PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2013-01-09, 13:33
Golden Stage z Super Junior M [5/5]
Autor Wiadomość
kropa 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-02-25, 14:42   

wielkie dzieki za kolejny odcinek, tego bylo mi trzeba :)
 
     
REKLAMA 
Tai imnida

Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Wysłany: 2012-02-25, 14:53   

 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-02-25, 14:53   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


wohoo~ 4. odcinek był bardzo ciekawy^^
mam nadzieję, że wniesiecie coś konstruktywnego w komentarzach, tym bardziej, że to już prawie końcówka programu, a motywacji na 5. odcinek nie ma żadnej ^^''
_________________
 
 
     
Shiro
Kandydat

Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-02-25, 21:41   

Przybywam z pełnym workiem motywacji *podaje* :3

Ja na razie mogę ocenić tylko pierwszy odcinek. Przez który, prawdę mówiąc, ledwo przeturlałam się xD Winowajcą był język TT^TT Nie umiem się do niego przekonać. O ile japoński i koreański to melodia dla moich uszu, to chińskiego nie potrafię przetrawić -.- Ale się przyzwyczaję, obiecuję! Sam odcinek dostarczył mi masy śmiechu, no i w efekcie bólu brzucha, który teraz leczę wsuwając miętkę ;D
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-02-26, 22:14   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


No, no, to chyba jeden z tych fajniejszych odcinków.
Nie spodziewałam się, że z Unjoczka taki sportowiec. xD
Ale Zhou Mi i tak nadal działa mi na nerwy.
Dziękuję serdecznie i powodzenia w ostatnim odcinku. :3
 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-03-04, 17:00   

Po 1 odcinku - stwierdzam że muszę oglądać dalej :-D , ciekawy program ;-) , Sungmin prawie we wszystkim dobry ^.^ ,szkoda że nie ma Donghae i Siwona , ale i tak fajny program.Dzięki za tłumaczenie
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-06, 13:53   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Łaaa, 4 odcinek naprawdę był ciekawy. Zaczynając od łapania tych rybek - podziwiam Zhou Mi i Henry'ego, którzy W OGÓLE coś złapali xd Bo to na początku się mówi, że ach, tylko dwie/jedna, ale jakbym ja miała tam stanąć to nic bym nie złapała na bank xd Jak głupia powtarzałam to pstrykanie w poszczególne części twarzy, bo nie chciało mi się wierzyć, że to aż tak boli - ale niestety boli, huh XD Biedny Henry, w usta na pewno bardzo by bolało </3 Acz policzki nie lepsze xd Baseball był niezły, zdziwiłam się na wynik Sungmina o.O Eunhyuka to może bym jeszcze posądziła o taki sukces, ale jego - w życiu xd Nie rozumiem, jak można umieć w ogóle odbić czymś takim piłkę, dla mnie to niewykonalne XDDD Automaty... tak przypuszczałam, że Henry może być w tym niezły ;3 Nie załapałam jedynie, kto powiedział Zhou Mi'emu, żeby już opuszczał żurawia... bo chyba nikt z zespołu, no ale cóż, zdarza się, to i tak cholernie trudna zabawa z tym wyławianiem, nigdy mi się nie udawało xd Haha, ale gdybym widziała ten taniec Ryeowooka jeszcze przed SS4 to może nie byłabym tak zaskoczona po Moves Like Jagger XD Ćwiczy w domu, mhm, już wiemy, jak przygotowywał tą solówkę xd I jeeej, ostatnie było dobre XD Ja bym w te tabliczki nie trafiła tak czy siak, a jakby jeszcze w głowie mi się kręciło... to musiałby być czysty fart, a jednak im się udało! xd Zdolni, oj zdolni są. Akcje Kyuhyuna z jego fochami na cały świat i kombinacje, jak tu się wymigać, haha XD Bardzo w jego stylu xd Nagroda była całkiem ciekawa, acz zastanawiam się, czy Ryeowook nie chciał z początku spróbować przez Yesunga. No bo umówmy się, to jakby zdradzić przyjaciela - jeść jego ulubione zwierzę xd Miny chłopaków z grupy A-Kena - bezcenne, biedni, mogli tylko się popatrzeć, tak to już jest, jak się przegrywa xd
Bwww, szkoda, że to przedostatni odcinek ;c Mam nadzieję, że znajdziecie motywację do 5 odcinka, nie mogę się go doczekać! :D
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-15, 00:38   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Ja bym bardzo chciała napisać coś produktywnego... Jednak nie mogę się doczekać obejrzenia tego i nie wiem co napisać xD
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Kuelemelelele2
Trainee

Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 31
Wysłany: 2012-03-15, 00:41   

Super Junior to najlepszy zespół świata. Jestem ciekawa programów z jedną z jego "odnóżek" ^w^
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-05-03, 11:21   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na ostatni odcinek ^ ^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-05-03, 11:36   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


woah, nasz pierwszy wspólny projekt zakończony ^-^
dziękujemy za wsparcie~ :3
_________________
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-05-03, 22:53   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Łoho, gratuluję, dziewczyny, ukończenia drugiego projektu. :3
Szkoda, że to już ostatni odcinek. T^T
Myślałam, że chociaż w tym epku drużyna, w której jest Unjoczek wygra. XDDD
Dziękuję bardzo za pracę włożoną w ten projekt. <3
 
