PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-03, 23:20
[KOR][MV] LEDapple - How dare you
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-06-26, 11:45   [KOR][MV] LEDapple - How dare you
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa





Online : http://www.youtube.com/wa...Y&feature=feedu

Download :
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


No cóż. Zespół nie jest dość nowy, ale popularności nie zyskał na rynku muzycznym w Korei. Sądzę, że ta piosenka dała im choć trochę rozgłosu, ale nieszczęścia nie opuszczają tego zespołu. Najpierw odszedł z grupy I-Oh jeden z głównych wokalów, z powodu gruźlicy, potem gdy wyszła nowa piosenka zostali oskarżeni o podobnoś do CN BLUE, a teraz, nie wiem wczoraj albo dziś, nowy wokalista został ranny w wypadku samochodowym i chłopaki zawiesili promocje aż do odwołania. Same nieszczęścia. Wracając do piosenki i teledysku. Nuta może jest trochę chwytliwa, ale bardzo podobna do stylu CNB, w teledysku rozśmiesza mnie taniec! Niby grupa ''pop-rock'' instrumenty itp, a tu nagle cały zespół wylatuje i tańczy O...o' Nie wiem jak idzie to na występach, wolałam nie sprawdzać. Przesłuchałam całą płytkę, ale tylko ta piosenka mnie jakoś złapała, reszta to może dla mnie dno. A wy jakie macie odczucia? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Wysłany: 2011-06-26, 17:49   Re: [KOR][MV] LEDapple - How dare you
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Gosia 
Debiutant


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 103
Skąd: Piaseczno k/Wawy
Wysłany: 2011-06-26, 17:49   Re: [KOR][MV] LEDapple - How dare you
   Ulubiony wykonawca:: tylko jeden? XD


Natsu napisał/a:
Najpierw odszedł z grupy I-Oh jeden z głównych wokalów, z powodu gruźlicy, potem gdy wyszła nowa piosenka zostali oskarżeni o podobnoś do CN BLUE, a teraz, nie wiem wczoraj albo dziś, nowy wokalista został ranny w wypadku samochodowym i chłopaki zawiesili promocje aż do odwołania. Same nieszczęścia.
No fakt, szczęście to ich nie rozpieszcza.
Ja właściwie kojarzę chłopaków dzięki tej piosence, ale na ulicy żadnego bym nie poznała:P Piosenkę bardziej znam ze słuchania niż z patrzenia. Właściwie nie wiem co mam napisać... Piosenka jest okej, refren jest dość wbijający się w głowę, choreografia też rozbrajająca... Życzę chłopakom aby w końcu uśmiechnęło się do nich szczęście:)
_________________
"Dlaczego czasem nawet
zupełnie obca osoba
staje się kimś bliskim?"
 
 
     
ana3.33 
Debiutant
Alan Luo*Kame*Jin


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 107
Wysłany: 2011-09-16, 01:42   
   Ulubiony wykonawca:: Luo Zhi Xiang*GD*U-Kiss*Kattun*2PM
   Ulubiony program:: narazie lubię wszystkie,które oglądałam


No i znalazłam swoją ulubioną piosenkę tego zespołu *_____________* Bardzo dziękuję za tłumaczenie do niej :* Od niej zaczęła się moja miłość do LEDapple. Już się nie mogę doczekać, aż zobaczę o czym oni tam tak właściwie śpiewają, dlatego zabieram się już za ściąganie.

Natsu napisał/a:
w teledysku rozśmiesza mnie taniec! Niby grupa ''pop-rock'' instrumenty itp, a tu nagle cały zespół wylatuje i tańczy O...o' Nie wiem jak idzie to na występach, wolałam nie sprawdzać.


Tańczenie im nieźle wychodzi, ale za to gorzej wtedy ze śpiewaniem, tutaj można obejrzeć sobie ich live: http://www.youtube.com/watch?v=bvmYrC_QpX4
_________________
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-04-29, 21:39   

Faktycznie, nieszczęścia to chyba ich drugie imię. Nawet jeśli są podobni co CN to piosenka mnie się podoba. Na ten zespół wpadłam przypadkowo na YT, ale jakoś tak wkręciło mnie. Ciężko mi jest powiedzieć coś więcej na ich temat, ale mam nadzieję, że jakoś zacznie im się układać.
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-11-14, 20:00   

Dziękować ^^

EDIT : Szczerze? Ja wcale nie dostrzegam tak wielkiego podobieństwa między nimi, a C.N.BLUE (których znam chyba każdą piosenkę).
Może jakieś tam podobieństwo jest, ale myślę, że to chyba nic złego, że mieli kogoś, kto ich inspirował na początku kariery.
No i współczuję im z powodu tego wokalisty i w ogóle... Szkoda ich. Bo np. ta piosenka jest świetna ! <3 Najlepsza z ich piosenek jak na razie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12