PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 21:37
[KOR][MV] Bang Yong Gook - I Remember (feat. YoSeob)
Autor Wiadomość
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-08-12, 21:41   [KOR][MV] Bang Yong Gook - I Remember (feat. YoSeob)
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST



Youtube: Klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Debiutancka piosenka kolegi z wytwórni SECRET :)
Niektórzy znają go z solowej piosenki JiEun z Secret, w której rapował i zrobił na wszystkich niemałe wrażenie, nadając tej piosence genialny klimat.
W swojej piosence jest niemniej charyzmatyczny i klimat jest niemniej mroczny. Zbrodnia, broń, krew i wyjątkowo głęboki i zachrypiały głos młodego rapera. Kocham takie gangsta klimaty :) Więc dość gadania, check it out ma fellas~
Enjoy~
Ostatnio zmieniony przez Yuli 2011-08-12, 22:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-08-12, 21:48   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Ostatnio zmieniony przez Jona 2011-08-12, 22:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-08-12, 21:48   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Kocham kocham kocham kocham ten teledysk, tą piosenkę, ten głos.
Nie wytrzymam od tego nadmiaru miłości xD
A te czerwone włosy nadają jeszcze bardziej wyrazistego charakteru.
Jeśli chodzi o klip: TO JEST TELEDYSK! A nie jakieś potańcówki w klubie disco xd Chcę więcej takich produkcji.
Pewnie zaraz zostanie zbanowany ze względu na przemoc, ale co z tego, od czego mamy Youtuba? :D

Nie ma słów, które mogłyby opisać to jak jestem oczarowana tym małym dziełem sztuki.
(a dziwne, bo ze mnie tak naprawdę jest duże dziecko kochające wszystko co słodkie i piszczące. Dojrzewam? łomatko!)
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-08-12, 21:53   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Mało co cię nie zabiłam, kiedy zobaczyłam, że zamówiłaś tą piosenkę zabierają mi ją T_T Ale teraz sądzę, że poszło ci dziewczyno REWELACYJNIE! Nie ma słów by opisać moją miłość do tej piosenki. Słucham jej od wczoraj non stop. Moi rodzice już mają dość. Ale tak się nie da. Jego zachrypiały głos doskonale komponuje się z Yoseobem, którego cholernie mi brak w teledysku. Ciekawe czy będzie z nim śpiewać na występach... ale nie wiadomo, bo mają chyba promocje w Japonii.
Oczywiście czytałam angielski tekst, bo by mnie czekanie rozniosło i nie zawiodłam się na twoim tłumaczeniu. Refren nadaje klimat tej piosence. Kocham moment śpiewu Yo i w tle podrapki *co to za słowo O.o'* pana Yong Gook. Dotychczas nazywałam go Pedobear, ze względu na jego uśmieszki, kiedy dotykał włosów, tej pani z Secret. Ale wracając. Co do teledysku, czy ten pan nie gra w tej nowej dramie Heartstrings? Coś mi się tak kojarzy. Co do tego 'domu' w którym się akcja rozgrywa... to coś mi się wydaje, że U-kiss i Teen top mieli podobne? O.o' Krew, strzelanina, pianino, CZERWONE WŁOSY. Ja się rozpływam. Końcówka jest bardzo rozczulająca. On leży rozstrzelany, a ona wyobraża sobie, że on ją przytula i jest wszystko w porządku T__T Jednym słowem, jest to, piosenka, która długo będzie królowała w mojej głowie. Można mnie zabić, ale powiem, że kocham to bardziej od techno nowej piosenki Suju....

Yuli, przepraszam za ten spam, ale musiałam się gdzieś wygadać... Chętnie pisałabym o tym więcej i więcej, ale nie będę taka. Kocham cię za to, pamiętaj o tym <3 Dziękuję wielce i biję pokłony!!
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-08-12, 22:01   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


O jej, dziękuję bardzo *^^*
Przyznaję, że ciężki był ten tekst, bo z rapem zawsze są takie problemy, jakieś zdania wyrwane z kontekstu, jakieś dodatkowe słowa z dupy, żeby po prostu tekst się rymował ;p Ale tekst i tak jest piękny :)
A nikogo z Heartstrings tutaj nie wyłapałam.
I mi też brakuje YoSeoba w teledysku, tak troche głupio, że Yong Guk udaje, że to on śpiewa refren, lol :P
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-08-12, 22:04   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Mi się zdaje, że ta główna postać... gra w tej dramie, tego pana co się boi na scenę wyjść O.o Czy to tylko moje zwidy?
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-08-12, 22:12   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Natsu mi też momentami wydawało się ze to on ;d Podobni są trochę ^^
_________________

 
     
Keiteu 
Kandydat


Wiek: 25
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-12, 22:15   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, CN Blue, MBLAQ, SuJu
   Ulubiony program:: Hello Baby, Star King, Idol Army


Jaram sie i teledyskiem i audio i tłumaczeniem. Całością! < 33 Od razu dziękuję, ogromne dziękuję za tłumaczenie ; ***