     
Mako 
Trainee


Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 72
Wysłany: 2012-05-05, 21:21   
   Ulubiony wykonawca:: U-kiss Shinee Big Bang Kat-tun
   Ulubiony program:: Cartoon Kat-tun


Natsu napisał/a:
Zapraszam na ostatni odcinek ^ ^
jeeeeeeeeeeee moje modlitwy zostały wysłuchane xDD dziękuje za odcinek.
skomentuję program jak tylko obejrzę jeszcze raz całość *_*
_________________
co mi w duszy gra
 
     
Kiriika 
Kandydat

Wiek: 26
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-07-09, 15:31   

Dobra po pierwsze : dziękuje tym którzy tłumaczyli ten program , tym którzy robili czasówki , korekty i inne potrzebne rzeczy bo bez nich nie byłoby tego po polsku ;D po drugie : trudno program oceniać bez obejrzenia go więc gdy już to zrobię ocenie go na 100% bo wiem jak potrzebna jest motywacja do następnych dzieł ^^
 
     
Konayuki 
Trainee
Hell Yeah!


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 35
Wysłany: 2012-07-17, 10:49   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SuJu, MBLAQ
   Ulubiony program:: Hello Baby, Strong Heart, EHB


Omo! Jak ja się za Mimim i jego uśmiechem stęskniłam *.*
Jaki miał zaciesz, jak te obręcze udało mu się złapać xD
Kyu wymiatał z tymi klockami.
Prowadzący mnie irytowali >< Jakoś tacy wkurzający byli.
Ryeo powalił mnie kiedy powiedział, że chce nakręcić reklamę łamanego lodu xD
A kiedy Kyu powiedział, że potrzebuje pomocy w jedzeniu, miałam taką nadzieje, że nakarmi go Mimi >< Niestety nie T.T
Albo jak Mimi jadł swoje naleśniki i "Chcesz trochę?" "Mogę?" "Nie" xDD

Dziękuję za tłumaczenie ^^
 
     
Sunako 
Kandydat

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-07-30, 15:16   

No to napiszę komentarz bo to przecież proste jak jedzenie ;D
Program świetny ;D Wooki taki uroczy tu był ;)
Lekcja z pilką poprostu wywołała u mnie ból brzucha xD zresztą cały ten odcinek jest naprawdę zabawny.
Hyuk i jego odwaga wymatają "Ja chcę coś trudnego" xD
Kurcze sama bym sobie zjadła te lody czekoladowe no ;D

Naprawdę bardzo dziękuje za tłumaczenie i pracę włożoną w ten projekt <3
 
     
Nesta 
Kandydat
YUNHONIZM <3


Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 24
Skąd: Olkusz, Krk
Wysłany: 2012-07-31, 17:38   
   Ulubiony wykonawca:: DBSK <3, SHINee, Suju
   Ulubiony program:: SGB, SK, Intimate Note, TYFWMU


Odcinek 1 ściągnięty i zaraz zabieram się za obejrzenie :)
Lubię sobie pooglądać programy kręcone w Chinach, jest trochę inaczej. Hyuk musi być zabawny bez Teukiego i Shindonga, przynajmniej może pobłyszczeć. :P Dawno już nie oglądałam programów z SuJu. Po tak długiej przerwie będzie miło zobaczyć tych głupków :)!
Dziękuję za przetłumaczenie!
 
 
     
baby 
Kandydat

Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-31, 18:29   

Jestem po pierwszym odcinku i musze powiedzieć że naprawde dużo sie śmiałam. Chłopaki sa znakomici a ich wygłupy ... :P Trzeba obejrzeć reszte i zobaczyć czy Eunhyuk przez wszystkie odcinki bedzie udawać głupa i rozśmieszać.
 
     
EvilMonkey. 
Kandydat
Hyuczek :)


