PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Natsu
2013-05-05, 14:06
Super Junior - Star Life Theater [5/5]
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-08-28, 20:23   Super Junior - Star Life Theater [5/5]
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Projekt wspólny z Pannaka

Wraz z kamerą wkraczamy w piękne progi Sujowego mieszkanka i ich sali prób. Towarzyszymy za kulisami programów muzycznych... a także! Przy przeprowadzce rodziców Eunhyuka do nowego lokum. Nie zabraknie śmiechu, łez i dobrej zabawy~ Poznamy wiele nieznanych jak dotąd faktów o naszych seksowych, wolnych i samotnych panach z Super Junior.


Tłumaczenie: Pannaka

Online: http://youtu.be/grbNdc_vbds
Download:
http://www.mediafire.com/...9897lbzdkcc0svu
http://www.mediafire.com/...izvq4ilaor5pipb


Tłumaczenie: Natsu

Online: http://youtu.be/W2Tif4WhsEw
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Tłumaczenie: Natsu, Pannaka

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Tłumaczenie: Natsu

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Tłumaczenie: Natsu

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Po obejrzeniu liczymy na komentarze z odczuciami~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2014-04-27, 12:21, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
     
REKLAMA 
Hell Yeah!

Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 35
Wysłany: 2012-08-29, 11:57   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2014-04-27, 12:21, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
     
Konayuki 
Trainee
Hell Yeah!


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 35
Wysłany: 2012-08-29, 11:57   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SuJu, MBLAQ
   Ulubiony program:: Hello Baby, Strong Heart, EHB


Jestem bardzo szczęśliwa, że wyszedł odcinek *__* Aż podskoczyłam na krześle, a teraz wyglądam jak przeszcześliwy człowieczek z ADHD walący w klawiaturę paluszkami z podniecania xD Specjalnie nie oglądałam po angielsku skoro byłam pewna, że będzie po polsku *_*
Odcinek bardzo mi się podobał ^-^
To piętro kupiłoby sobie w końcu nowy telewizor, bo od zawsze mają ten chyba xDD Ale zaskoczyłam się, że oglądają swoje stare teledyski. Nigdy nie pomyślałabym, ze tak robią.
To było bardzo urocze jak Wookie przygotowywał wszystkim kanapki, jednak to coś zupełnie czytać o tym, a zobaczyć na własne oczy ^.^ Ryeo zawsze mnie rozczula swoją troską o swoich hyungów. A Hae jak uroczo robił aegyo, a potem stwierdził, że przy kamerze czuje zbyt dużą presję xD A jak się rzucił potem na tą kanapkę xD
Nie dziwię się Kyuhyunowi, że na początku nie podobała mu się ta liczba członków, tym bardziej, że on doszedł później, więc na pewno żył pod presją. Cieszę się, że teraz wszyscy są ze sobą zżyci, bo jednak dużo razem przeszli i są w stanie sobie pomagać, jeśli któremuś źle się dzieje.
Bardzo się cieszyłam na tą wygraną Wookiego w IS *_* Ten występ był genialny Ryeo razem z Hyukiem i Shinim świetnie się spisali, miło było teraz zobaczyć kulisy tego występu ^^
Fajnie mi się patrzyło jak wszyscy się na siebie kładli *_* Strasznie urocze to było *_* Pragnę więcej takich scen *_* I jak Teuk dzielił się jedzeniem *_*

Bardzo dziękuję za tłumaczenie i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki ^-^
 
     
Lalaith 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 22
Wysłany: 2012-08-29, 19:33   

Jak miło że tłumaczycie ten program ^^ Moim skromnym zdaniem to że zrobili tylko 5 odcinków jest największym minusem tej produkcji xD Sujorów nigdy za wiele ;D Jestem bardzo ciekawa czy oni kiedykolwiek pokażą drugie piętro xD

