PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Mnet Wide Super Junior Interview
Autor Wiadomość
Destiny^o^ 
Kandydat

Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 11
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-04-14, 14:41   

Aww, uwielbiam Suju~ *.*
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Wysłany: 2012-04-16, 20:53   

 
     
kazami 
Trainee


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-16, 20:53   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu, 2AM


Chcecie się dowiedzieć co Suju sądzi o związkach z zagranicznymi fankami?
Tak, chce XD
 
     
Black_lily_rose
Kandydat

Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 23
Wysłany: 2012-04-16, 22:15   

Donghae lobbbbbbbbbbbb forever :)
 
     
Mako 
Trainee


Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 72
Wysłany: 2012-04-18, 11:32   
   Ulubiony wykonawca:: U-kiss Shinee Big Bang Kat-tun
   Ulubiony program:: Cartoon Kat-tun


no dobra obejrzałam i się uśmiałam jak nie wiem co xDDD nie przypuszczałam, że Oni pomimo, że maja tyle lat nadal potrafią zachowywać się jak dzieci xDD
konkurencja z tańczeniem była fajna a jak Min się pomylił to słodko wyglądał xDD
Eunhyuk jak gadała z fanka z USA to myślałam że padnę na zawał i jego tekst "wyjdziesz za mnie?" WTF co to było xDD ale mogłam się po nim tego spodziewać xDD
_________________
co mi w duszy gra
 
     
nelly
Kandydat

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 28
Wysłany: 2012-04-18, 17:29   

program godny polecenia wszystkim fankow Juniorków:)Sungmin jak zwykle słodki..az trudno uwierzyc ze oni zblizaja sie do trzydzieski
 
     
Yeol 
Kandydat

Wiek: 27
Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 16
Wysłany: 2012-04-19, 17:35   

Buuu... ~~ Szkoda, że nie ma Yesia...
Ale wiem, że i tak na pewno się uśmieję.. ^^

No i się nie zawiodłam ;)
Ten mały taborecik wymiata ;P Najbardziej rozśmieszyła mnie wypowiedź Donghae na temat tego, że twarz Unjoka jest skomplikowana xD A Unjok nie był też lepszy... Ten jego angielski i "ślub" z tą murzynką ;D
Naprawdę fajny program.. ^.^

Natsu dzięki za tłumaczenie ;3
_________________

 
 
     
Bom 
Kandydat


Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 22
Wysłany: 2012-04-25, 13:58   

Nie ma to jak Super Junior :-D , szkoda że nie ma wszystkich ale i tak są tam moi ulubieńcy - Sungmin i Donghae <3333.Dziękuje za tłumaczenie ^.^
_________________

 
     
Sarah Michelle 
Trainee

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 33
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2012-05-01, 21:32   

Teraz napiszę tylko, że dziękuję za kolejne tłumaczenie, a po obejrzeniu opiszę swoje wrażenia coby Was trochę zmotywować ;)
 
     
Usaczek 
Kandydat

Dołączyła: 01 Lis 2011
Posty: 11
Wysłany: 2012-05-03, 19:36   

Opis bardzo ciekawy.Z chęcią obejrzę :)
 
     
Kuelemelelele
Debiutant
Artycha <3


Wiek: 29
Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-05-03, 22:05   
   Ulubiony wykonawca:: EXO


Chcieć mieć! Musieć mieć!
Dziękuję~! <3
_________________
stop tha kim jongin i’m melting D:
 
     
Kasai 
Kandydat

Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-05-04, 12:22   
   Ulubiony wykonawca:: TVXQ/JYJ


Arigatoo :)
Ciekawe co śmiesznego wymyślili?
 
 
     
leexiq 
Kandydat


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-06-01, 17:20   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, 2PM, Big Bang
   Ulubiony program:: Let's go dream team! <3


oczywiście muszę to zobaczyć ^^ ciekawość mnie już zżera :P

ale się uśmiałam xD ten mały taborecik świetny pomysł hehe xD jak oni śmiesznie układali te nogi xD jak baby!
strasznie zazdroszczę tej dziewczynie ze stanów :P też bym chciała pogadać z którymś z nich ^^
szkoda tylko, że Donghae odezwał się zaledwie dwa razy -_- miałam nadzieję, że się duuuuużo o nim dowiem a tu lipa :(

dziękujee za tłumaczenie!
_________________

 
     
sese 
Kandydat

Wiek: 31
Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-24, 17:41   
   Ulubiony wykonawca:: MBLAQ, 2PM
   Ulubiony program:: Star Golden Bell


chyba kazdy tu lubi suju ;]
 
     
Yo0o_ 
Kandydat

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 14
Wysłany: 2012-06-29, 19:28   

Ostatnio czuję potrzebę doprogramowania się z Super Juniorami.
 
