PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 03:02
[KOR][MV] C.N. Blue - Can't stop
Autor Wiadomość
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-24, 00:47   [KOR][MV] C.N. Blue - Can't stop
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song




Youtube: Klik~
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Nareszcie doczekaliśmy się comebacku CNBlue i o rany, nie wiem, czego się spodziewałam, ale jestem pewna, że się nie zawiodłam. Piosenka jest niesamowita, czuć w niej odrobinę debiutowego stylu zespołu, a mimo wszystko jest to coś nowego. Fajne przemieszanie ze spokojnymi, melancholijnymi zwrotkami i nagle szybkim, bardziej pogodnym i chwytliwym refrenem. Sam teledysk jest przepiękny, świetna sceneria, piękne kolory i generalnie nic, tylko oglądać go całymi dniami TT Plus chłopaki też świetnie wyglądają, a do tego Yonghwa tym razem gra na pianinie....... mój czuły punkt TT Oczywiście, piosenka napisana, skomponowana i w ogóle wszystko przez Yonghwę, tak jak reszta albumu (prócz jednej piosenki Jonghyuna), więc można tylko zachwalać jego talent - bo go ma, prawda?
Poza tym można się poszczycić faktem, że modelka grająca w teledysku jest Polką, więc hej, jest tam kawałek nas xd Enjoy~
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Wysłany: 2014-02-27, 00:12   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


 
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2014-02-27, 00:12   

Muszę szczerze powiedzieć, że jak przesłuchałam piosenkę po raz pierwszy, nie zachwyciła mnie. Pomyślałam sobie - kurczę, stać ich przecież na o wiele więcej. Potem zajrzałam jeszcze raz, bo mi mignęło, że w teledysku gra Polka, słucham więc i powoli, krok po kroku mi się wkręciła na tyle, że nie mogłam jej wyrzucić z głowy i towarzyszyła mi przez cały wieczór, aż do samego zaśnięcia :D Hahah :D

Co do tekstu - ładny, podoba mi się :D Nie ma bezsensownych angielskich wstawek, są tylko te, które bardzo ładnie brzmią i to na plus :D Teledysk też bardzo mi się podoba :D Oryginalnie i z klasą :D Ostatecznie zatem podsumowując - piosenka bardzo mi się spodobała i mam nadzieję, że stworzą więcej takich, a nawet lepszych :D

I oczywiście dziękuję za tłumaczenie :D
 
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2014-05-14, 22:47   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Jakoś ostatnio zapomniałam o CNblue i ta piosenka spowodowała, że znowu zagościli na mojej mp3, bardzo dziękuję za tłumaczenie.
 
     
KAY 
Debiutant
Every Day... Girl's Day!


Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 101
Wysłany: 2016-01-15, 14:18   
   Ulubiony wykonawca:: Girl's Day, BESTie
   Ulubiony program:: Weekly Idol


dfdf
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14