PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 15:36
[KOR][MV] Super Junior - A-CHA!
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-09-26, 16:59   [KOR][MV] Super Junior - A-CHA!
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://www.dailymotion.co...nior-acha_music

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Bo chcę mieć nowości za sobą. Ten teledysk sprawia, że czuję się tak ciężko. Nie porusza mnie wybitne, ani też nie zniechęca~ Taki see o teledysk w typowym SM'owym stylu. Jak w tamtym roku zachwycili nas No other, w tym nie. Piosenka jest naprawdę fajna, chwytliwy hicior, ale LUDZIE ZŁOCI MOGLI SIĘ WYSILIĆ Z OPRAWĄ GRAFICZNĄ, nooo T^T Będę nad tym płakać, bo właśnie przez takie rzeczy, ludzie zniechęcają się do Super Junior i ich fani z minuty na minutę wykruszają się. Mnie szczerze to zabiły już pierwsze sekundy i te zbliżenia na usta mego pana *@* Łzy popłynęły na Heechulu, oni chcą nas w czarną depresję wprawić i albo mi się przewiduje, albo on ma soczewki jakiegoś niezidentyfikowanego koloru? Wgl zamiast się znowu uczyć na jutro, bo już wróciłam do szkoły to zrobiłam to dla was~
Krótki objaśnienia. Słowo 'acha' w Korei, oznacza takie jakby zszokowanie, dlatego jest to przetłumaczone na 'o mój boże'~ *siwon górą*, gdybym miała to tłumaczyć na typowy polski zwrot na zaskoczenie to by wyglądało to mniej~więcej tak 'o mój ****przecinek****'' Hahaha. Dlatego Sujaki nam Bożują w refrenie. Co do wyglądu chłopaków, płaczę nad Sungminem, yakuzową wersją fryzury Yesia i tymi kartami O.o' Ale okej, Shini to nam w oczach znika, dużo schudł, podczas promocji z Mr. Simple, podobno AŻ 20 KG~ Ja też chcę T^T. A Eunhyuk jak dla mnie znowu wygląda najlepiej wraz z Leeteukiem. oj Eun rośnie nam na nowego lidera~ A wy jak patrzycie na to? Czy też wykrzykujecie 'acha' gdy to widzicie? Enjoy <3


Tłumaczenie znowu na Dailymotion, SM nam się buntuje na fanów~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Wysłany: 2011-09-26, 17:09   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2011-09-26, 17:09   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Co do tego, że oprawa graficzna jest beznadziejna to się zgadzam. Zresztą z wszystkim co napisałaś się zgadzam, bo ciężko się nie zgodzić (achhh, jak ja lubię powtórzenia xd)
Ja już się na temat teledysku wypowiedziałam, więc już przestanę się produkować ;P
Dzięki za tłumaczenie :)

"Jedyna osoba, która się puszcza, to nie ja, lecz ty"- ta dwuznaczność tego zdania mnie zabiła xD
_________________

 
     
nelly
Kandydat

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2011-09-26, 17:11   

Też mi sie wydaje że Eun będzie nowym liderem:)Co do teledysku to nawet może byc,przyzwyczaili nas do takiej oprawy i tak juz jest.Kyu w 3:07 jest boski,Hee....ech miło na niego popatrzeć i zarazem smutno bo to jeszcze 2 lata bez niego
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-26, 18:16   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Lider jest tylko jeden !;) a jakoś nie wydaje mi się ,że Małpa by nim był...
Co do mv ok oprawa graficzna nie powala ale za to oni zajebiście wyglądają, no może z małym wyjątkiem Yesia który ma fryzurę na alfonsa xD! Co do Natsu...hmm co to za fan który odchodzi od zespołu ? Okej mają swoje lepsze czy grosze dni ale nie da się tak nagle przestać być Elfem ...a może po prostu się nigdy nim do końca nie było

dzięki za tłumaczenie
_________________

 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2011-09-26, 18:55   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Teukiego nikt nigdy nie zastapi! tez macie takie wrazenie ze teukie z kazdym comebackiem mlodziej wyglada?
Dzieki za tlumaczenie:D
 
     
mao-chan 
Trainee


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 50
Wysłany: 2011-09-26, 21:03   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ, Gackt, SS501, K.Will


Teledysk naprawdę taki SMowy, że aż ręce opadają, ale piosenka jest genialna, nawet chyba lepsza od Mistera!
Chłopaki wyglądają fenomenalnie zwłaszcza Tuki, Yeśiek i Kyu, chociaż go jakoś naprawdę mało.
 