     
Kiriika 
Kandydat

Wiek: 26
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2012-07-09, 15:14   

o trzeba zobaczyć co oni sądzą ;D to będą przydatne informacje
 
     
Sunako 
Kandydat

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2012
Posty: 11
Wysłany: 2012-07-17, 15:23   

Kolejny programik z SuJu to trzeba obejrzeć ;D
Zwłaszcza że najbardziej jestem ciekawa co sądzą o tych związkach xD

Po obejrzeniu stwierdzam że program był świetny.
EunHyuk na tym małym taboreciku rzeczywiście siedział jakby jakąś bajeczkę oglądał xD
A LeeTeuk ma talent do bycia MC ;D szkoda tylko że DongHae tak mało się udzielał.

Dziewczyny bardzo dziękuje za te świetnie wykonaną robotę ;D
 
     
Yume-chan 
Kandydat


Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-04, 14:37   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, JYJ, U-kiss, EXO, TeenTop, FtI.


O, pamiętam to xD oglądałam to chwilkę po tym jak to nagrali xD ale jak zwykle bez tłumaczenia więc nic nie kumałam XD pamiętam tylko zarąbistą rozmowę Hyuka z tą murzynką i jak musiał siedzieć na czymś co wyglądało jakby siedział na nocniku XD

edit.
Ah... ten taborecik zabija XD Biedny nawet mikrofonu nie dostał, nikt mu nie chciał dać, ale końcec końców kto mu dał? Hae! <3 EunHae forever xD
Aigoo... Sungmin powala xD "ahh ottoke" XD omo, zapomniał własnego układu XD ale Hyuk jaki za to był szczęśliwy xD
Tak patrząc na Hyungjoon'a przypomniałam sobie, że on jest przecież ich sunbae! xD ale w ogóle na niego nie wygląda i sie tak nie zachowuje XD
Chamsko zrobili, że pominęli Hae i nie pokazali jego fotki >< albo wszyscy albo nikt ><
kkkk~~ ale wynagrodzili mi to gadką o grach xD kocham tą ich grę z budzeniem poprzez polanie wodą xDD pamiętam jak oglądałam kiedyś filmiki z tego xD ryłam z tego przez długi czas xD
Ah.. a Teuki chyba naprawde kocha być MC xD Ale to jest w porzadku, bo wychodzi mu to naprawdę dobrze <3

dziękuje za tłumaczenie^^
_________________
Yesio is only my!
 
 
     
pus
Kandydat


Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-08-07, 15:07   

WOW! Hyuk mnie zaskoczył swoim angielskim! =D poprawił mu się od czasu Full House =d hehe
Program jak zwykle całkowicie zdominowany przez SJ - nawet MC nie mają szans zawładnąć nimi =D ile już z nimi programów oglądałam, to w każdym oni przejmowali inicjatywę MC!
Zabawny był ten motyw z taboretem xD hehe Hyuk wyglądał w nim najzabawniej.
Ah, no i podejście do małżeństwa z nie Azjatkami - trochę dziewczyna się zagalopowała =P skoro tam pojechała to chyba powinna wiedzieć jak w danej kulturze mówi się sprawach małżeńskich xD pewnie później została zlinczowana przez koreańskie fanki XD LOL hehehe
Szkoda, tylko że nie pokazali zdjęcia Hae ;c....

Dziękuję za tłumaczenie! =D cieszę się, że SJ ma tylu fanów i można po Polsku oglądać programy z nimi ^^
_________________

 
     
EvilMonkey. 
Kandydat
Hyuczek :)


Wiek: 27
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-12, 16:27   

W końcu znalazłam ten program. To chyba tutaj Hyuk chciał porwać fankę do ślubu xD
Chętnie obejrzę ^^
_________________

~SPY~
 
     
Hallaeyo 
Kandydat


Wiek: 26
Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-12-11, 21:09   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Nu'est
   Ulubiony program:: Strong Heart, Hello Baby


Wkręciłam się w programy z SuJu i baaaardzo ich polubiłam z charakteru. Ściągam, edytnę potem~
 
     
mitsuki 
Kandydat

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-12-16, 16:22   

Dziękuję wszystkim za pracę nad tym projektem ^^ Komentarz po obejrzeniu, bo nie chce mi się bezsensownie wody lać XD

EDIT.

