PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Infinite Challenge, Odcinek 176 - 2PM [091024]
Autor Wiadomość
ulek 
Kandydat

Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-23, 13:16   Infinite Challenge, Odcinek 176 - 2PM [091024]



Drużyna Infinity Challenge rozpoczyna nowy jednoroczny projekt uprawy ryżu. Jednak z niespodziewaną wizytą wpadają chłopcy z 2PM i (jak się można spodziewać w tym programie... XD)- rzucają Jaesukowi i jego grupie wyzwanie! Gra jest warta świeczki, bo... ho ho~, nagrodą jest super omega błyszczący czerwony traktor!! Kto go zdobędzie? A kto będzie musiał gołymi rękami sadzić ryż? Omo, i czemu Wooyoung roni łzy w błocie D:

Odcinek 176
Online: http://www.dailymotion.com/video/x3hrv0c
Download:
1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2015-12-11, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 
Alan Luo*Kame*Jin

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2010-05-14, 23:48   

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2015-12-11, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2010-05-14, 23:48   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


Oglądałam ten program i jest poprostu boski.2PM są tam zarąbiste. Najfajniejszy moment jest jak seniorzy pokazują młodzieży jak się tańczy, uśmiałam się po pachy jak chłopaki się dołączyli jeszcze do tego. :lol: Podobało mi się też to pierwsze wyzwanie jak się popychali przy tym tańcząc, rozrzucając błoto i dogadując sobie. Początek też jest niezły, chłopaki przyjeżdżają i prezentują Again&Again a potem odjeżdżają przy czym reszta niewie o co chodzi. Na ponure dni jak najbardziej polecam ten program, kupa śmiechu. ;-)
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-07-12, 20:25   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


ana3.33 napisał/a:
Na ponure dni jak najbardziej polecam ten program, kupa śmiechu.
Bosh.. ale zachęta <haha> Dobrze, że mi takiej nie podsunęłaś :D
A co do programu z 2PM to się w pełni z anusią zgadzam - super zabawny! :D

Pamiętam, jak zaczęłam oglądać Infinity Challenge z 2PM jakieś.. kilka miesięcy temu, nareszcie teraz mogłam to dokończyć i podziękować za podzielenie się tym programem i jego tłumaczeniem ;) Naprawdę mi się spodobali i „dziadkowie” i chłopcy z 2PM, których jak na razie znałam tylko z ich PV ;) Fajnie się prezentowali, jak przyjechali, zatańczyli Again and Again i się zmyli(a biedny dziadziuś na H nie wierzył kolegom, że oni w ogóle byli ;)).. Ciekawy ten ich taniec, a zwłaszcza ostatni fragment: Szalonego Again and Again xD
Potem w bitwach błotnych, najbardziej spodobał mi się Nickhun i jego barwy wojenne, czyli wąsiki i baczki, jakie mu domalował tuż przed walką kolega z ICh, haha XD I to jak klasnął w dłonie, a tu chmura kurzu poleciała na stojącego kolegę z zespołu, biedaczek ;) Później niezła była heca z błaganiem(Wooyuang jesteś wielki! XD XD XD) i podkradaniem żarełka xD Czego się nie robi, byle się najeść – a taniec seniorów – brawo :X Chociaż, jak tańczyli to samo chłopcy z 2PM to i tak lepiej to wyglądało ;) W zapasach najbardziej mi się spodobał ten rudy.. Taecyan czy coś takiego i Junho, może i dlatego że wygrywali bardziej na nich uwagę zwróciłam, ale i bardzo mi się spodobały ich szczere uśmiechy.. Heh, jak Junho się uśmiechał to całym sobą, a jak uroczo wyglądał, poprawiając sobie koszulę <mniam>
No i końcó1)wka programu była fantastyczna, wspólna praca, aż do zachodu słońca, jakie to romantyczne i sielskie wrażenie robiło :D
_________________

 
     
arabeska 
Kandydat
xx


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Szczytno
Wysłany: 2010-07-14, 14:48   
   Ulubiony wykonawca:: suede, the smiths, shinee, sj, 2pm


o, fajnie, że ktoś to przetłumaczył. wielkie dzięki!
co prawda widziałam to już z angielskimi napisami jakiś czas temu, ale nie zaszkodzi obejrzec tego drugi raz - w koncu smiech to zdrowie.

a KwiatWschodu chyba wymieniła wiekszosc lepszych momentów, chociaz własciwie show tylko z takich sie składa. można się usmiac. ale co sie dziwic przy takim składzie i 2pm. oczywiście ja najbardziej lubię ich zabawy w błocie, hehe. jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło nie smiac przy błotnych konkurencjach XD
_________________

 
     
kamila240 
Kandydat

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2010
Posty: 9
Skąd: śląsk:)
Wysłany: 2010-12-06, 13:04   

Super występ chłopaków z 2PM. Uśmiałam się. Momentów było wiele co o malo nie spadłam z krzesła:0 Te ich podkradanie ryżu kiedy seniorzy śpiewali i tańczyli:) Fragment piosenki Again&again też był świetny:) No i porwane gacie któregoś z panów co sadził ryż, no ale najlepsze były zapasy:0 TAm to było śmiechu:) Ubaw na całego:) Junsu wydawał mi się tam taki spokojny:) Super chłopaki oby wiecej z nimi było programów:)
 
     
junest 
Kandydat

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 16
Wysłany: 2011-01-13, 06:55   

Szukałam tego i nawet znalazłam z polskimi napisami :D Już się nie mogę doczekać, aż to obejrzę :D
 
     
Malwina 
Kandydat

Dołączyła: 05 Kwi 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-08-11, 20:25   

Program jest świetny. porwane majty i podkradanie sadzonek powalające. nieźle się naśmiałam. Dzięki za tłumaczenie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13