     
Shizuna 
Kandydat

Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-26, 21:23   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, SHINee, Arashi


SM znowu się nie wysiliło. Zresztą po co skoro i tak teledysk na youtube ma po 8 godzinach 16 wyróżnień i prawie 200tys obejrzeń, a po kolejnej aktualizacji danych powinno być już coś około miliona. To SuJu więc i tak się dobrze sprzeda.
Chociaż i tak zrobili postępy, trochę więcej pracy włożono do obróbki wideo. W sumie to mi się nawet podobają ten płomyczek i karty, a szczególności mam jakiś sentyment do tej potłuczonej lampki wina ;)
Za to chłopcy jak zwykle wyglądają bardzo dobrze, no może poza Sungminem, u którego z niecierpliwością będę czekała na zmianę fryzury. Poza tym Eunhyuk też mógłby sobie przefarbować włosy na jakiś ciemniejszy kolor, bo do tego jakoś nie mogę się przyzwyczaić.

Co do Leeteuka to prawda, że raczej ciężko będzie go zastąpić, ale już niedługo będzie musiał iść w końcu do wojska, więc ktoś będzie musiał zająć jego miejsce na te dwa lata.

Dzięki za tłumaczenie :)
 
 
     
Ezura 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 34
Wysłany: 2011-09-26, 22:22   

Marzę o tym, żeby oni w końcu nagrali coś z fabułą (wspominam piękne czasy np. "No other", "Seul" itd.). No ale cóż... Myślę, że SM idzie trochę (a nawet bardzo) na łatwiznę, ale...
Ale...
I TAK KOCHAM I WIELBIĘ JUNIORKÓW. Eh... są cudowni. Jak zobaczyłam zapowiedź teledysku to zaczęłam krzyczeć. Jak obejrzałam teledysk to aż mnie skręcało xD Chłopaki wyglądają cudownie. Jak zobaczyłam Heechula to się popłakałam. Siwon wygląda mega męsko. W Leeteuku właśnie się zakochałam. Yesunga głos i wygląd (nowy fryz zwłaszcza) mnie powaliły milino pięćset razy. Ryewook jak rzadko naprawdę mi się podobał. Sungmin wygląda słodko w tych włosach, aczkolwiek nie powalająco. Shindong, jak to Shindong - zawsze mnie rozbawia jego widok. Eunhyuk... Eunhyuk... O Bogowie! Toż to cudeńko jest. (początek, z tą obrożą na szyi - grhh). Donghae... uh oh ah... Jest powalająco przystojny (jak chyba zawsze z resztą). No i na koniec KYUHYUN - miłość mojego życia. Najwspanialejk najlepiej, najprzepiękniej i w ogóle to mój Bóg i będę się do niego modlić xD A tak serio to strasznie się cieszę, że skończyli go ubierać w te straszne muchy itd. Jest boski...

Podsumowując. Teledysk mógłby być lepszy. Niczym nie zaskoczył. Ale chłopcy super wyglądają i niezła choreografia, moim zdaniem

Dzięki wielkie za tłumaczenie :*
 
     
Yuli 
Debiutant
Unni Adminki xD


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 136
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-09-26, 22:57   
   Ulubiony wykonawca:: 4minute, 2PM, B2ST


Cóz, faktycznie typowy teledysk od SuJu.
Ale tym razem nie będę narzekać, co się rzadko zdarza :D A dlaczego? Bo jest dużo Yesunga, dużo śpiewa, dużo go pokazują i nowa fryzura wcale nie jest zła <3 Więc jestem usatysfacjonowana ;D Ale piosenka taka sobie. Zawsze lubiłam ich repacki, It's You to moja ulubiona piosenka ever i będę ją kochać chyba do końca życia. No Other też było prześwietne. No ale cóż, niech i tak będzie, Yesungiem mi rekompensują ;p
_________________
Zawsze Ssanti! Ssanti Subs!