Wiek: 27
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-15, 21:05   

na pewno ciekawe, muszę pobrać :)
_________________

~SPY~
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-08-16, 08:14   

Do pierwszego odcinka:
Szkoda, że nie było Siwona i Hae =)
Jak patrze na te programy wszystkie, bądź koreańskie czy chińskie to żal pupe (xP) ściska, że w Polsce nie ma takich! Chociaż u nas nie miałby kto brać w nich udziału >.<
No ale wracając do programu:
Początek świetny! xD haha te piski fanek mnie rozwaliły xD boosze! xD fangirlsy są dziwne xD naprawdę xD
Kyuhyun - wygląda jakby mu się nic nie chciało =P bebok mój ;3 W ogóle ślicznie się prezentował ^^ o od razu załapał trik z cegłami =D zdolniacha ;3 nie mogłam się na niego napatrzeć w tym odcinku ;3
Woookie - moim zdaniem król tego odcinka xD haha cokolwiek robił umierałam ze śmiechu xD hehe jaka z niego słodka ciapa xD a jeszcze jak Hyuk z niego ciągle się śmiał to ja też nie mogłam xD. Na końcu jak zrobił te trik to mnie zaskoczył o.O myślałam, że mu się nie uda =P hihi nie żebym w niego nie wierzyła =P ..
Mimi - to pierwszy program który z nim widziałam. Myślałam, że to bardziej spokojna osoba xD ale jak się okazało to bardzo żywiołowy chłopak =D coraz bardziej go lubię =D
Henry - taka mała chwalipięta =P
Hyuk - uwielbiam go! xD cokolwiek by nie zrobił ja mam banana na ustach! Nawet jak stoi i nic nie robi to ja mam uśmiech! =D I też lubię mrożona czekoladę! Z chęcią bym się z nim napiła! ;3
Sungmin - sama słodycz!! xD

Dziękuję za tłumaczenie! =D =*
_________________

 
     
Natsumi-chan 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-12-13, 16:34   

Omnomnom, mój pierwszy program z sujuM <3 Te ćwiczenia z ławkami...podziwiam ich, a Min to już wgl...xD Ja na wfie to tylko patrzę, gdzie by się tu schować *.* W każdym razie, program strasznie pocieszny <3
 
     
Luji3110 
Kandydat


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 19
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-31, 14:34   

Długi czas odczuwałam niechęć do chińskojęzycznych programów, teraz nie rozumiem dlaczego... Tym jestem mile zaskoczona!
Chłopcy prezentują się bardzo dobrze. Zarówno oni, jak i prowadzący (którzy są genialni!) dostarczają masę powodów do uśmiechu! Mimo kującego uszy Chińskiego, pierwszy odcinek oglądało mi się bardzo przyjemne : )

Jak zawsze OGROMNE podziękowania za prowadzenie projektu!

[ Dodano: 2013-02-03, 23:03 ]
Obejrzane. A niezrozumienie dla języka chińskiego pozostało. Dlaczego oni muszą zawierać tyle informacji w tak krótkich zdaniach?! Ech, na szczęście proste konstrukcje zdań SuJu dawały chwilę wytchnienia ~

Dalej utrzymuję, iż prowadzący byli wybitni! Ich komentarze i zachowania, równie często (jak nie częściej) co Super Junior-M, wywoływały u mnie wybuchy śmiechu! Zwłaszcza początkowe wtrącenia, dotyczące zamążpójścia prowadzącej (nie pamiętam jej imienia :O), jak i przypadkowych ruchów związanych z choreografiami SJ!

Same Juniorki błyszczały jak zawsze : ) Ich odzywki i gesty przepełnione 'wzajemną miłością' napędzały akcję poszczególnych odcinków. Może dlatego najchętniej powrócę do epizodów o umiejętności kłamania i gotowaniu… Cieszę się, że każdy miał chwilę na zaprezentowanie się i rozumiem, że zależało ono od umiejętności posługiwania się językiem obcym, dlatego będę bardzo wyrozumiała i nie poddam ich indywidualnej ocenie. Chociaż Moja-Miłość-Eunhyuk i Kyuhyun w sumie nie wywa… nie! nie! Nie będę nic pisać! Koniec.

Mimo ogólnych och-achów (bo program jest świetny), muszę przyznać, że ostatni odcinek trochę mnie zawiódł… Liczyłam na mocne pożegnanie z widzami, a dostałam trójkę gości niespecjalnie spełniających moje oczekiwania. Trudno.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przetłumaczenie show! Kamsa… znaczy xie xie : )
_________________

 
 
     
Tusiek 
Trainee

Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 34
Wysłany: 2013-02-11, 14:12   Re: Golden Stage z Super Junior M [5/5]
   Ulubiony wykonawca:: FT Island
   Ulubiony program:: Sesame Player, Hello Baby


Bardzo dziękuję za tłumaczenie ;* Jak ja kocham SuJu i chciałam zobaczyć ten program. Fajnie ,że znalazłam gdzieś jego polskie tłumaczenie :)
 
     
eunhae_4
Trainee

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 40
Wysłany: 2013-02-12, 17:01   

No to dziękuje bardzo ! , Zabieram sieza oglądanie a po obejrzeniu odwdzięczę się pożądnym komentarzem :DDD
 
     
Klawa 
Kandydat


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-02-14, 18:35   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, Dir en Grey, Arashi
   Ulubiony program:: Full House, EHB


Och, może być ciekawie ^.^
(Wiem, że jest odsłonięty pierwszy odcinek, więc powinnam go obejrzeć i skomentować, ale ten wzrok mamy kiedy mówię "nie mam, muszę dopiero ściągnąć" zabija, a doświadczyłam go w tym tygodniu już dwa razy xD Tak więc skomentuję jak obejrzymy całość xD)
 
     
Ssunsset 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-12, 17:10   
   Ulubiony program:: Strong Heart


Gratuluję całej ekipie za zakończenie projektu i dziękuję ^^
Zabieram się za ściąganie a późnej z mamą oglądanie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13