Nie wypisałam wszystkiego w offtopie. xD
Szczerze cieszę się, że Yong Gook nie marnuje się w jakimś zespole, bo dostałby pare linijek tekstu i pozamiatane. A tutaj ma swój czas by zabłysnąć. Dobrze zrobili ^^ Te ponad 4 minuty teledysku za szybko mi zleciały i katowałam ciągle przycisk "replay" ;D On z Yoseobem mają hipnotyzujące głosy, a już ich połączenie to wgl jakaś śpiączka i światem są tylko oni + teledysk. Naprawdę genialne < 33
Electroboyz z Ki Kwangiem w jednym kawałku to pikuś. xD
Myślę, że w Stanach Yong Gook też dałby sobie rade, potrzebuje tylko jeszcze większego rozgłosu w Korei. Obiecujący, utalentowany chłopak. *__*

Dobra ogarniam, bo sie rozpisze za dużo i o. xD

Natsu, hm..... jakby tak sie przyjrzeć to nawet podobni ^^
_________________
"Walcz tak jakby to była Twoja ostatnia walka. Tak jakby nie było następnej szansy"Choi Minho~
 
     
sheila 
Trainee


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-08-12, 22:18   
   Ulubiony wykonawca:: ukiss, exo, one ok rock


To chyba niczym się nie wyróżnię pisząc, że też jestem w tej piosence zakochana. <3 Strasznie podobał mi się rap Yong Gooka w "Going crazy" i bardzo chciałam czegoś więcej. Nie zawiodłam się, świetna jest nie tylko piosenka, bo również teledysk jest rewelacyjny. Zgodzę się tu z Joną - oby takich więcej. Tego typu produkcje są dużo ciekawsze niż ciągłe tańczenie przez te kilka minut. D:

Natsu napisał/a:
Co do tego 'domu' w którym się akcja rozgrywa... to coś mi się wydaje, że U-kiss i Teen top mieli podobne? O.o' Krew, strzelanina, pianino, CZERWONE WŁOSY.

To chyba myślimy podobnie - kiedy oglądałam teledysk Teen Top to przypomnieli mi się U-kiss, a teraz przy "I remember" pomyślałam właśnie o tamtych dwóch grupach. ; o

Yuli napisał/a:
I mi też brakuje YoSeoba w teledysku, tak troche głupio, że Yong Guk udaje, że to on śpiewa refren, lol :P

Ja w imieniu YoSeoba poczułam się urażona. : o Nie rozumiem tego udawania, no ale...

Oczywiście świetnie sobie poradziłaś z tekstem, Yuli, dziękuję za to tłumaczenie. <3
 
 
     
Keiteu 
Kandydat


Wiek: 25
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-12, 22:24   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, CN Blue, MBLAQ, SuJu
   Ulubiony program:: Hello Baby, Star King, Idol Army


To już inicjatywa reżysera... Ciekawe czy jednak YoSeob będzie z nim występował? Wątpie... A jeśli nie, to ciekawe kogo dadzą na jego miejsce. Byle nie Gi Kwanga (bez urazy), ale dla mnie on nie pasuje do tej piosenki. Nie wyraża tyle emocji co głos Yoseoba < 33
_________________
"Walcz tak jakby to była Twoja ostatnia walka. Tak jakby nie było następnej szansy"Choi Minho~
 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-08-12, 23:00   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Zachecam do ściągania teledysku, bo na youtubie jakos dziwnie rozmazała się czcionka, nie wiem czemu :( Na video wszystko jest w porządku, wiec nie powinno tego byc.
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Keiteu 
Kandydat


Wiek: 25
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-12, 23:02   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, CN Blue, MBLAQ, SuJu
   Ulubiony program:: Hello Baby, Star King, Idol Army


Panno Yuli, ja Ci tutaj obiecuję, że jutro rano ściągne, bo wieczorem mam zamulone łącze..
Ale jutro ściagam ^^
_________________
"Walcz tak jakby to była Twoja ostatnia walka. Tak jakby nie było następnej szansy"Choi Minho~
 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-08-12, 23:43   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Mam wrażenie że ta piosenka pojawiła się jakiś miesiąc temu. Nie zdawałam sobie sprawy ile razy można słuchać jednej piosenki i to tak, żeby się nie znudziła. Od kiedy się pojawiła wałkuję ją non stop i wciąż jestem zachwycona. Połączenia rapu Yong Gooka i słodkiego głosu YoSeoba to czysty geniusz ^^ Czysta rozkosz dla moich uszu. Klip jest świetny. Niby nic specjalnego, zalatuje jakimiś standardami ale oglądam go jak urzeczona. Jeszcze jakby pojawił się YoSeob to normalnie oszalałabym ze szczęścia xD Podziwiam za tłumaczenie. Czytałam po angielsku i szczerze powiedziawszy tak jak piosenka ma jakiś ogólny sens tak samo wiele było zdań kompletnie bez sensu. Czekałam na debiut Yong Gooka i się nie zawiodłam. Czuję tylko lekki niedosyt. Niech mu odpuszczą ten grupowy debiut i niech robi solową karierę xD
 
     
mao-chan 
Trainee


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2011-08-13, 01:28   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ, Gackt, SS501, K.Will


Od wczoraj ta piosenka bez przerwy gra w moich głośnikach!
Coś niesamowitego, ta piosenka jest tak klimatyczna i hipnotyzująca, że ja nie ogarniam
Nie miałam pojęcia kim jest ten pan, co on śpiewa i jak wygląda, ale że kocham YoSeoba, to postanowiłam posłuchać i przepadłam! Od pierwszego przesłuchania się zakochałam, coś genialnego panowie razem stworzyli! Jeden z najlepszych kawałków ostatnich miesięcy moim zdaniem! Cudo!