Dziękuję przeogromnie za tłumaczenie i z niecierpliwością czekam na resztę odcinków ^^
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-30, 00:44   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Jejujujujujujuju! Nie wierzę, że pojawi się tu tłumaczenie tego programu! Oglądałam wszystkie części z napisami po angielsku, jednak wiadomo - co rodzimy język to rodzimy język.
Kocham Was i bardzo, bardzo dziękuję za tłumaczenie!
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-08-30, 22:32   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na 2 odcinek~ I do komentowania ^^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
yoguleuteu 
Kandydat

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 15
Wysłany: 2012-08-30, 22:55   

ledwo obejrzałam pierwszy odcinek a tu już drugi. yay!
uwielbiam takie programy gdzie idole nie sa wyreżyserowani. chociaż nie wiem czy temu można wierzyć skoro Teuk wyznał że wszystko było według scenariusza.
po tylu latach spędzonych razem muszą sie dobrze dogadywać. ale i tak miło jest patrzeć jak w zespole panuje taka rodzinna i miła atmosfera.
i dzielili się jedzeniem *_*
_________________

 
     
Harusia
Kandydat


Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-31, 06:21   

Omo i kolejny odcinek wyszedł ;). Ah.. nie mogłam się doczekać ;3. Tak jak myślałam nie zawiodłam się na tym programie. Tyle czasu minęło i idzie zauważyć tą zmianę Juniorków.
Oj.. z całą pewnością muszą się dogadywać xD. Chociaż zapewne nieraz dochodzi do rzucania stołem, czy też innymi rzeczami "pod ręką" kkkk~. Ale zaraz po na nowo się kochają :P.
Własnie !!! Zjadłabym taką kanapeczkę przyszykowaną przez Wook'a *w*

Dziękuje za tłumaczenie <3. *w*
 
     
Datenshi
Kandydat

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-08-31, 13:02   

Świetny program. Fajnie się tak popatrzeć na ich życie i dom. Wszystko jest takie naturalne. Można się do nich zbliżyć. Znacznie lepiej się to ogląda niż sztuczne programy kręcone w studiu. SJ to w końcu świetni kolesie.^^
 
     
kropa 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 29
Wysłany: 2012-08-31, 13:14   

Jak milo zobaczyc ze chlopaki przez te kilka lat za bardzo sie nie zmienili, chodzi mi np o gotujacego Wooka.. Chłopcy jak zwykle naturalni i ciezko pracujacy dla nas ELFow. dziekuje za tlumaczenie.
 
     
Shiro
Kandydat

Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-08-31, 17:05   

Wookie kucharz <3 Uwielbiam go! Miał świetną miną jak go nabierali. Bardzo łatwowierny człowiek, daje się hyungom xD Strasznie podobało mi się, jak Shindong opowiadał o swojej wdzięczności. Widać, że dobrze ze sobą tam mają. Najważniejsze to porozumienie, a tam najwidoczniej to jest na wysokim poziomie. I ta radość i czułość gdy spotkali się po jakimś czasie... Eh, całe SuJu <3
 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-09-01, 00:12   

Po prawie całodniowym dniu chodzenia po krakowie najlepiej jest sie zrelaksować z Super Junior xDD
Jak zwykle jestem do tyło z programami a że tylko teraz mam czas to musze je nadrabiac. Mam nadzieje że się nierozczaruje (hahah... rozczarować się ? SuJu? Nigdy w życiu xDD) jak ktoś wczesniej napisał "Sujorów nigdy za wiele"
Dziękuję za tłumaczenie ^^

[ Dodano: 2012-09-01, 01:12 ]
Po prawie całodniowym dniu chodzenia po krakowie najlepiej jest sie zrelaksować z Super Junior xDD
Jak zwykle jestem do tyło z programami a że tylko teraz mam czas to musze je nadrabiac. Mam nadzieje że się nierozczaruje (hahah... rozczarować się ? SuJu? Nigdy w życiu xDD) jak ktoś wczesniej napisał "Sujorów nigdy za wiele"
Dziękuję za tłumaczenie ^^
 
     
Konayuki 
Trainee
Hell Yeah!


