PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2016-02-14, 16:02
[KOR][MV] Teen Top - Crazy
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-01-05, 15:37   [KOR][MV] Teen Top - Crazy
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Online: http://youtu.be/dfuTYtLGi7I

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Oto nowość od Teen Topów. Powiem szczerze, że oszalałam na punkcie tego teledysku.
Wszystko jest idealne, taniec, historia, nawet piosenka.... tylko Niel mi tu za ni cholere facet nie pasujesz. Chociaż na temat piosenki, pierwsze moje odczucie jakie napisałam do Olcik ''Jakie Disco Polo'', to podchodzi pod Disco Polo, ale kurka wkręca się. W rolę dziewczyny naszego niziutkiego L.Joe wcieliła się członkini 4minute... teraz wam imienia nie powiem. Zapomniałam XD No to teraz bierem się za taniec. Co o nim powiemy? Kolejny raz potwierdziło się, że faceci mają serce... tam gdzie mają O.o' W kroczku najlepiej to wyraża xD Ale no czy to nie prawda? Tak ogólnie to poczułam się z deka jak pedo noona jakaś. Możliwe, że są ode mnie starsi, choć tylko 2 z nich jest w moim wieku to i tak samo odczucie. A teraz tym tańcem i wgl konceptem teledysku pokazali, że przestają być słodcy. Czas na męskość. Ot co. Bardzo ucieszył mnie fakt, że Changjo miał aż 3 linijki do zaśpiewania. Dumna jestem z mojego dongseanga czy jakoś tak. C.A.P coś ty masz na łbie? Ale nie powiem, nawet mu to pasuje, lepsze to niż ta grzywka z Perfume. L.Joe jak zwykle powala spojrzeniem. Tylko zastanawia mnie jego, na jaką cholerę biegał z tym plecakiem przez cały Seoul? O.o Taaa... i żaden samochód nie jechał. Kocham jak kręcą nierealne teledyski XD ChunJi nigdy jakoś za nim nie przepadałam, ale czerwień na jego włosach mnie urzeka. Ricky, młody to młody. Tylko się szczerzy i tańcuje, jak zwykle śpiewa lekkie chórki. Dobra teraz Niel...... Co to kurna za loczki? Czemu znowu na przodzie? I dlaczego okulary? Tania podróba Bimbera. Nie serio, nie przepadam za nim. Śpiewać, śpiewa jakoś takoś. Wygląda.... Noł koments. Sorka, jak kogoś obrażam, ale opisuję tylko moje odczucia na ten temat ^ ^ Jak wam się podoba ta wypuszczka? Nie pobija może Supa Luv, ale mniej więcej porównywalne to. Enjoy <3

I coś dla pedo noon
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-01-20, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
Tai imnida

Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Wysłany: 2012-01-05, 15:50   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez pannaKa 2012-01-20, 16:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-01-05, 15:50   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


L.joe jest boski, dat skaaaajl i smajl *0*
i już podobało mi się z zapowiedzi, i wkurza mnie, że zawsze wydają jak jestem w szkole, niech zmienią strefę czasową TT''
Niel wywołuje u mnie śmiech i przeraża jednocześnie, taki Nielu noo XD
teledysk.. podoba mi się, mimo iż miejscami przypomina mi bingeul bingeul (?) od U-kissów i RDD od Szajniaków, to mi się podoba. moment z metrem, ah i oh n__n

dziękować za błyskawiczne tłumaczenie @@'
_________________
 
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-01-05, 16:34   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


Wow szybkie jesteście!

Teledysk swietny jak i introktore kocham, ta muzyka, tekst i taniec - cudo!!
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
Ewela13 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 75
Skąd: z Marsa
Wysłany: 2012-01-05, 18:03   
   Ulubiony wykonawca:: U-Kiss


mmm świetne ^_^ Piosenka, muzyka... wpada w słuch. Po jednym przesłuchaniu nie mogłam się oprzeć aby sobie jeszcze raz to włączyć xD Teledysk jest także świetny cała historia zrozumiała i bardzo fajna. A taniec... OMG seksowni są. Ciężko było mi się skupić na tekście widząc ich seksowne ruchy ;P

wielkie dzięki :D
_________________

 
     
Klaudyna 
Gwiazda Hallyu
szajnilowę~<3


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 179
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-01-06, 14:01   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, EXO, B1A4, Big Bang, f(x)
   Ulubiony program:: Let's Go Dream Team, Hello Baby


