PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Hello Baby - sezon 6 [9/12]
Autor Wiadomość
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-19, 21:48   Hello Baby - sezon 6 [9/12]
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song




Projekt wydawany wspólnie z Natsu~

A więc czeka nas kolejny sezon jakże lubianego programu Hello Baby. Tym razem w rolę tatusiów wcielą się rozrywkowi członkowie B1A4. Poniekąd są niezdarni względem dzieci, lecz będą musieli pomóc zaaklimatyzować się w Seulu dwójce dzieciaków z prowincji. Motywem przewodnim tego sezonu jest 'Hello Family podbija Seul'.
W tym sezonie wystąpi dwójka dzieci z prowincji Gyeongsang i Jeolla, gdzie posługują się różnymi dialektami - to na pewno zagwarantuje masę nieporozumień i śmiechu, a także ujawni niezdarną stronę ukochanych idoli. Czy poradzą sobie? I kto okaże się najlepszym ojcem w całej piątce?


Online: Kliku~
Download: Part 1
Part 2
Part 3
Part 4


Online: Odcinek 02
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Online: Odcinek 03
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Online: Odcinek 04
Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Kolejne odcinki będą już ukryte. Liczymy na komentarze, ponieważ od nich zależy, jak szybko będą wychodzić kolejne odcinki (;
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2013-10-26, 22:55, w całości zmieniany 18 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 24
Wysłany: 2012-08-20, 10:52   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Ostatnio zmieniony przez Makrosz 2013-10-26, 22:55, w całości zmieniany 18 razy  
 
 
     
yoshiko_asai 
Kandydat


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Sie 2011
Posty: 24
Wysłany: 2012-08-20, 10:52   
   Ulubiony wykonawca:: EXO-M
   Ulubiony program:: Birth Of Family


Niezmiernie się cieszę na kolejne Hello Baby! Ten program zawsze dostarcza tyle śmiechu, tyle pozytywnych emocji, że już chyba zawsze będzie należał do jednych z moich ulubionych programów. :mrgreen:
Pierwszy odcinek uważam dopiero za taki przedsmak tego, co się będzie działo. :->
Powalił mnie tekst: "zastanawiam się, ile mentalnie mamy lat..." No cóż to dobre pytanie. XD
Szkoda mi było Sandeula, który zapisał 10... Od razu upadł na kolana żałując tego. Trochę lipa, że musieli zbić dokładnie tyle, ile napisali, bo widać było, że to nie takie łatwe. XD
Dzieci są bardzo słodkie. Jednak już od samego początku widać, że ciężko im się będzie porozumieć z Eunsol. Myślę, że dziewczynka nie otworzy się przed nimi tak łatwo. Nawet jeśli udało jej się porozumieć z Baro (i z Sandeulem), to przy większej liczbie osób zrobiła się jeszcze bardziej nieśmiała. Myślę, że wyzwaniem dla nich będzie sprawić, że zacznie się z nimi bawić. XD
Pierwszy odcinek dla mnie jak najbardziej na plus. :)
Dziękuję za tłumaczenie i życzę powodzenia przy dalszym!
Hwaiting! ;-)
 
     
Mimoza 
Kandydat


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-08-20, 12:24   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, Miyavi, ALi, C.N.Blue


Jak ja uwielbiam ten program :) Kolejna po SHINee grupa dzieciaków która "ma dzieci", ciekawe jak sobie poradzą?^^ Już nie mogę się doczekać ich zmagań :)
_________________

 
     
maki666 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 238
Wysłany: 2012-08-20, 13:51   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top
   Ulubiony program:: Star King, Love Letter


I kolejne słodkie dzieciaczki^^ Chłopczyk bardzo fajny, jednak z dziewczynką przypuszczam że będzie im trudniej. Eunsol jak się otworzyła to była bardzo urocza, szczególnie z tymi kwiatuszkami. Zaskoczyło mnie że Baro dobrze sobie radzi z dziećmi, narazie Gongchan i CNU nie mieli okazji się zbliżyć do dzieci, mam nadzieję że to się zmieni, dziękuję za tłumaczenie:)
_________________