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 35
Wysłany: 2012-09-01, 11:29   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SuJu, MBLAQ
   Ulubiony program:: Hello Baby, Strong Heart, EHB


Drugi odcinek był cudny <3
Fajnie było oglądać kulisy tamtego występu, pamiętam, że wszystkie się martwiłyśmy tym deszczem z powodów mokrej sceny. Trochę mi się przykro zrobiło jak Kangin stał i się patrzył jak wykonują Mr Simple, a nawet poruszał się do tańca, a przecież mogli go dać w zamian za Hee ><
Ale Hyuk się nie przeprowadził z rodzicami, prawda? ><
Ale ogólnie mega słodkie było to przyjęcie xD Najlepszy moment z mamą Kyuhyuna, kiedy zaczął ją imitować xD Kocham to xD Przewijałam kilka razy xD
Już wiem po kim Tusiek ma gadane xD
Ale ogólnie cieszę się, ze pokazali tam ich rodziców, bo też nie myślę o nich jakoś często xD
Naprawdę nie wiedziałam, że Eunhyuk wychował się w tak biednej rodzinie, żeby aż nie mieli własnej łazienki >< Biedny, pewnie ciężko mu było.

Dziękuję bardzo za tłumaczenie <3 Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek <3
 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-09-01, 18:38   

1 Odcinek super, oj Ryeowook ma dużo kanapek do robienia xd ,Fajnie że w Immortal Song 2 Yesung,Kyuhyun i Ryeowook ,nasza najwspanialsza trójka głównych wokali ^.^
 
     
Sarah Michelle 
Trainee

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 33
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2012-09-01, 20:11   

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za tłumaczonko. Muszę to obejrzeć po polsku :) Ubóstwiam Was. Buziole :*
 
     
sara162 
Kandydat

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-09-02, 20:24   

ooo jak szybko wyszedł drugio odcinek ;) po obejrzeniu pierwszego czekalam na drugi heheh to jest naprawde super ja juz wczesniej wiedzialam ze ten zespol jest ze soba blisko i kazdy sobie pomaga ale w tym programie dobrze to pokazali jak dbaja o siebie nawzajem ;)
 
     
makino01 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-09-02, 21:28   

Boże ja to oglądałam po ENG na YT. OMG ja to muszę obejrzeć już nie mogę się doczekać następnych odcinków. Dzięki za tłumaczenie!!!!!!!
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-04, 17:36   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Strasznie się ucieszyłam gdy ten program zaczął wychodzić ponieważ Suju nigdy nie za mało. Spłakałam się na 2gim odcinku gdy chłopaki są u rodziców Małpy ~ przywitanie Kangina przez Mame Hyuka, zawsze wyciska mi łzy <3. Natomiast uśmiałaś się z Kyu który udaje swoją rodzicielkę reagującą na kamerę. Ech z nimi zawsze człowiek czuje się dobrze
_________________

 
     
Mayuko 
Kandydat


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Kwi 2012
Posty: 6
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2012-09-13, 17:43   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, Big Bang
   Ulubiony program:: Star King


Wow! Już wyszedł kolejny odcinek? :mrgreen: Chyba mam drobne zaległości... :-(
Wracając do 1 odcinka, cieszę się, że można poznać chłopaków "od kuchni". :lol: Niektóre programy bardziej stawiają na wykreowanie pewnego wizerunku, tutaj widzimy chłopaków przy ich normalnych czynnościach. :) Takie kanapeczki, które wyszły spod takich rączek, to ja też chętnie bym zjadła.^^ :-P
 
     
Naamii 
Kandydat
ELF&Shawol

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: Puławy (Lublin)
Wysłany: 2012-09-14, 19:07   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee, EXO, MBLAQ
   Ulubiony program:: EHB, Hello Baby i Intimate Note