Na wstepie powiem, że zgadzam się z pus. SuJu ma tendencje do zastępowania MC :mrgreen: Dla mnie to zjawisko na plus, bo świetnie im to wychodzi. Ogólnie, hmm co do programu..powiem tak, widziałam lepsze, chociaż jak dla mnie zaden program z SuJu nie jest stracony, bo każdy mnie bawi. Faktycznie przykre, że nie znaleźli zdjęcia Donghae. Mogli się trochę bardziej postarać :P Fajne było to, że fani mogli oglądac program podczas nagrywania i rozmowa fanek z Eunhyukem też taka pocieszna ;). Co do odpowiedzi na pytanie, czy mogli by związć się z fanka z zagranicy, to nie spodziewałam się innej odpowiedzi, w końcu nie chcieliby zawieść żadnego ELFa. No i taborecik, ciekawi mnie czy jest on stałym rekwizytem programu czy został przygotowany specjalnie dla SuJu, żeby więcej smiechu było albo 3 opcja - może nie spodziewali się 1 juniorka i tak wybrnęli?
Wstyd przyznać, ale też pierwszy raz usłyszałam tu ich njanowszą piosenkę. Naromiast wstydem przyznac nie jest, że bardzo mi się podobała :-D Jeszcze raz dzięki :-)
_________________

 
     
kasienkaxd2
Trainee

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-12-27, 23:25   

Skomentuje oczywiście po obejrzeniu! ;DD
Ale już jestem strasznie ciekawa ahhh! :D
 
     
Hallaeyo 
Kandydat


Wiek: 26
Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-12-28, 01:12   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Nu'est
   Ulubiony program:: Strong Heart, Hello Baby


Ściągnęłam to tak dawno temu, ale dopiero teraz obejrzałam. Niedobra ja.
Śmiać mi się chciało, jak patrzyłam na Eunhyuka siedzącego na krzesełku, a jeszcze bardziej, jak powiedział o swoich spodniach. xD Skrycie chciałam zobaczyć Teuka na nim[krzesełku, nie Eunhyuku xD] i jak usiadł to stwierdziłam, że wygląda za słodko!~Szkoda tylko, że szybko się przesiadł. xD
Jak pokazali ich parę lat wcześniej to nie potrafiłam powstrzymać się od śmiechu. xD Fryzury mieli po prostu niesamowite. xD
Podobało mi się, że były zdjęcia sprzed debiutu. Shindong wyglądał naprawdę dobrze, ale jak dla mnie i teraz też jest dobrze. Leeteuk jak naćpany, a Eunhyuk... no cóż, tłumaczy się tylko winny. xD No i został Sungmin, który wyglądał po prostu jak ciastek~
Śmiałam się, jak Teukkie przedstawiał, jak wygląda ich gra i generalnie to prawie cały czas miałam uśmiechniętą gębę. :D
Leeteuk w roli MC też był fajny~ W ogóle to Teuk w każdej roli jest genialny(jak dla mnie oczywiście).
Trochę zdziwiło mnie pytanie fanki, ale pominę to. Jak ja bym tam była też byłoby prawdopodobne, że palnęłabym coś głupiego. xD A Eunhyuk był taki słodki, jak mówił po angielsku i jak powiedział "Wpuld you marry me" <3 Zazdroszczę tym dziewczynom.
Podsumowując: Po obejrzeniu tego czuję się właśnie tak - anfkasnfklanglknag SUJU SARANGHAE! Sfkmjaiavnaongaskmnvgkna <3 <3
 
     
tintos 
Debiutant

Wiek: 28
Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 108
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-02-09, 00:12   
   Ulubiony wykonawca:: Arashi


Hahaha ciekawe co tym razem zrobię :mrgreen:
 
     
Natally_olly 
Kandydat

Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 22
Wysłany: 2013-02-09, 14:53   

Kolejny program z SuJu ;o Wielkieee dzięki za tłumaczenie :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13