 
     
Yeol 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: 2012-08-20, 13:54   

B1A4 <33
Po obejrzeniu pierwszego odcinka też zaczynam się zastanawiać ile oni mają mentalnie lat, bo po ich zachowaniu moim zdaniem dorównują dzieciom, które dostali pod opiekę xxD ~~
Najlepszy momentem było łamanie desek, to załamanie Sandeula kiedy musiał połamać ich 10 ^^ Dobre było też to przejęzyczenie prowadzącego "B1AF" i jego wytłumaczenie, że zrobił to specjalnie bo są F4 wśród idoli xxD
Jestem pewna, że przy następnych odcinkach też nieźle się uśmieję.. ^^

Dziękuję za tłumaczenie ;*
_________________

 
 
     
Sestercja-Ika 
Trainee

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 93
Wysłany: 2012-08-20, 14:18   

Dopiero od niedawna znam B1A4, ale dość szybko ich polubiłam. Co do ich mentalnego wieku to...hmm... na pewno mają mniej niż w rzeczywistości ( a w szczególności Gongchan, Baro i Sandeul). Może Eunsol jest taka nieśmiała, bo otacza ją na raz tak dużo osobników płci męskiej? Na pewno niedługo chłopcy znajdą z nią lepszy kontakt. Dziękuję za przetłumaczenie tego programu!
 
     
Just 
Kandydat
Wife Eunhyuka <3

Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Krzeszowice/Kraków
Wysłany: 2012-08-20, 14:55   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior


Haha, tak ten program jest świetny! Ciekawi mnie jak po SHINee nasza grupka przystojniaków poradzi sobie z dziećmi.. Już nie mogę się doczekać, jak to oglądnę!
Dziękuję! ^ ^
_________________
It's not END but AND! <3
 
 
     
Destiny^o^ 
Kandydat

Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-08-20, 15:34   

Ah, kocham patrzeć jak oni zajmują się dziećmi, to takie słodkie! c:
Ten chłopczyk jest śliczny, aż chciałoby się go przytulić i już nie puścić. ^.^
Nie mogę się doczekać następnych odcinków. Dziękuję za tłumaczenie. x3
 
     
BlandWind 
Kandydat
babydoll's heart


Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-20, 20:36   
   Ulubiony wykonawca:: A da się wybrać?
   Ulubiony program:: Hello Baby


Sądzę, że zanim Sandeul miałby kogoś wychowywać najpierw jego przydało by się wychować ;>. Jak na razie Eunsol mnie straasznie denerwuje, ale może w następnych odcinkach się zmieni ew. pokaże swoją inną naturę XD. Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że CNU nie za bardzo będzie szczęśliwy w tej roli. Mam nadzieję, że jeszcze w którymś epie wykaże się jako tatuś. Oglądałam najpierw odcinek po angielsku, ale nie zrozumiałam o co chodziło w tej pierwszej grze i dopiero oglądając po angielsku zrozumiałam. Dlatego jestem bardzo wdzięczna za przetłumaczenie tego ;).
_________________

 
 
     
Shiro
Kandydat

Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-08-20, 22:17   

Nasi królowie nienachalnego aegyo <3
Zawsze uważałam ich za jeden z najciekawszych zespołów. Mają w sobie taką słodkość, która wcale nie czyni ich osobami, na których u nas w Polsce byłoby jedno określenie - pedał. Ta słodkość nie atakuje ludzi cukrzycą. Oni są na swój sposób męscy... niewinni? Nie wiem jak to ująć.
Wydaję mi się, że to będzie świetnie współgrało z dzieciakami. Bardzo mnie interesuje jak poradzi sobie międzynarodowy fajtłapa, CNU XD Dziękuję za tłumaczenie. Bana hwaiting!
 
