PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-26, 17:00
[KOR][MV] 100% - Bad guy
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-09-19, 21:29   [KOR][MV] 100% - Bad guy
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/ydUbGy5Q1Kk

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Mamy znowu nowy boysband. Tym razem są to 'młodsi' koledzy Teen Topów. Szczerze, to nie wiedziałam, że ich wytwórnia coś szykuje. W czwartek tydzień temu, na Arirang leciał program z jakimiś, którzy mają zadebiutować dopiero. Miałam WTF... co to będzie. The next day wyszła zapowiedź XD No i teraz mamy teledysk z tłumaczeniem! Sorka, że tak późno, ale leń mnie ogarnia XD Ten pan z gifa ma cudny głos, dlatego go biasuję *_* Cóż widać, że różnią się od kolegów z wytwórni. Co im się chwali. Rozwala mnie nazwa zespołu XDD Dobra, chłopaki dobre są wokalnie. Trza przyznać. Ale długa droga przed nimi by wybić się na tym rynku. *kiedy ja spamiętam tych chłopaczków, którzy zadebiutowali w tym roku T^T* Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-09-19, 21:50   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-09-19, 21:50   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Uwielbiam ich <3
Jak tylko zauważyłam, że wytwórnia ma zamiar wydać nowy zespół to czekałam cierpliwie żeby zobaczyć co z tego wyjdzie. Jak tylko wyszła pierwsza zapowiesz to normalnie strasznie mnie oczarowała :-D Nie mogłam się doczekać kiedy wydadzą płytkę i mv.
I strasznie mi się spodobało. Piosenka bardzo szybko do mnie trafiła i już siedzi mi gdzieś w głowie. :mrgreen: Moim zdaniem jest na prawdę niezła, postarali się trzeba przyznać. Poza tym ich głosy są świetne, co tym bardziej na plus :-D
Samo mv też mi się bardzo podoba. Ma fajny klimat no i przyjemnie się ogląda ( chłopaków) xD Ja jestem jak najbardziej na tak z ich debiutem, oby tak dalej im szło :-D
Wielkie dzięki za tłumaczenie :mrgreen:
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-09-20, 20:58   

Uuu, nowy boysband? :D:D To coś, czego Ang potrzebuje w dzisiejszy, monotonny, totalnie senny dzień :D Hah xD Jestem strasznie ciekawa tej piosenki, więc czym prędzej ją pobiorę, a później walnę tu jakiś porządny (?) komentarz :D:D

EDIT : Nieźle, nieźle ! Naprawdę dobre to, jak na debiut ! :D Już ich lubię, szczególnie pana, który śpiewa w refrenie jako pierwszy (czyli ten z gifa :D:D) ma przepiękny głosik :D Ogólnie nie mam tej piosence nic do zarzucenia, teledysk właściwie do niej pasuje, więc nie czepiam się, że nie było w nim żadnej super historii ani nic. Właściwie to nawet lepiej, że nie było, bo skoro to ich pierwsza piosenka, to cieszę się, że mogłam się im lepiej przyjrzeć :D Hah xD
Jestem pewna, że jak tylko pojawi się coś nowego w ich wykonaniu, to od razu to przesłucham, a tej piosenki będę słuchała niejednokrotnie.
Dlatego bardzo dziękuję za tłumaczenie i wstawkę :* Jakby nie patrzeć, gdyby nie Wy, to pewnie nigdy, a przynajmniej w najbliższym czasie nie poznałabym tylu fajnych utworów :)

P.S. To chyba mój najdłuższy komentarz póki co o.O Czyżby to dzięki mojemu przeziębieniu? xD hahah xD
Ostatnio zmieniony przez Sundew 2012-09-21, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kokaina 
Kandydat


Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-21, 00:02   

Przyznam, że piosenka naprawdę szybko się wkręca i już za pierwszym przesłuchaniem przypadła mi do gustu. Samo MV też zaliczam na plus. Zapowiedź była interesująca, a całość nie zawiodła. Co do tych chłopaków, to ciężko mi coś na ich temat napisać, tak po jednym klipie... Na pewno nieźle się ruszają, to trzeba im przyznać. Jeśli chodzi o ich głosy, to jakoś żaden większego wrażenia na mnie nie zrobił póki co, ale jest ok.

W każdym razie, dzięki za tłumaczenie, szybka jesteś ;)
_________________


You tell me, tell me why
You show me, show me why
Cham aireoni. Naega piryo eomni.
 
     
kosmita
Kandydat

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 27
Wysłany: 2012-10-01, 14:08   

Panowie ekstra ubrani. Układ taneczny ciekawy i trudny. Piosenka szybko wpada w ucho. Jestem już ciekawa czy następna będzie równie fajna.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14