TA PIOSENKA JEST STRISZNA XD za wiksiarska xDD ale LJOE jako ze to moja zespołowa tintopowa słabośc, nie mowiac ze teen top kocham od zapowiedzi ich debiutu xDD TO jestem w NIEBIEEEEEEEEEE XD Ubolewam, że CAP znów jest technobojem, a wiem, ze on nie chce D: Niel ma dziwne wlosy których nie ogarnęłam ale za to jego okulary powinny spłonąć, Ricky dziecko odejdź bo Cie nie lubię D:
I Chunji wygląda dobrze w kolejnej fryzurze! :D <3
No i jedyny jaki nam został powiem szczerze, że się wyrobił xD
Wygląda jak z fot z poprzedniej epki :D
Myślę, że piosenka mi wpadnie w ucho po czasie, ale kurde L.JOE AJ LOB JU i yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa TA STYLUWAAAAAAAAAAAAAAAA <3
Dzieki! xDD
_________________
Taemin ♥ SHINee ♥
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-01-20, 16:53   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Kompletnie o tym zapomniałam O.o
Downloadzik zapodany~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
yoguleuteu 
Kandydat

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 15
Wysłany: 2012-01-28, 16:09   

Niel mi kogoś bardzo bardzo przypomina w tych włosach, ale nie mogę sobie skojarzyć z kim. teraz jest jeszcze bardziej podobny do chłopaczka ode mnie ze szkoły, a może na odwrót bo szkolny Niel jest chyba młodszy...
a piosenka wpada się wkręca. tyle że przy oglądaniu teledysku zaczynam zapominać o muzyce a tylko tępo się gapie na te ich ruchy....
_________________

 
     
Makrosz 
Gwiazda Światowa
anti hero


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 651
Wysłany: 2012-02-02, 18:22   
   Ulubiony wykonawca:: VIXX EpikHigh BTS Ailee SPICA f(x)


Teledysku jeszcze nie widziałam, ale - na merlina XD Jak widziałam ich comeback w Music Banku i po "szałowym" Teen Top puścili tę piosenkę, to się zsikałam w gacie ze śmiechu XD Tej histerycznej reakcji nie mogłam zaprzestać przez następne 2 minuty XD
No i L.Joe. Ja nie wiem, jak on to robi, ale z piosenki na piosenkę jest coraz większym ciachem~~ <3
 
     
Bella 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-02-05, 17:07   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior*U-Kiss*SS501*2AM*2PM*
   Ulubiony program:: U-Kiss Vampire


Ubóstwiam tą piosenke <33 teledysk tez jest swietny ^_^
Chłopcy sie wyrabiaja... a te ich ruchy sa booskie xD
Dziekuje za tlumaczenie!
_________________

 
 
     
Hatchiko 
Kandydat
Sweet WooHyun ^^


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-07, 16:20   Re: [KOR][MV] Teen Top - Crazy
   Ulubiony wykonawca:: Oj duuużo ich :P
   Ulubiony program:: Sesame Player, Full House


Natsu napisał/a:
pierwsze moje odczucie jakie napisałam do Olcik ''Jakie Disco Polo'', to podchodzi pod Disco Polo, ale kurka wkręca się.

Masz racje Natsu - Disco Polo ale za to jakie świetne i faktycznie wkręca się strasznie w głowę :P

Natsu napisał/a:
Tak ogólnie to poczułam się z deka jak pedo noona jakaś

Haha to co powiesz o mnie XD ja to dopiero pedo noona jestem XD Ale co tam, do rękoczynów na razie nie doszło, więc nie muszę się bać, ze prokurator będzie mnie ścigał :P

Natsu napisał/a:
ChunJi nigdy jakoś za nim nie przepadałam, ale czerwień na jego włosach mnie urzeka

A mnie urzekł od samego początku (jakkolwiek to brzmi :P) ;) Jest w nim coś takiego, że przyciąga mój wzrok :) Co do kolorku włosów to i blondzik i czerwień mi pasują do niego ;)

Natsu napisał/a:
Niel...... Co to kurna za loczki? Czemu znowu na przodzie? I dlaczego okulary? Tania podróba Bimbera

Hmm jak by to ująć Niel to Niel, jak dla mnie to on trochę dziwny jest - te wydatne wargi i jeszcze dali mu najwięcej do śpiewania za każdym razem.. No cóż ale to kwestia gustu ;)

Natsu napisał/a:
I coś dla pedo noon

Kyyyaaa <zaciera rączki i nie może utrzymać oczu na wodze> dzięki :D


I na koniec coś o teledysku - jak dla mnie super a najbardziej lubię fragment jak oni kręcą rękami z przodu i potem się wyginają tak śmiesznie :D Próbowałam ich naśladować ale jakoś mi to nie wychodzi <idzie ćwiczyć nadal> :P
_________________
 
     
JuMySweetCandy 
Kandydat
Taeminnie <3

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-20, 23:21   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee
   Ulubiony program:: Hello Baby


Powiem tak " I need you baby, baby, baby" xD Dziękuje za tłumaczonko <3
 
     
Sundew 
Gwiazda Światowa


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 989
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 2012-08-28, 21:30   

Kolejny świetny zespół. :D A piosenka totalnie mną zawładnęła o.O Teledysk też świetny, chłopcy wymiatają <3
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13