Oh, aaw, jak się cieszę <3 Pierwszy odcinek był świetny, uwielbiam jak pokazują dorm juniorków. Akurat nie mam co oglądać, więc ściągnę i napiszę do tego komentarz ^^
Dopiero teraz obejrzałam ten odcinek~ Wcześniej zapominałam albo nie miałam za bardzo ochoty, tak jakoś xD
Wogle Hyuk wydaje mi się taki speszony i nieogarnięty przed tego typu kamerowaniem xD "salon fryzierski~ upiękniliśmy się, - gdzie? wszystko tutaj, hehe, wszystko tutaj" - nie obczajam tego, jak mówi takimi wyrwanymi słowami xD To takie fajne, że słuchają swojej płyty w samochodzie, naprawdę~ W głębi serca pewnie popadają w samozachwyt.. xD Lubie patrzeć jak cała grupka chłopaków olśniewających urodą i wyglądem wysiada z tego vana tak po kolei xd Takie urocze~ i Hae koniecznie chciał, żeby Hyuk mu posłużył pomocą xD Z tego co wszystkim wiadomo, gdyby chodziło o coś innego Hyuk zrobiłby to bez namysłu, dobry z niego chłopak <3 Uwielbiam jak przed koncertem mówią "Zabić ich wszystkich" xDDD To takie piękne postanowienie~ Aww, Kangin jak mówił tak uroczo się uśmiechał <3 Cieszę się, że swój pierwszy występ odkąd wrócił tak mile przeżył.. Smutne to, że nie był podczas promocji Mr. Simple :C "Fani od rana stoją w kolejce" - nie mają co innego do roboty.. no ale jak się pragnie i ma możliwość czekania całego dnia, aby kupić bilet na koncert to też bym tak zrobiła xD Dla SJ wszystko~ Te fanki są straszne, drą się jak tylko mogą, i to "SUPER JUNIOR 6JIB DAEBAK~~!" brzmiało jakby fanki były niezwykle napalone psychicznie, niewyżyte kobiety xD Bosze, jak one szaleją na samo mówienie o SJ~ i robiły jakieś przedziwne ruchy ciałem xDD
Aww, ten dom Hyuka jest taki piękny~ Jej, wszyscy całą zgrają wchodzą do domu i już nie ma prawie miejsca xD Ale mam nadzieję, że Hyuczek nie wyprowadził się z dormu Juniorków tak na stałe albo wogle >< Przecież bez niego na 11 piętrze jest na pewno za cicho xD Bo tak to tylko mieszkają tam Sungmin i Kyu O.o (noł, nie KyuMin, nie~~ - wolę MinWooka <3)
Ci wszyscy rodzice Juniorków są naprawdę super~ Muszą być bardzo i to bardzo dumni ze swoich synów * q * Cieszę się, że tworzą taką olbrzymią rodzinę. Mama Sungmina jest taka jak Sungmin xDD To jej męski klon~ A mama Kyu jest taka urocza <33 Mamo, patrz kamera - Ohh <3 Jeja, i Kyu się z niej tak słodko nabijał xD Wogle oni tworzą taką zgraną rodzinę <3 Mama Tuśka liderką wszystkich mam - no a jakby inaczej xD Poszła w ślady synka~
Ah, to było piękne jak się wszyscy podpisali na plakacie, no kurde, mieć autografy wszystkich Juniorków - na dodatek swoich przyjaciół napisane odręcznie - Hyuk jest mega szczęściarzem, tak jak każdy inny Juniorek~ i ta bitwa, kto jest najprzystojniejszy z SJ, no tak Yesio na 1 miejscu, potem Sungmin i cała reszta, co xD Nie no wszyscy są na pierwszy miejscu~ Aww, MinWook był~ Siedzieli obok siebie <33 I KyuSung (to, co mi bardziej pasuje niż YeWook xd) Aaah, ten jego pokój z wierzą Eiffla jest taki cudowny~ Nie wiedziałam, że był tam pierwszy raz na wakacjach * q * Czego nie mieszkam w Paryżu, no? :c Jego mieszkanie jest takie wspaniałe, naprawdę~ I te plany na przyszłość, że pokaże swoim dzieciom płyty, jak niegdyś był popularny... Ej, ty zawsze będziesz popularny, Hyuku <33 Przecież wiesz~ To takie piękne, że chcesz pochwalić się swoim dzieciom o zespole, wszystkich Juniorkach. Ah, twoja żona będzie szczęściarą - szkoda, że ja nigdy nią nie będę xD Ale cieszę się, sam kolekcjonuje swoje płyty, 25 płyt to naprawdę dużo jak na 8 lat działalności >< Eunhyuk, jesteś taki kochany, dlatego jesteś moim biasem <3 Ale stanowczo za mało było ujęć na Kyu, na Yesia też malutko :c A Siwon jak zwykle nie uczestniczy w tego typu imprezach, weź ty zaprzestań kręcić dramę i usiądź chłopie, co? ><
Aww, nie mogę doczekać się kolejnego odcinka ^^ Polskie napisy znacznie polepszają moje rozumienie, o co loto, bo próbowałam już oglądać z angielskimi napisami, ale nici z tego wyszły xD
Mam nadzieję, że niedługo pojawią się nowe napisy~ bo odcinek zapowiada się zachęcająco <33
i w końcu - dziękuję za tłumaczenie~
_________________

