PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Super Junior Mnet Mic
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2013-09-02, 14:06   Super Junior Mnet Mic
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Jako iż oficjalnie wakacje się skończyły, pragnę przedstawić swój sposób osłody tego gorzkiego faktu. Przed wami dość stary, ale jary nadal Mnet Mic z Super Junior!
Jest tak jakby ''przesłuchanie'', chłopaki dostają pytania i na nie odpowiadają indywidualnie. Każdy ma coś ciekawego do powiedzenia. Potem jest akcja ''Super Junior do Super Junior'', czyli panowie zadają sobie sami pytania innym członkom. Następnie przechodzimy do ''Czym jest dla ciebie Super Junior''... też możemy wyczytać parę ciekawych odpowiedzi.


Program wyszedł troszkę późno, przepraszam. Ale czasówkę musiałam robić sama ze słuchu, a jednak ten program nie jest krótki XD Więc trochę mnie to zajęło...

Mam jednak nadzieję, że zobaczę dużo motywujących komentarzy~ Bo jednak trochę nocy przesiedziałam nad tym, żeby w końcu to wydać. Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 40
Wysłany: 2013-09-02, 15:56   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
eunhae_4
Trainee

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 40
Wysłany: 2013-09-02, 15:56   

Owww *.* Czekałam na ten program <3 Więcej po obejrzeniu ^^
 
     
Tusiek 
Trainee

Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 34
Wysłany: 2013-09-03, 17:18   
   Ulubiony wykonawca:: FT Island
   Ulubiony program:: Sesame Player, Hello Baby


Oo kolejny program z SuJu ^^ Bo jak na razie to wszystkie z nimi obejrzałam ;p Już nie mogę się doczekać! Bardzo lubię takie programy, w których chłopaki odpowiadają indywidualnie :D Dziękuję za tłumaczenie!
 
     
Paranmeg
Kandydat


Wiek: 26
Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Kraków/Wieliczka
Wysłany: 2013-09-07, 13:26   

Program zapowiada się bardzo ciekawie,z chęcią obejrzę ;)

Edit.
Program świetny,strasznie mi humor poprawił ;D Już sama nie wiem kto mnie rozśmieszał bardziej ;> Wook,czy Hyuk..xD Jakoś mnie nie dziwi że większość z nich chciałaby być Siwon'em chociaż na jeden dzień ^^ Kto by nie chciał ? ;) Zapewne jeszcze nie raz oglądnę ten program,bo uśmiałam się dużo :^) Dziękuję za tłumaczenie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Paranmeg 2013-09-16, 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Natiia91 
Trainee

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 39
Wysłany: 2013-09-07, 14:59   

Moja przygoda z SuJu właściwie dopiero się zaczyna, więc chętnie obejrzę ten program.
Dziękuję za tłumaczenie
 
     
foczusia6 
Kandydat

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-09, 17:16   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, 4Minute


Ściagam kolejny program.
Od niedawna interesuję się Super Junior, więc nadrabiam zaległości i z ciekawością oglądam każdy program z ich udziałem. Oni naprawdę są cudowni!!! Jak obejrzę to skomentuję wrażenia :D
 
     
Natiia91 
Trainee

Wiek: 32
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 39
Wysłany: 2013-09-09, 19:42   

Na wstępie to chciałam pozdrowić osobę wyżej, która napisała posta. Mamy coś wspólnego. Ja również nadrabiam zaległości z SuJu i obie pochodzimy z tego samego miejsca, no nie do końca, nie mieszkam w Gdańsku, ale tam studiuje. Jeszcze raz pozdrawiam :)

A teraz o tym, o czym chciałam napisać. Zacytuję tłumaczkę "stary, ale jary". Bardzo polecam obejrzeć ten program, tym którzy go jeszcze nie widzieli i tym którzy już są po:). Sama myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę. Dobre jest na poprawę humoru. Od samego patrzenia buzia się uśmiecha:P.
Eunhyuk jak zwykle odpowiada z pewnością się, z lekką arogancją, ale to jest takie jego i można to tylko w jeden sposób odbierać- oczywiście pozytywnie. Z Eunhyukiem (zawsze się zastanawiam czy powinnam odmieniać imiona, czy zostawić w oryginalnej wersji, czyli Eunhyuk) zawsze jest zabawnie.
I wciąż te same gesty Leeteuka, a mianowicie sięganie palcami do swoich włosów :). To takie słodkie. Widać, że myśli przyszłościowo, ale małe dziewczynki, naprawdę. Choć oni tam wyglądają tak młodo, że właściwie dużej różnicy w wyglądzie nie będzie.
Yesio, nie martw się Siwonem, dla mnie to ty jesteś najprzystojniejszy.

