nie przypadło mi do gustu, mam na myśli teledysk, może dlatego, że był w złej jakości O.o; Bardzo przypomniał mi scenerię z teledysków do B2ST. Piosenka jak najbardziej mi się wkręciła i te 'eeeeee eeeeee eeeeee eeeee'. Potem jak ściągnęłam ładnej jakości, zrobiłam czasówkę, wrzuciłam tłumaczenie i się zakochałam. We wszystkim, teraz nie umiem bez tego żyć, jakaś odskocznia od życia Super Junior T^T Tekst jest naprawdę czadowy *Q* Podchodzi mi pod 'Piotrusia Pana', naprawdę ładnie opisany, próbowałam to ładnie wyeksponować w tłumaczeniu, ale nie wiem czy mi wyszło. Chociaż te wstawki z tańczeniem, bawieniem mnie wybijały z rytmu tłumaczenia. Refren bardzo ładnie zaśpiewany, różni się od tej techniawy ze zwrotek. A co do wyglądu to mam tylko trzy słowa : ELI, KEVIN, KISEOP i nic więcej *Q* Jestem w nich zakochana od nowa. Nie podoba mi się tutaj Hoon, jakoś tak nie pod styl. Zaczynam się już przyzwyczajać do nowych członków z zespołu, ale nadal brakuje mi Xanderka T^T Oh jak ostatnio zobaczyłam jego wpisy na twitterze to się popłakałam, mam nadzieję, że to wytwórnia zabroniła się kontaktować kissowi z nim, a nie inaczej, bo biedny mówi, że U-kiss myśli, że nam Alexander umarł, boli to... Ale jak wam się podoba? Co o tym sądzicie? Czy też chcielibyście znaleźć się w takiej Nibylandii z U-kiss i zostać ich Wendy, haha? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-12-28, 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Wysłany: 2011-09-01, 12:34   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


_________________

Ostatnio zmieniony przez klaudia10113 2011-12-28, 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-09-01, 12:34   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Piosenka jest boska i chłopaki rzeczywiście doskonale wpasowują się w męski wygląd.
Piosenka jest boska i nie żałuję, że wyczekiwałan na nią co chwilę sprawdzając czy sie pojawiła.
Rzeczywiście trochę mi brakuje Xanderka ale on ma teraz śpiewać gospel, więc się nie martwię tylko czekam aż zaczenie coś śpiewać.
Co do piosenki to tekst jest fajny, a bity i głosy U-kiss świetne.
Dzięki za tłuamcznie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Natsu 2011-09-01, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-09-01, 16:01   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Ja chcę do tej bajki, Nibylandii, czy gdziekolwiek byle z Kevinem ^^ włączyło mi się głupie piszczenie :P No, ale KEVIN, on wygląda zbyt fantastycznie jak na moje słabe nerwy ^^ Jedno spojrzenie i ja już odpływam do bajki z Kevinem xD
Czekałam na ten klip z niecierpliwością. Pewnie bym sprawdzała co chwila ale akurat mnie nie było w domu wieczorem i dopiero miałam go okazję zobaczyć późno w nocy. A tu kurcze już mi link nie działał! Prawie gromy się sypały, ale znalazłam w słabej jakości, i pomimo słabej jakości oczarował mnie. Niby nie specjalnego, ale jest idealny. Uwielbiam takie klimaty. No i te namiętne spojrzenia chłopaków ^^ Cud, miód i rodzynki xD
Bardzo mi się podoba muzycznie ta piosenka. Fajna melodia, nawet te wstawki z techno. Wszystko razem tworzy idealną całość.
No a tekst dopełnia tylko tej idealności. Już po pierwszym wersie mogłabym powiedzieć: "Tak, pójdę z tobą choćby na koniec świata" ^^ Odbija mi, wybaczcie, ale ten upał, mv, album no i Kevin xD
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-09-01, 17:54   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


OMG! szczerze zaskoczyli mnie.
Piosenka jest świetna, brakowało mi już takich rytmów u nich.
Teledysk jak najbardziej mi się podoba, a przede wszystkim ich choreografia. Kevin wygląda genialnie <wow> i chyba najlepiej, Eli <mój faworyt od początku> także fantastycznie wygląda.... po prostu nie można od chłopków (wszystkich żeby nie było;P) oderwać wzroku. Takie rytmy jak najbardziej im najlepiej pasują <a może mi?> xd
Dopiero za 3 razem mogłam skupić się na tekście ;P Wszystko ładnie do siebie pasuję... jestem zachwycona :D
Natsu napisał/a:
Podchodzi mi pod 'Piotrusia Pana', naprawdę ładnie opisany, próbowałam to ładnie wyeksponować w tłumaczeniu, ale nie wiem czy mi wyszło.

heh mi też xD tyle tych "Piotrusiów" że aż się chce zamieszkać Nibylandii :D Natsu wszystko wyszło Ci genialnie!!!
bardzo dziękuję za Twoją ciężką prace ^^
_________________

 
     
sheila 
Trainee


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-09-02, 14:42   
   Ulubiony wykonawca:: ukiss, exo, one ok rock