Ostatnio zmieniony przez Naamii 2012-09-22, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
JustynaKim 
Kandydat
SongHyo

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-09-14, 19:54   
   Ulubiony wykonawca:: INFINITE, MBLAQ, SISTAR, Teen Top


No nie wierzę! Jest! Aż krzyczałam. Dobrze, że sąsiedzi są przyzwyczajeni do mojej nie kontrolowanej radości! Super Junior to pierwszy zespół który zawrócił mi w głowie, i chociaż jestem jeszcze młoda stażem to wspieram chłopaków w całego serca! <3
_________________

 
     
YumikoOkabe
Kandydat

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-09-17, 20:07   

Widziałam cały program po angielsku, bardzo mi się spodobał. Cieszę się, że mogę obejrzeć go po polsku. :-D
 
     
gadzior 
Kandydat

Dołączyła: 12 Wrz 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-09-21, 16:43   

No to tak pierwszy odcinek za mną uwielbiam takie programy które pokazują od kuchni życie chłopaków
Byłam w szoku jak zobaczyłam porządek Małpki w szafie :D
No i jak wkręcali Wookiego ze ta nagroda była zaaranżowana aż mi się go szkoda zrobiło:D
Jedynie to nie mogę paczyć na Kangina to jest inny człowiek jego w ogóle jak by nie było taki jest niemrawy i prawie go nie pokazują a jak pokazują to nic nie mówi nadzieje że za niedługo wróci do swojego dawnego ja chociaż trochę
Dziękuje za tłumaczenie
 
     
kazami 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-09-22, 18:20   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, 2AM


Oglądałam to w wersji koreańskiej dla samej radości oglądania SuJu. Jedank miło jest się dowiedzieć o czym była mowa. Widzę, że Reywooka wszyscy równo nazywają maknae. Fakt, Kyu się do tej roli nie nadaje i lepiej dla innych by Wooke gotował. To było urocze jak LeeTeuk karmił swoje pisklaki XD
Tak samo podobało mi się jak chłopaki nagrywali swoich fanów. Myślę, że to dla nich milsza pamiątka, niż tysięczny pluszak lub czekoladki których i tak nie będą mogli zjeść.
Dzięki za tłumaczenie :*
 
     
EvilMonkey. 
Kandydat
Hyuczek :)


Wiek: 27
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-29, 09:27   

ściągam :)
_________________

~SPY~
 
     
gaemrin 
Kandydat
Tinkerbell


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-01, 21:55   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, BEG, U-KISS
   Ulubiony program:: Star King


Widziałam fragment tego na youtubie jak SJ i ich rodzice byli u Hyuka i strasznie chciałam to obejrzeć po polsku! Ściągam ^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13