For the better tomorrow hwaiting! ^^
 
 
     
goss 
Trainee

Wiek: 33
Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-09-27, 01:11   

taaa. teledysk nie powala kreatywnością anie nowym i świeżym pomysłem, ale wiecie co? stwierdziłam, że ten teledysk COŚ w sobie ma. po jakiejś minucie wiedziałam już nawet co to^^ ONI xd rekompensują mi kiepski tył, ale faktem jest, że SM mogłoby się wysilić >.<
dziękuję :)
_________________
<3
 
     
rory
Trainee


Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 61
Wysłany: 2011-09-27, 12:20   

Ja też nie zamierzam narzekać na MV, no cóż w ich stylu :)
Piosenka bardzo mi się podoba, chłopaki też wyglądają superowo :D oprócz Sungmina wszyscy mi się podobają!
Dzięki za tłumaczenie :)
 
     
Hatchiko 
Kandydat
Sweet WooHyun ^^


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-09-27, 16:11   
   Ulubiony wykonawca:: Oj duuużo ich :P
   Ulubiony program:: Sesame Player, Full House


Hmm jeśli chodzi o MV to może nie jest jakieś górnolotne jak to było w przytoczonym tu No Other, gdzie człowiek od razu miał banana na twarzy ale coś w nim jest, ze mnie pochłania :) Piosenkę pokochałam od samego początku czego nie mogę powiedzieć o Mr. Simple, do którego musiałam się jakiś czas przekonywać. Tekst jest znośny ale mogli wymyślić coś oryginalnego ale cóż, jak dla mnie to mogą śpiewać o przysłowiowej dupie Maryni byleby to dobrze brzmiało po koreańsku XD
Dzięki za tłumaczenie ;)
_________________
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2011-09-28, 18:49   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


Wszystko co bym chciała napisać już zostało napisane xD
Piosenka mi się podoba no ale czegoś mi tam brakuje... Teledysk jest dość hm normalny, Tekst... kurde, mogli wymyślić coś lepszego chociaż na ten tekst też nie ma co narzekać...
Ogólnie jest fajnie.... uwielbiam ich więc to chyba nie możliwe aby mi się coś nie spodobała ;P

dzięki za tłumaczenie ^^
_________________

 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-09-30, 20:58   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Zdecydowanie wolałam Mr.Simple, bo miał taki mega optymistyczny tekst.
Ta piosenka jest całkiem sympatyczna, przyjemnie się jej słucha~
Co do teledysku jest taki zwykły, ale mnie się podoba, nie ma co narzekać. ;)
Dziękuję bardzo za tłumaczenie.
 
     
cheshire23cat
Kandydat

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 27
Wysłany: 2011-10-02, 14:55   

W końcu dostrzegam Yesunga, ostatnio strasznie mi go mało, więc teraz, kawałek naprawdę przyjemnie się słucha, co do prostej konwencji, typowa dla SuJu ale jak dla mnie, jest to plus.
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-01-01, 16:13   

Po prostu geniusz kamerzysta =.= Ale i tak jest niezłe xD Tłumaczenie jest świetne xD
 
     
Martuś20 
Trainee

Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 56
Wysłany: 2012-02-19, 17:47   
   Ulubiony wykonawca:: Infinite, Super Junior, BTOB <3


Mi tam się ich teledysk podoba, jest w ich stylu. Piosenkę kocham, od razu mi się spodobała.
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-29, 12:43   

Dziękować za tłumaczenie :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13