     
sara162 
Kandydat

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 25
Wysłany: 2012-08-21, 09:56   

moim zdaniem jest to jeden z najlepszych sezonów hello baby i do ego z moim ulubionym zespolem hahaha a Wiewióra wymniata jest najlepszy widac ze ma toche podejscie do dzieci ;)
 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-08-21, 17:42   

No 1 odcinek fajny,drugi też się tak zapowiadał,moim zdaniem chłopczyk fajniejszy niż ta dziewczynka :-P ona wygląda trochę na taką naburmuszoną xd, ogólnie to z Hello Baby MBLAQ dzieci były fajne :-D a szczególnie Lauren mała ślicznotka *_*.
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-08-21, 20:54   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Nareszcie wydane. ^^ Dopiero dzisiaj znalazłam trochę czasu, by to obejrzeć. Jeju~ Hyunwoo jest przesłodki. Tak uroczy, że mam go ochotę wyściskać i nie puścić~ Nie sądziłam, że Jinyoung będzie w stanie się na niego obrazić. Za to Eunsol naprawdę mnie irytuje. Chłopaki tak się dla niej starają... Śliczna była, gdy się uśmiechała z Sandeulem. Mam nadzieję, że się zmieni. Najbardziej rozwalający był CNU z jego "Baro, jak masz na imię?". Chyba z 5 razy to cofałam. Żal mi było Sandeula, gdy Hyunwoo go nie wybrał... No ale kogoś musiał. Fajnie sobie to później tłumaczył~ Baro coś fikołków robić nie potrafi. XDD Za to CNU zaskoczył mnie swoją szybkością. Dziękuję za tłumaczenie i powodzenia w kolejnych odcinkach. :3
 
     
Datenshi
Kandydat

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-08-22, 13:02   

Kocham wszystkie serie Hello Baby Hello Baby. Shinee i MBLAQ najbardziej do mnie przemawiają ale może B1A4 też polubię. Na pewni będzie zabawnie. Dziewczynka jest bardzo nieśmiała więc pewnie będą mieli z nią problem. A chłopiec zapewne będzie zbyt żywy. :P
Dziękuję za tłumaczenie.^^
 
     
dagmara
Kandydat

Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-08-22, 16:43   

Hello Baby jest naprawdę świetne ;) Najbardziej spodobał mi się sezon z MBLAQ ale B1A4 też są całkiem nieźli. Gdy zbijali dachówki miałam niezły ubaw. Jeśli chodzi o Eunsol myślę, że z każdym odcinkiem będzie coraz bardziej śmielsza i jeszcze da popalić swoim nowym tatusiom:) Dziękuje za tłumaczenie:)
 
     
Ania12227 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-08-23, 07:16   
   Ulubiony wykonawca:: Big Bang, U-Kiss
   Ulubiony program:: Idol Army, Hello Baby


Uwielbiam Hello Baby i strasznie się ciesze że jest kolejny sezon i to na dodatek z B1A4 ;*
Może im sie uda przebić SHINee i MBLAQ xd
 
 
     
HITTTERSdesu
Trainee

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-08-23, 16:26   

Oglądałąm HB z shinee i mblaq i mam nadzieje ze b1a4 będzie na podobnym poziomie xDD
Moze być naprawdę ciekawie ale jednocześnie trochę boje się tego ogladać, no bo w końcu b1a4 też są czasem jak dzieci, czyli to mniej więcej będzie wyglądało tak że dzieci opiekują się dziećmi xDDD (bez urazy ^^)
Dziękuje i powodzenia w dalszym tłumaczeniu ^^
 
     
kamilamila 
Kandydat
BANA<3CU

Wiek: 30
Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-08-25, 15:15   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, SHINee, JGS, Big Bang, CNBlue
   Ulubiony program:: Hello Baby, Mystery 6


