PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-01-28, 11:55
[KOR][MV] Eun Ji & Seo In Gook - All For You
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-09-14, 21:12   [KOR][MV] Eun Ji & Seo In Gook - All For You
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/ieKLvoizdyg

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Od razu dodam na wstępie, że teledysk posiada sceny z dramy~
Part 1 OST^^

YAAAAAAAAAAAAAAA! Jestem mega fanką tej dramy! Oglądam każdy odcinek na bieżąco. Czekam tygodnie na tłumaczenia angielskie.... *__* Nie sądziłam, że mnie może tak jakaś serialowa produkcja wciągnąć. Ci co mnie znają, wiedzą, że ja to sceptycznie podchodzę do dram... Obejrzę dwa, trzy odcinki i basta, pozamiatane, nie oglądam dalej. A ta, to istne cudo stworzone dla mnie. Zaczęłam oglądać ze względu na Hoyę i Gooka. Potem jak usłyszałam Busańki akcent i dowiedziałam się, że akcja dzieje się niby w Busanie. To oszalałam XD Uwielbiam to miasto, nie? XDD Kompletnie się zadłużyłam w tej produkcji. Szkoda, że we wtorek wychodzi ostatni odcinek T^T Współczuję mojej siostrze i innym, którzy muszą ze mną żyć w okresie oglądania dramy, ale gdzie są moje uczucia podczas oglądania jej. Nigdy się tak nie drę do kompa XDDD Ale okej......... Wracając do piosenki....

Uwielbiam głos Gooka. Jestem w nim zakochana od jego debiutu, po tym jak wygrał jakiś tam program muzyczny O_O Ale wtedy nie był taki piękny XDDD
Dziewczyna pochodzi z Apink. Nie lubiłam tego zespołu, ale ją pokochałam po tej dramie. Oj tak~ Cudna jest XD
Piosenka jest naprawdę fajna, miła i przyjemna. Ale w głębi duszy jej nienawidzę! Aigo~ Wae........ Hoya T^T...
Okej, Enjoy <3
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 
Mochi waifu

Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Wysłany: 2012-09-14, 21:43   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-14, 21:43   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Jak ja uwielbiam tę piosenkę <3 Jest taka urocza, kochana i w ogóle, że zakochałam się od pierwszego odsłuchania <3 Głosy Gooka i Eunji świetnie ze sobą współgrają, są jakby stworzeni do takich rzeczy^^ Czekam jeszcze na tłumaczenie tej drugiej ich piosenki z OSTu, bo też jest wspaniała ;___;
Ja za dramę się nie zabrałam, choć wszyscy tak polecają, że w końcu muszę obejrzeć... Choć bawi mnie fakt, że Gook wszędzie tak podkreślał, jak lubi Eunji, a ta go zawsze zlewała, a tu bam, grają w jednej dramie XD Musiał być przeszczęśliwy, skoro do tego mógł z nią zaśpiewać <3
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-09-14, 21:58   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Chciałabym walnąć jakieś inteligentny komentarz, ale po zobaczeniu klaty nie jestem w stanie. Już wiem, czemu tak bardzo jarasz się tą dramą i spojlerujesz na gadu. *_* Aż mam ochotę to oglądać. Dopiero za drugim razie skupiłam się w miarę na tekście piosenki. Cudowna jest no~ Facet ma dobry głos. Dziękuję za tłumaczenie. :3
 
     
Chileia 
Debiutant


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 147
Wysłany: 2012-09-15, 10:53   

To jest best drama ever xD A ta parka to już w ogóle wymita. Piosenkę kocham nad życie. Słucham jej non-stop. I jeszcze te live, które zaśpiewali. Jeśli chodzi o dramę to mam to samo. Ja jestem pewna, że dostanę palpitacji na ostatnim odcinku. I jeszcze ta zapowiedź... eh Wracając do wykonawców piosenki to Eunji znam po duecie z Yoseob'em. Za Apink nie przepadam, ale ją kocham. xD Mam nadzieję, że będzie miała więcej tym podobnym duetów. Gook'a zaczęłam wielbić po Love Rain i od tego czasu cały czas śledzę rozwój jego kariery. Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
_________________
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-09-17, 20:10   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Powiedzcie mi, Misie kochane, gdzie mogę tę dramę obejrzeć, bo mnie zachęciłyście nieziemsko, a jestem na tyle nieporadna życiowo, że nie mogę znaleźć :<<

A co do Eunji- chyba przy wydawaniu 'Hush' wspomniałam, że na nią najlepiej mi się patrzy ;D Nie szaleję za APink, ich muzyka zupełnie mi nie leży, ale ona jest taka pocieszna <3

edit.
OŁ DŻIZYS ZNALAZŁAM <3 Idę oglądać, żeby jutro do roboty zaspać :D
_________________

 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-09-19, 11:31   

Dziękuję za tłumaczenie :*

EDIT : O Jezu, jakie to piękne ! Strasznie mi się podoba *.* I chcę obejrzeć dramę. Nie, źle. Ja MUSZĘ ja obejrzeć :D:D:D Tylko pytanie, gdzie? Tzn. spróbuję ją poszukać zaraz, ale jeśli znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która wysłałaby mi na PW link do niej, to byłabym bardzoooo wdzięczna :D
Jeszcze raz dziękuję <3
 
 
     
Konayuki 
Trainee
Hell Yeah!


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 35
Wysłany: 2012-10-27, 18:46   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SuJu, MBLAQ
   Ulubiony program:: Hello Baby, Strong Heart, EHB


Yay, pokochała głos In Guka, naprawdę *___* A poznałam go dzięki MV K.Willa *___*
Jest taki śliczny po prostu *____*
Sama piosenka jest taka lekka i przyjemna, Eun Ji z In Gukiem świetnie wyglądają razem <3 Chociaż APink specjalnie nie słucham muszę powiedzieć, że ta dziewczyna jest śliczna ^^

Hmm, to MV bardzo mnie zachęciło do dramy, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, jeśli znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która podałaby mi link na pw, to byłabym wdzięczna <3
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-04-07, 21:52   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Może to są stare prośby, ale może się ktoś znaleźć jeszcze zaciekawiony gdzie można zobaczyć to grupa Lizards zajęła się tłumaczeniem, więc zachęcam do zobaczenia tej dramy bo jest świetna tak jak piosenka. :mrgreen:
 
     
Siara
Trainee

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 91
Wysłany: 2016-01-16, 20:04   

Odkrywam link w celu uzupełnienia bloga ^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13