PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 02:03
[KOR][MV] Sunny Hill - Pray
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2011-08-16, 15:09   [KOR][MV] Sunny Hill - Pray
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 120 mb
Kodek: avi XviD
Komentarz: Teledysk jak i piosenka są niesamowite, uwielbiam takie klimaty. Nie ukrywam jednak, że tekst mnie troszkę zdziwił, gdyż zupełnie nie pasuje do fabuły teledysku - co to, co się dzieje na obrazie, ma wspólnego z bólem rozstania? O.o Tak więc, pod względem tekstu, jest to kolejna piosenka o rozstaniu. Jednak zarówno muzycznie, jak i wizualnie jest jak dla mnie niemalże idealnie. No i oczywiście teledysk został zakazany w Korei - pewnie, lepsze są teledyski z gołymi klatami napompowanych facetów i z gaciami na wierzchu niepełnoletnich lolitek, niż takie dzieła sztuki. Pewnie, Korea, pewnie ._.
Ach, i niestety logo musiałam wgrać w AviRecomp, gdyż VirtualDub psuł mi dźwięk w tym teledysku - dlatego tło loga nie jest przezroczyste ._.


Youtube: Sunny Hill - Pray
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
     
REKLAMA 
Unjok, głodny Deulli

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Wysłany: 2011-08-16, 15:35   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-08-16, 15:35   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Dopiero dziś zobaczyłam tą piosenkę, teledysk, dziękuję Makro za pokazanie mi tego.
Jak dla mnie pasuje MV idealnie do tekstu. No może prawie idealnie.
Teledysk pokazuje nam jak 'takie istoty' oddają się bezgranicznie, komuś kto je uratował, zaczynają mu ufać. A ta osoba, tylko je wykorzystuje. Jak 'to coś' zrobiło sobie tą samą bransoletkę co miała ta dziewczyna, a ten typ chciał mu to zabrać,więc ten uciekł. Szukał pomocy, nagle usłyszał ten sam dźwięk, który towarzyszył mu przy jego wybawieniu, pełen nadziei, myślał, że przyszła znowu mu na pomoc, a ona.... go po prostu chciała zabić T^T Ja się popłakałam na tym teledysku. Jak dla mnie jest tu w pewien abstrakcyjny sposób ukazany ból rozstania. Ale ja jeszcze młoda jestem nie umiem tak dobrze wniosków wyciągać z takich dzieł sztuki. Jeszcze raz dziękuję <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-08-16, 15:54   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Ta piosenka jest boska. Nie weiem czemu ją zbanowanano. Zawsze banują te najładniejsze pisoenki.
Dzieki za tłumaczenie :)
_________________

 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-08-16, 16:34   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


klaudia10113 napisał/a:
Ta piosenka jest boska. Nie weiem czemu ją zbanowanano. Zawsze banują te najładniejsze pisoenki.

Zbanowali teledysk, a nie piosenkę ^^. Do tekstu raczej nie mieli się o co przyczepić ;)

Też mnie wkurza to, że niemalże rozebrane laski można puszczać w TV, ale już ambitny teledysk, to nie bo to źle wpływa na młodzież. A co oni Internetu nie mają? Jak zechcą to i tak obejrzą. No ale cóż, taki kraj.
Ja się prawie popłakałam. Mam słabość do takich teledysków. Piosenka piękna, klip genialny. Czego chcieć więcej?
Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Dziękuję za tłumaczenie :)
 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-08-16, 17:07   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Kocham tę piosenkę, kocham <3 Dziękuję, bardzo czekałam na to tłumaczenie :D
Sunny Hill są świetni, naprawdę czapki z głów :) Już samo Midnight Circus bardzo mi się podobało, było takie inne. Ale Pray to mistrzostwo świata. Szkoda, że nie promują tej piosenki T.T Na pewno na żywo wypadłoby jeszcze lepiej, mają takie świetne wokale <3
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-08-16, 23:09   

liczyłam, po przesłuchaniu nowego albumu, że następna promocja będzie dotyczyła utworu puppetry (mój faworyt z całego albumu) ale teledysk do pray wynagrodził mi to rozczarowanie... żałuje jedynie, że znów wybrano piosenkę w której nie występują wokale całego zespołu
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-08-17, 14:21   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Natsu napisał/a:

Jak dla mnie pasuje MV idealnie do tekstu. No może prawie idealnie.

Zgadzam się. Wydaje mi się, że tekst tak jakby powstał z perspektywy tej istoty. Może i dziewczyny śpiewają o rozstaniu, ale jak dla mnie tekst odzwierciedla też nadzieje i myśli tego biedaka. Nadzieja, zaufanie które tak brutalnie zostało zniszczone. Jak oglądałam pierwszy raz to mv to siłą rzeczy się popłakałam, ale też trochę przeraziłam. Za każdym razem jak o tym pomyślę to aż dostaję gęsiej skórki. Ten początek trochę mi się kojarzy z 'Upiorem w operze'... W każdym bądź razie piosenka jest śliczna. Sunny Hill coraz bardziej mnie intrygują.
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-01-20, 21:23   

Ta piosenka poruszyła mnie od pierwszego przesłuchania. Widziałam angielskie tłumaczenia, ale dziękuję za to polskie tłumaczenie bo z tamtych mało zrozumiałam
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-08-25, 02:03   

To MV oglądałam już dość dawno, a trafiłam na nie całkiem przypadkowo. Z ciekawości włączyła, a po obejrzeniu byłam zachwycona. Teledysk jest naprawdę świetny. Trudno mi powiedzieć, czy jest jednym z najlepszych jakie widziałam, czy nie, ale na pewno jest wyjątkowy, taki inny od tych które miałam okazje zobaczyć. Sam motyw tej istoty, tego 'potwora', bardzo mi się spodobał.
Jeśli chodzi o piosenkę, to też mi się bardzo podoba, choć odrobinę mniej niż teledysk.

Bardzo dziękuję za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-18, 14:24   

Dziękować :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12