PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-29, 17:28
[KOR][MV] Huh Gak - I told you I wanna die
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-11-12, 14:03   [KOR][MV] Huh Gak - I told you I wanna die
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.youtube.com/watch?v=N_sI3jl1a_E

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


I przyszedł czas na kontynuację Huh Gak'a. Piosenka i teledysk, typowy wyciskacz łez. Ale jak podobała mi się pierwsza piosenka i MV, to teraz jak dla mnie wszystko wymuszone, powciskane na siłę. Dopiero teraz się zorientowałam, że to gra Kang Sora O.o' Ciekawe co na to wszystko Leeteuk~ Przyznać się, kto na tym zapłakał? I ulubione zajęcie Jony, jak tam fabuła do teledysku? Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Kasumi

Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Wysłany: 2011-11-12, 14:30   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Kasumi333 
Debiutant
Kasumi


Wiek: 26
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 100
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-11-12, 14:30   
   Ulubiony wykonawca:: Boyfriend, SuJu, INFINITE, Teen Top
   Ulubiony program:: Sesame player, Match up


Kolejny teledysk, przed którym muszę sobie kilka razy powiedzieć 'Nie będziesz płakała'... a i tak moje plany potem szlag trafia xD
Piosenka piękna, jednak teledysk faktycznie trochę wymuszony (co nie zmienia faktu, że mi się podoba ^^')
Czekałam na to tłumaczenie więc dziękuję :3
 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-11-12, 15:14   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Jest fabuła, jest impreza, że tak sobie pozwolę powiedzieć. Mi się teledysk podoba, piosenka też, zwłaszcza kiedy się czyta tłumaczenie i słyszy ten pełen emocji głos. To się nazywa wokalista, moi państwo! Chociaż fakt faktem, pierwsza część lepsza.
Nie powiem, łezka mi się zakręciła (OK! Nie popłakałam się jak bóbr tylko dlatego, że w każdej chwili ktoś może mi się wprosić do pokoju xd). Zwłaszcza przy scenie, kiedy ten co grał w Heartstrings widzi to zdjęcie, później dostaje kosę w plecy (pytanie tylko jakim cudem on się doczłapał do swojej maszyny i na nią wsiadł? Chyba to ta niedoceniana przeze mnie siła miłości, hyhy... xd) Poza tym, Natsu, jak mogłaś dać taki banner? JAK MOGŁAŚ? Serce mi się kraja jak to widzę T^T Chociaż lepsze już to, niż jakbyś miała tu rzucić ten moment, kiedy on klęczy już na ziemi i kieruje swój wzrok na oddalającego się przyjaciela. OMATKO JAKIE TO PIĘKNEEEEE <3 i smutne też, ale co tam
Tak myślę i myślę... I nie mogę wymyślić CO MA WSPÓLNEGO fabuła MV z tekstem. Hmm... Właściwie nie ma tutaj takiego bezpośredniej mowy o miłości do dziewczyny, więc może to być ta tęsknota za tym mężczyzną (ojcem?) którego tam zabili chyba, jak było pokazane w pierwszej części? To by tłumaczyło dlaczego o tej tęsknocie itd. jest śpiewane wtedy, kiedy już walczą z tymi złymi. Nie wiem...
Co do gry aktorskiej Kang Sory jest tu taka sztuczna podczas tego płaczu, że aż to razi w oczy. Wydaje mi się, że jak on już przywalił w ten samochód, to najpierw powinna być w szoku, a dopiero później zalać się łzami. A tutaj ona widzi, że on jedzie na czołówkę, jest w szoku, a kiedy już dochodzi do zderzenia to sekundę po tym już ryczy. No nie trafia to do mnie. Ale ja się lubię czepiać, więc co tam ;d

Za tłumaczenie lovciam cię :*
_________________

 
     
adzia167 
Trainee


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2011-11-13, 11:22   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST
   Ulubiony program:: Music Bank


Ja płakałam... Nie dałam rady się powstrzymać. Historia sama z siebie wyciska łzy, a tu jeszcze dodatkowo jest JunHyung. Umierający JunHyung. Cierpię jako B2UTY oglądając to. Bardziej podobało mi się Hello, ale tutaj Huh Gak też się broni.et ma niesamowity głos. Tytuł już mnie dobił, a jak zobaczyłam zdjęcie tej dziewczyny w portfelu tego gościa to nie wytrzymałam. Wiedziałam że będzie źle, czułam to w kościach! No i JunHyung, ehhh, nie mogę sklecić porządnie zdania. Idę po chusteczki...
 
     
amigone
Trainee

Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 74
Skąd: świdnik
Wysłany: 2011-11-17, 10:01   

pierwszy utwór "hello" i teledysk sprawił, że nie mogłam doczekać się kontunuacji, pojawił się teledysk do i told you i wanna die i...to dopiero było rozczarowanie
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-01-01, 08:51   

Ale się poryczałam przy tym teledysku. Zgodzę się, że umierający JunHyung to straszna rzecz. To aż boli. Sama piosenka naprawdę mi się podoba mogę ją słuchać i słuchać. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-02-01, 01:33   

Hmm... Tak, czytam i czytam, i z tego co zrozumiałam ten teledysk jest kontynuacją innego, tak? xD Cóż, tak czy siak, ta piosenka, jak i klip bardzo mi się podoba ^^ MV moim zdaniem naprawdę fajne i jest jakaś fabuła, co mnie cieszy. Na dodatek całkiem niezła ta fabuła, więc ja nie mam żadnych zastrzeżeń do ogółu ^^
W sumie, to ja tego pana kompletnie nie znam, ale głos ma ładny ;)

Dziękuję bardzo za tłumaczenie ^^
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
DeLauren 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 70
Skąd: Śrem
Wysłany: 2012-02-20, 19:48   

Oj tak... Trzeba znaleźć tych gości! "Nawet jeśli umrę, nie poddam się"!
Jak dla mnie mogli mu dać trochę odpocząć, a nie :-p
No cóż... Nie wnikam w koncepcje tego klipu i swój komentarz skrócę do słów: Zajefajne>
_________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności
i daje dużo więcej światła!
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-18, 19:21   

Dziękuję :*

EDIT : Moim zdaniem piosenka jest śliczna, aczkolwiek trochę aż za wolna xD
Tzn. lubię wolne, ale teraz jestem niewyspana i wciąż śpiąca, więc cóż... xDDD
P.S. O.o w sumie to nie płakałam, ale powiem szczerze, że ten chłopak to miał jednak siłę woli... Zostął dźgnięty i w ogóle, a i tak przyszedł tam, choć jej już nie było.
Teledysk troszkę moim zdaniem wymusić próbował takie wzruszenie, nie wiem czemu mam takie wrażenie, ale nie jest zły.
Chociaż za dużo tu się bili, a za mało było samych właśnie tych emocji xD Hah xD
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14