Sevelyn wielkie dzięki ^^ Tak nareszcie się zabrałam za ściąganie :P
Hwaiting! Tłumacz, tłumacz kotku
_________________
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-08-27, 23:03   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Wraz z Sevelyn zapraszamy na 3 odcinek~

Dziękujemy za wasze komentarze ^^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
blaziu98
Trainee

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-08-29, 15:47   

Ła....kolejne Hello Baby!
Biedny Sandeul z tą 10 T.T
Dziękuję za tłumaczenie XD
 
     
kamilamila 
Kandydat
BANA<3CU

Wiek: 30
Dołączyła: 31 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-08-29, 17:25   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, SHINee, JGS, Big Bang, CNBlue
   Ulubiony program:: Hello Baby, Mystery 6


Matko jedyna xDD Ja z nimi nie wyrabiam. Cały czas się wygłupiają :P
odc1 - Baro mistrz jako ostatni rozbił deski jako pierwszy przywitał się z dziećmi
odc2 - ah ta praca w łaźni publocznej, który z BANA nie chciałby by być tam w tej chwili
odc3 - żeby nie umieć przełożyć nitki przez igłę ? Miny Sandeula mnie rozwaliły xDD

Czeka na więcej !! Hwaiting!
_________________
 
     
Lili190 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Gru 2010
Posty: 21
Wysłany: 2012-08-29, 18:41   

Tak naprawdę jakoś specjalnie nigdy nie interesowałam się B1A4. Hello Baby z ich udziałem zaczęłam oglądać tylko dlatego że wszystkie sezony tego programu i lubie oglądać jak gwiazdy radzą sobie z małymi dziećmi. Jednak po pierwszym odcinku polubiłam ich i zaczęłam się nawet nimi troszkę interesować. Miałam dość spore problemy z rozpoznaniem chłopaków ale zaczęłam już kilku rozróżniać. Dość ciekawe były te próby na to czy się nadają na rodziców. Te pytania które oni im zadawali to chyba nawet bardzo dobra matka by na nie nie znała odpowiedzi a co dobiero młodzi chłopacy co nigsy nie opiekawali się małymi dziećmi.
Co do tych dzieci. Ten chłopiec wydał mi się od początku bardzo sympatyczny i od razu nawiązał kontakt z tatusiami, ale zdaje mi się że z tą dziewczynką będą mieli trochę problemów bo jakoś nie chciała anie się z nimi bawić ani jeść przez co musiał pogadać z nią ktoś z ludzi z programu.Chodź póżniej gdy została sama z jednym z nich to zaczęła z nim rozmawiać i wtedy wydała mi się bardzo inteligentna. Myślę, że z buegiem czasu otworzy się na nowych tatusiów . Ogółem zajmowanie się dziecmi chłopakom z B1A4 idzie nawet dobrze a szósty sezon uważam za bardzo fajny a może nawet jeden z lepszych. Dziekuje za tłumaczenie!
 
     
Shinyoung
Kandydat

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-08-31, 18:58   

Jak ja uwielbiam ten program! Szczególnie ten sezon, bo jest z B1A4. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Jinyoung i Shinwoo najlepsi, chociaż szkoda mi trochę CNU, bo mało co mu wychodzi... xD
Dzieci też są niesamowite. Mam nadzieję, że z czasem Eunsol się "otworzy" i będzie śmielsza...
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-09-02, 11:09   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Wraz z Sevelyn zapraszamy na 4 odcinek~

Dziękujemy za wasze komentarze ^^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
yuu-chan 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-02, 19:02   

Program jest świetny <333 Jestem naprawdę ciekawa jak chłopaki sobie poradzą;) Jeżeli chodzi o dzieci są naprawdę urocze . Widać że będą musieli popracować żeby Eunsol otworzyła się przed nimi. Mam jednak nadzieje że szybko im się uda ^^ Będę z niecierpliwością czekać na kolejne odcinki bo program naprawdę mnie oczarował XD ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15