PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-29, 02:26
[KOR][MV] F(x) - Electric Shock
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-06-14, 10:19   [KOR][MV] F(x) - Electric Shock
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/KeD2QMXyXrY

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


~rozmiar: 66.35 MB
~Kodek: Avi

Nie wiem co ja mogę powiedzieć na temat tej piosenki. Nie jest... hm... wybitna. Bo to SM .-.
Ale wkręca się. Szkoda, że SM nie przykłada się tak do dziewczyn jak do SNSD, EXO.... Wielka szkoda. Ale no cóż. No i chyba znowu mnie powaliło, że tłumaczę coś żeńskiego -.-''''
Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2012-06-14, 15:10   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-06-14, 15:10   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Piosenkę pomimo tak słabego tekstu, uwielbiam. Refren jest niesamowicie uzależniający! Mam już go jako dzwonek w komórce XDD
A teledysk... Obejrzałam go dosłownie dwa razy- kiedy wyszedł i teraz, na tym też poprzestanę, bo kolejne teledyski o ludziach tańczących w pudłach to już dla mnie za wiele. Jakoś inne wytwórnie potrafią zrobić klip tego typu, który wygląda fajnie, chyba że to tylko moje uprzedzenia do SM... >.<

Śliczne dziewczyny, ciekawe jak im to pójdzie na żywo. Pierwszy występ był w 100% z playbacku, więc czekam na kolejne.
Tylko co oni zrobili z włosami Victorii? Oddajcie jej ciemne włosiska! :<

Dziękuję za tłumaczenie :)
_________________

 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-14, 15:16   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Piosenka, prawda, wybitna nie jest, ale da się ją lubić^^ Mnie również boli fakt, że f(x) to jakoś zawsze 'z boku' są czy coś... ale przynajmniej dają im porządne choreografie - pod tym względem nigdy nie zawiodą <3
Teledysk podoba mi się pod względem wizualnym - a właściwie przez to, jak dziewczyny wyglądają. Bardzo mi się podoba, wreszcie każda po kolei mi się podoba <3
Dziękuję za tłumaczenie~~
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-06-14, 19:13   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


To jest dla mnie przerażające troche, f(x) było żeńską linią SHINee (nie znaczy, że ten sam styl, ale to jak suju i snsd) i patrząc JAK MOCNO i to OGROMNIE Shinee się wybiło, a jak f(x) są na poziomie godnym debiutu........... To naprawdę smutne. Jeszcze jakby jakieś show robiły. Ja je naprawde kocham uwielbiam i szczytują w mojej liście zespołów ogólnie, więc to smutek T_____T

Co do piosenki, ŚWIETNA, jeszcze mnie nie uzależniła bardzo, jak to bywało z poprzednimi piosenkami, ale nie zmienia to faktu, że kolejny dobry [mini]album.
Co do TEKSTU... CZY TYLKO MI SIE PODOBA XDDDDDDD?
Szczerze mówiąc ja widzę w nim sens, koreańskie piosenki nie są wybitne, chyba, że śpiewane są przez te smętasy 1-4 osobowe, których nikt nie zna lol. A ta wyjątkowo dla mnie jest urocza, a bynamniej ja w jej prostocie potrafię ją grejt zrozumieć <33333
Poza tym, f(x) jest zespołem od dobrego electro z biciorem i rytmicznym układem - ten rodzaj piosenek NIGDY nie ma tekstów wyjętych jak z romantyzmu, nie tylko w Korei.
Sam teledysk - VIC NIE WIERZE ZMIENILI JEJ WLOSY!!!!!! AŻ ZMIENILI KOLOR, jezu jestem NAPRAWDE DUMNA SM, TAK ODWAZNIE OMG BO UMRE ZARAZ OHHh!!! A tak rili, w końcu..... =_="""""""""""" ALE CO TO ZA MOMENT JAK LEZY NA PODŁODZE WTF, STRASZNOŚĆ............ Wyjątkowo NIE PODOBA mi się KRYSTAL. Uhh OKROPNA D:::::: Nie wiem, czy te wlosy jakieś za długie ma czy no.. nie wiem. Aż mam ochotę napisać ugly. Nie widze w niej tego JEJ uroku, jakby ktoś jej kazał nie spać tydzień i nagrywać teledysk, kiedy jest WŚCIEKŁA D: Luna jak to Luna... Fajne ciuchy, ale włosy są tragicznie zniszczone, az wypięknienie ich do MV nic nie daje....
SULLI, którą KOCHAM FOREVERRRRRRRRRRR jest cudowna T.T Błagam i jej stylówa KOCHAM TOT~~~~~~~~~~~~ (choć każda stylówę <3) AMBER - MILOŚĆ NA WIEKI WIEKÓW IDE UMRZEĆ ONA ŚŚŚŚŚSSPIEWA!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle rapu, tyle partii T^T I tak pięknie tańczy, patrzę tylko na nią, najlepsza TT___________________TT