Dzięki wielkie za tak szybkie tłumaczenie
 
     
klaudia10113 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Maj 2011
Posty: 78
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: 2011-08-13, 11:10   
   Ulubiony wykonawca:: Większoś zespołów kpopowych
   Ulubiony program:: Dużo ich


Piosneka jest boska. I wyadaje mi się że chłopak może wyrośnąć na takiego rapera jak T.O.P.
_________________

 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-08-13, 11:47   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Jednak jeśli przestawi sie na wersje 720 na YT i na pełny ekran to ladnie widac czcionke :) Polecam oglądać w ten sposob.
Chcialam jeszcze dodać, że sceny miłosne w tej piosence bardzo przypominają mi te z teledysku Eminema i Rihanny :D A bardzo lubię ten teledysk <3
I że aktor grający główną rolę moim zdaniem najbardziej przypomina G-Dragona z Haru Haru <3 Szczegolnie kiedy tak staje przed nią, żeby zastrzelić porywacza.
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
Keiteu 
Kandydat


Wiek: 25
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-13, 12:01   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, CN Blue, MBLAQ, SuJu
   Ulubiony program:: Hello Baby, Star King, Idol Army


Teledyski są podobne, ale gdybym miała wybierać co lepsze; teledysk Riri i Eminema czy Bang Yong Gook'a & Yoseoba to wybrałabym "wersje" koreańską < 3
_________________
"Walcz tak jakby to była Twoja ostatnia walka. Tak jakby nie było następnej szansy"Choi Minho~
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-08-13, 14:36   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Mi też się kojarzy z "Love the way you lie" a już w ogóle dodając te czerwone włosy... No od razu dostrzegłam podobieństwo ;d Ale w tym jest więcej ukazanych emocji, tak mi się wydaje ^^
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-08-13, 14:44   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


A ja w ogóle nie kojarzę tej piosenki Eminema i Rihanny O.o' Matko, ja się już zamknęłam na świat.

A ten aktor z teledysku, to jednak nie z dramy T__T A szkoda, lubię go. Ale pan grający w teledysku, przystojny. Lubię jak wali ręką o tą ścianę, kiedy stoi tam ta dziewczyna.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-08-13, 15:36   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


'I remember' uwielbiam, tak samo jak 'Going Crazy'. Obie piosenki są cudowne *u*

jak pierwszy raz oglądałam teledysk to mi się łza pokazała na końcówce, jak jest strzelanina i później jak umiera ;__;

+ tłumaczenie świetne, kamsahamnida ~ ^w^
_________________
 
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2011-08-13, 22:12   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Jejku kocham ta piosenke!
 
     
Keiy
Kandydat

Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 22
Wysłany: 2011-08-14, 18:31   

Zakochałam się w tej piosence od pierwszego usłyszenia ;)
Głos Yoseob'a i Yong Guka razem... cudo!
 
     
nova14 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 38
Wysłany: 2011-08-15, 02:01   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior <3
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


Och, wzbraniałam się przed tą piosenką, bo wiedziałam, że mnie wciągnie xD I rzeczywiście, miałam racje. Głos Bang Yong Gook'a jest chrapiący, a Yoseob to wisienka na torcie :D
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-08-16, 14:42   
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Ten chłopak już do końca nie przestanie mnie zadziwiać*__* Nie wiem skąd oni go wzięli, ale DZIĘKI BOGU znaleźli kogoś takiego!!!! Głos tego chłopaka jest niesamowity!!! I mimo tego, że jakoś specjalnie nie powala wyglądem, ma w sobie coś takiego, że nie można oczu oderwać!!! Kocham go ♥ XDDD
Dopiero wróciłam z wakacji, więc jak na razie obejrzałam MV tylko raz, ale jestem pod wrażeniem. Co prawda jak zwykle nie zrozumiałam za bardzo o co chodzi, ale... przywykłam, że nigdy nie rozumiem klipów:P chyba się rozwijam wstecz...
Dziękuję za tłumaczenie^^
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-08-16, 18:55   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


Piosenka, teledysk, tekst jak i on sam... to cudo.
Jego głos jest genialny!
Po za tym dużo... hmm... uroku dodaje refren, tylko szkoda że udaje że to on śpiewa, no ale za takie cudo mogę mu wybaczyć;P
Dziękuję za tłumaczenie :D
_________________

 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-08-16, 19:52   

zachwycał już w 'going crazy" ale tu chłopak miażdży... jeszcze ten kontrast jego rapu z wokalem yoseoba... udał im się ten duet
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14