Dla początkującego takich jak ja, który dopiero zaczyna się interesować SuJu, myślę, że może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
Bardzo dziękuję za tłumaczenie
Ostatnio zmieniony przez Natiia91 2013-09-11, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
foczusia6 
Kandydat

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-10, 17:36   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, 4Minute


Natiia91, A witam, witam i również pozdrawiam :D

Zgadzam się z twoją wypowiedzią, z Eunhyukiem jest zabawnie.
Ryeowook i jego pytanie do Eunhyuka < też nie wiem czy ich imiona się odmienia :D ) rozbroiło mnie normalnie !! :D
No i Teuk ze swoimi gestami, on tak chyba robi jak jest zawstydzony albo ma to po prostu w nawyku :D

Tak czy inaczej ich się nie da nie lubić!!! Zapewne jeszcze będe wracać do tych programów :D

Dziękuję jeszcze raz za tłumaczenie!
 
     
Natally_olly 
Kandydat

Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 22
Wysłany: 2013-09-12, 13:59   

Dzięki wielkie za dodanie i za cięzką prace włożoną w ten odcinek :)
Ciesze sie, że wyszedł kolejny program z SuJu bo jak ich tu nie lubić ?:D
 
     
edith 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Kwi 2012
Posty: 67
Wysłany: 2013-11-29, 16:27   

Mam fazę teraz na SuJu i wszystko z nimi golądam :) dziękuję za możliwość zapoznania się bliżej z zespołem :)
 
     
maki666 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 238
Wysłany: 2013-12-15, 22:28   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top
   Ulubiony program:: Star King, Love Letter


Leeteuk! Super, dzięki za tłumaczenie:D
_________________

 
     
xlucy
Kandydat

Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-13, 19:15   

Zespół od którego wszystko zaczęło się kilka lat temu :D Gdyby nie oni prawdopodobnie nie pokochałabym Korei :P
 
     
KaoruKasumi
Kandydat

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-08-25, 14:51   
   Ulubiony wykonawca:: SJ


Kocham Was za te programy z SuJu TT.TT <3 <3 <3 <3
Program bardzo mi się podobał C: Taki na poprawę humorku xD W sumie wszystkie programy z SuJu mi humor poprawiają XDD" Końcówka najlepsza i te pytania XD heheheheh
 
     
Hana 
Debiutant

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 110
Wysłany: 2014-10-14, 14:54   

oglądam ,potem skomentuję :)
--------
Lee Teuk o co chodziło dokładnie z tą 10-letnią dziewczynką? Wyglądał jakby coś kręcił.
Eun Hyuk ratuje kraj ,bo się nie myje? No co za bohaterska postawa.
Yesung naprawdę rzadko rozmawia o dziewczynach? Podobno ma mało pewności siebie ,ale życzę mu żeby sobie znalazł kogoś fajnego.
_________________

 
     
kornela2341 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 27 Gru 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-12-30, 14:42   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Running Man, Weekly Idol, SGB, Star King


Dziękuję za tłumaczenie.
 
     
Nanami 
Kandydat
Nana

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 17
Wysłany: 2015-01-01, 21:27   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior & Fx
   Ulubiony program:: Weekly Idol, Running Man


Ryeo i Hyuk... Kocham ich przyjaźń! Widać, że są ze sobą blisko, bo gdyby nie byli, nie mówiliby tak otwarcie o sobie... SUPER JUNIOR są naprawdę niesamowici! Oglądałam z nimi już wiele programów, ale z każdym kolejnym zadziwiają mnie coraz bardziej i za każdnym razem zakochuję się w nich na nowo! SJ FOREVER <3

Bardzo dziękuję za tłumaczenie :D
 
     
Kotomixd
Kandydat

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-07-12, 10:35   

Dziękuje za tłumaczenie :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13