DZIĘKUJĘ ZA PRACĘ ;-;!!!!!!
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-06-14, 19:57   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Za f(x) nie przepadam - lubiłam je do chwili, gdy zaczęły występować w varietach i jak pokazały swoje beznadziejne charaktery (patrzę tu z wyrzutem głównie na Victorię, którą kiedyś uwielbiałam, a jednak okazała się niegodna. v_v). Z resztą, ja hejtuje całe SM, więc dziołchy mają po prostu pecha, nie będzie miłości od Makruszka. </3
ES jest jeszcze w miarę wciągające, ale jedyne, co mi się tutaj naprawdę podoba, to choreografia i niektóre stylizacje. Piosenka wpada w ucho (na pewno lepsza, niż Danger), ale fakt, szału nie ma (Orly? Heloł, SM!).
Ale te solówki, gdzie rażą widza prądem są po prostu śmieszne. XD

Natsu napisał/a:
No i chyba znowu mnie powaliło, że tłumaczę coś żeńskiego -.-''''

NO JAK MOŻESZ. PRZECIEŻ KOREANKI SĄ TAKIE AEGYO! ;; _ ;;
 
     
Devikitsu 
Trainee
Lisek


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 35
Wysłany: 2012-06-15, 14:16   

Yup. SMęt znów pokazał disco w kartonie i podrygi paralityków. Szczerze, eFeksiary, to jedyne, co w tej chwili akceptuję od tej wytwórni. EXO niedawno debiutowali, więc póki co, się nie wypowiadam. Słowem offtopa - z "artystów" SMęta akceptuję tylko Bułę i to tylko w dżapońskim wydaniu.

Kawałek mi się nawet podoba, ale długo NU ABO nie przebiją. Jak zwykle zapatrzyłam się w siostrzyczkę naczelnego pustaczka wytwórni. Krystal mnie urzekła i to się szybko nie skończy. Co do Luny, szkoda, że ją tak cisną na odchudzanie. Była o wiele ładniejsza z pełną figurą.
_________________
 
     
zeta 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-16, 15:32   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, GD&TOP, BEG, Rain


Cóż mogę powiedzieć szału nie ma... Uważam, że piosenka jest fajna szybko wpada w ucho, ale jakoś nie zrobiła na mnie dużego wrażenia. Szkoda, bo f(x) (i shinee^^) są jedynymi artystami SM, których lubię. Po tym jak zobaczyłam NU ABO i Danger pomyślałam, że dziewczyny mają duży potencjał i z każdym powrotem będą się stawać coraz lepsze, ale piosenka i teledysk zawiodły mnie ( poza choreografią - jest świetna). Chociaż z drugiej strony to nie ich wina, że SM nie interesuje się nimi tak bardzo jak Girls Generation.
PO PROSTU CHYBA OCZEKIWAŁAM CZEGOŚ WIĘCEJ!
Mam nadzieję, że następnym razem dziewczyny pokażą na co je stać!
_________________

 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-06-21, 14:14   

KOCHAM CAŁY ALBUM. Może uwielbiam f(x) bo jakoś SNSD nie trawie. Nie wiem, ale wg mnie album na dobrym poziomie. Nie zawiodły mnie. Teledysk tez wymiata. Choreografia etc. Też nie przepadam za SM ale jakoś f(x) mogę słuchać zawsze i wszędzie.
_________________
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-10-10, 20:34   

Dziękuję :*

EDIT : Hmm... Nie jest źle... Ale kurczę, znowu jest to girlsband, który nie może się równać z boysbandami. Po prostu zupełnie inny poziom.
Wokale mają nawet dobre, jednak to jak zwykle nie wystarcza, by piosenka mogła powalić mnie na kolana.
Choć refren całkiem, całkiem się wkręca xD
No nic, tak czy siak życzę dziewczynom powodzenia w dalszej karierze. ^^
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13