Trochę o tym już napisałam w temacie o U-kiss, bo nie wiedziałam, że tak szybko to wydasz (XD), więc nie będę się ze wszystkim powtarzać i napiszę tak pokrótce najważniejsze rzeczy~
Piosenka to kawał świetnej roboty, a zarazem dobra odmiana po "0330". ^^ Co do teledysku - uwielbiam choreografię za te ich chore ruchy, Kevin wyszedł cudownie, a Hoon mi tak nie pasuje, że kusdgvfhscsedsx, ugh. D:

Natsu, świetnie Ci poszło z tym tekstem i jeszcze raz Ci bardzo bardzo dziękuję za przetłumaczenie go. <33
 
 
     
a_rielka 
Kandydat

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 2011-09-09, 11:42   

wielkie dzięki za przetłumaczenie tego teledysku:** zakochałam się w nim :mrgreen:
 
     
nova14 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 38
Wysłany: 2011-09-09, 15:05   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior <3
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


Napewno lepsza piosenka niż ostatnia, która także była wciągająca :D Neverland ciągle gości w moich słuchawkach :) Dongho mnie dobija ;/ Co oni mu robią z tymi włosami? :O Nie, nie i jeszcze raz nie. Czy jestem jedyną osobą której się nie podoba jego fryzura?
Eli to tylko love <3 :D
 
     
niki-chan
Kandydat

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2011-09-09, 22:58   

piosenka... po prostu wryła mi się w głowę XD Refren jest rewelacyjny i choreografia do niego. Sam teledysk..... pozytywnie nastawił mnie do nadchodzącej zimy;)
Sam tekst (Natsu nie martw się, wyszło Tobie) jest boski, cały czas go czytam i czytam (YT). Chopcy spisali się na medal;)
Fryzury: Kevin i Ki Seop- aż im zazdroszczę;)
 
     
Koshikoi 
Kandydat
Playful Ninja


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Neverland~
Wysłany: 2011-09-20, 00:49   

Nienawidzę. NIENAWIDZĘ! NO NORMALNIE NIENAWIDZĘ, jak boysband rozkochuje mnie po jednej piosence. T________T Podoba mi się pan, który śpiewa jako pierwszy, także więc lecę szukać jego imionka. x3 (Okee, już wiem, że to Kevin.)

Co do songu, refren po prostu wymiata. To "e-e-e-e-e-e" coś mi robi w głowie. XDDDDDD Przez teledysk i choreografię nie mogłam się skupić na treści tekstu, która po paru zatrzymaniach wideo jest naprawdę boska. *zaślinia monitor*
Dziękuję ślicznie za tłumaczenie, bo gdyby nie ono to wątpię, czy bym zaczęła słuchać tego zespołu. <33
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-20, 01:04   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Kurdele, jak to możliwe, że nie skomentowałam?! Jak ktoś jeszcze nie słuchał to niech nie włącza, bo to UZALEŻNIA. Łapię się na tym, że siedzę i nucę sobie "... and we stay FOREVER YOUNG" xD hahaha xd Ogółem przeboski singiel, klip tak samo ;d
Podzielam jednak zdanie nova14- CO ONI ZROBILI Z GŁOWĄ Dongho?! Aż śmiać mi się chce jak go widzę ;DD

Dziękuuuję za tłumaczenie, wyszło jak zawsze genialnie :*
_________________

 
     
kate18_18
Trainee

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34
Wysłany: 2011-09-20, 18:24   

Ta piosenka jest G E N I A L N A!!! Zakochałam od pierwszego wejrzenia, jak zobaczyłam chłopaków w Music Bank >.< A teledysk... Fantastyczny! Choreografia, make-up... Chłopacy są po prostu świetni. Od kilku dni chodzę tylko po domu i nucę refren XD
 
     
Bella 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-10-05, 15:35   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior*U-Kiss*SS501*2AM*2PM*
   Ulubiony program:: U-Kiss Vampire


Kocham <3 Ogólnie tekst jest booski.. mam wrazenie ze jestem w bajce <3
To jest chyba pierwsze tlumaczenie przy ktorym wylecialam w kosmos <3
_________________

 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-12-28, 13:07   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Chyba najlepsza piosenka U-kissów, uzależniłam się. ^^
Refren wciąga, chłopaki wyglądają świetnie, tekst jest cudny. :3
Dziękuję. <3
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-01-01, 16:18   

Ła.. *O* Tekst jest boski.. A przy refrenie to normalnie odlatuje.. ^^ Dzięki *x* Jestem w niebie ~!
 
     
monia_966
Kandydat

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 13
Wysłany: 2012-02-03, 20:43   

szczerze to piosenki jeszcze nie słuchałam i ściągam, że tak powiem w ciemno xd , a nie słuchałam jej, ponieważ dziś się dopiero na nich natknęłam
 
     
munika 
Trainee


Dołączyła: 15 Kwi 2012
Posty: 50
Wysłany: 2012-05-27, 04:48   
   Ulubiony wykonawca:: JYJ*SHINee*B.A.P*Infinite*U-Kiss


Piosenka nawet fajna, ale mnie najbardziej to się podoba choreografia, a to ogólnie jest trzecia piosenka tego zespołu, z którą się zapoznaję.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-22, 18:42   

Dziękuję :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13