PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Hey! Hey! Hey! 2012.10.22 - SHINee
Autor Wiadomość
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-11-17, 19:04   Hey! Hey! Hey! 2012.10.22 - SHINee
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)




Rozmiar: 44 mb
Dane techniczne: avi, XviD, 768 x 432 px
Komentarz: Asjflksadjghsdkljslnvgd jak ja kocham Downtown! I serce mi płacze, jak sobie tylko pomyślę, że to już koniec Hey! Hey! Hey! ;~~~~~~~~~~~~~;
Filmik ma zaledwie półtorej minuty, a i tak idzie się pośmiać. <3
Wkurzała mnie w tym programie postawa Taemina, był strasznie arogancki.
Key i Jjong byli cudowni, wieczny zaciesz Onju był kjutny.
A, i wybaczcie złą jakość filmiku, ale po kilku konwersjach się poddałam, nic nie dało się zrobić. ;~~~~~;

Co do programu Waratte wa Ikenai (Pełny tytuł to "Downtown no Gaki no Tsukai ya Arahende!! Zettai Waratte wa Ikenai!", najbardziej znane jako "Batsu game"): Jest to coroczny program, w którym tych dwóch komików + 3 innych ma 24-godzinny zakaz śmiania się pod karą lania w tyłek. Oczywiście ekipa filmowa przygotowuje wiele sytuacji, które ów śmiech mają wymusić, również sami uczestnicy często wrabiają się nawzajem. Polecam ten program każdemu, bo uśmiać się idzie co niemiara. <3

Również odnośnie zachowania prowadzącego względem Jjonga pod sam koniec programu - osoby niezaznajomione z japońskim przemysłem czy programami rozrywkowymi mogą to odebrać jako nieodpowiednie zachowanie, ale jest to popularny żart w Japonii ("Boke i tsukkomi"), z resztą Hamada często klepie gości lub współpracującego po głowie - jest to wręcz coś, czego goście pragną, gdyż ma to już niemalże status kultu (stąd zaciesz Keya~).



Online: Dailymotion
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2014-03-29, 15:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-11-21, 16:26   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Ostatnio zmieniony przez Shinyoung 2014-03-29, 15:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Shinyoung
Kandydat

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-11-21, 16:26   

Niestety, ale mam problemy z oglądaniem na Dailymotion na moim komputerze, więc ściągnę i potem edytuję komentarz...
-Edit-
Dobra, to... było dziwne. Nawet bardzo dziwne. Generalnie to nie mam zielonego pojęcia co o tym myśleć i nie wiem, jak to skomentować. Po prostu to było dziwne. xD
Fajnie było popatrzeć na chłopaków, ale nie za bardzo rozumiem sens tego wycinka i jakoś tak czuję niedosyt. Jakbym ściągnęła za mało. xD
Ostatnio zmieniony przez Shinyoung 2012-11-21, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Natally_olly 
Kandydat

Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-11-21, 16:58   

:-D
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-01-05, 15:09   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Taka 1;30 ale za mało jednak mi prowadzących TT
Nie lubię SHINee, więc tylko odpaliłam, by usłyszeć prowadzących i te ich piękne głupie riposty~
Boże, ci PANOWIE są ze sobą tak długo, tzn tak długo ze sobą współpracują, kocham ich słuchać XDDDDDDDDDDD
Nie wiem jak to brzmi, ale pewnie dziwnie.
Płaczę krwią, że Hey Hey Hey już nie będzie TT
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2013-01-05, 15:49   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Natsu napisał/a:
Płaczę krwią, że Hey Hey Hey już nie będzie TT


Nic nie mów, ja mam przez to ochotę wyjść z tego życia. ;~~~~; Dobrze, że mają jeszcze Gaki no Tsukai i Batsu Games, ale mimo wszysho Hey!x3 był jednym z moich pierwszych japońskich programów. TT_______TT Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ;~~~~~~~~~~;
 
     
ana0106 
Kandydat

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: 2013-01-06, 13:08   

Faktycznie widać, że Shinee nie czuje się jeszcze dobrze w japońskich programach. Wcale się jednak nie dziwie. Nie znają przecież jeszcze dobrze ani języka ani kultury. Widać, że gdy tylko podeszli do nich MC obawiali sie tego o co zostaną zapytani i czy to zrozumieją. Fakt, Taem trochę nastawił się na to, że nic nie powie, bo kiedy tylko o coś ich pytano to robił tempą minę w przestrzeń jakby chciał być niezauważony. Sytuacje ratowali Key i Jong, Key poprzez najlepszą znajomość języka, a Jong przez paplanie językiem na czas :P . I Mc może to tylko moje wrażenie, ale byli trochę tacy jakby wykorzystywali to, że chłopaki dobrze nie znają języka, wiec trochę mnie zdenerwowali.
 
     
Shawol 
Kandydat

Wiek: 26
Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-05-25, 18:42   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee


"Nie potrafię wyrazić tego słowami, ale bardzo proszę."- nie wiem czemu ale rozwaliło mnie to ^ ^ Fajne mają marzenie xD

Dziękuję za tłumaczenie :)
 
     
oliwcia18
Kandydat

Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-07-27, 19:23   

Shinee w Hey!Hey!Hey! lubię ten program i ich więc sobie obejrze;D
 
     
Sanisha
Kandydat

Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 26
Wysłany: 2014-03-28, 21:59   

Dzięki za tłumaczenie. :3
 
     
Kyocchi
Kandydat

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-06-22, 00:39   

hahaha, genialne xd
 
     
Kamcia1234
Kandydat

Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-09-08, 17:55   

Uwielbiam <3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12