PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Birth of family [9/14]
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-07, 08:47   Birth of family [9/14]
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa





Infinite stało się nowymi tymczasowymi rodzicami zastępczymi dla 3 szczeniaczków. Muszą podołać ich wychowaniu i obdarzyć je miłością. Czy uda im się w to podczas tak napiętego grafika? Przekonajmy się~
Gdzieś tam przewiną nam się dziewczyny z A-pink, ale głównie zależy mi na Infinite.


Odcinek 1


Download:
http://www.mediafire.com/...b6461vah75xj1vi

Odcinek 2


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Wiem, że jest jeden BARDZO rażący błąd ortograficzny. Ale to nie wina Olcik, a moja. Ale hardsubs robił się długo... a ja leń i mi się poprawiać nie chciało. Tak samo nagłówki mają za grube obramowanie. Od 3 epka błędy będę naprawiać.

Odcinek 3


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Odcinek 4


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Odcinek 5


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Odcinek 6

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Odcinek 7

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Odcinek 8

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Odcinek 9

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Wraz z pierwszym odcinkiem jak zawsze... linki są odkryte. Dlatego proszę o komentarze odnoszące się do odcinka.. a nie tylko ''Ooo Infinite, muszę ściągać''. Jeśli takich komentarzy będzie więcej niż z czymś co wnoszą do dyskusji... to odcinki nie będą wydawane tak szybko. Ponieważ do tego projektu jestem tylko ja i z małą pomocą Olcik przy korekcie, jakoś daję radę. Ale to nie takie łatwe. Więc zrozumcie i docencie co dla was robimy. Dziękuję za uwagę.

Komentarze nie wnoszące nic do dyskusji, będą usuwane!!
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-12-25, 20:58, w całości zmieniany 15 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Wysłany: 2012-02-07, 09:16   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Ostatnio zmieniony przez Olcik 2012-12-25, 20:58, w całości zmieniany 15 razy  
 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-02-07, 09:16   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Gyu bojący się piesków... To takie słodkie. ^^
Przypomina mi trochę Onewa z SHINee.
Te pieski są śliczne. <3
Dziękuję, Natsu. <3
 
     
POI 
Trainee


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 88
Wysłany: 2012-02-07, 19:33   
   Ulubiony wykonawca:: Only B.A.P ~~
   Ulubiony program:: Star King, EHB, Flower Bouquet :)


To ten cut gdzie liderek pieskow sie bal? Haha to musze z napisami obczaic:D
Ale ten Rotwailer( nie wiem czy dobrze napisalam) byl i tak straszny!
_________________
"Zabijając nadzieję, osierocamy miłóść^~~
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-07, 22:11   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Obczaiłam i mało nie padłam, kiedy zobaczyłam jak Sunggyu (rety, jak źle napisałam to mnie nie zjedzcie xD) panikuje na widok tej białej, włochatej kuleczki. Jak można bać się takich miśków? Ja rozumiem ten pierwszy pies mógł trochę wyglądać przerażająco, ale w końcu to idole, nie wpuszczą im do pomieszczenia dzikiej bestii ;D
_________________

 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-02-08, 18:43   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


co za cykor z Gyu :O nie sądziłam, że tak można bać się psów, on ma gorzej od Ciebie, hahaha xD
odcinek mnie nieźle rozbawił i mam nadzieję, że reszta będzie równie zabawna~ czekam na 2. odcinek. hwaiting z całym prodżektem! :33
_________________
 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-11, 23:34   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na drugi odcinek i na komentowanie ^ ^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Olcik 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 251
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2012-02-12, 00:39   
   Ulubiony wykonawca:: B1A4, Super Junior, Cross Gene
   Ulubiony program:: BOF, Sesame Player


Jaaa~ Yokik... Kocham tego psiaka! <3 Jaki słodziak. :3
Biedne... tyle wycierpiały. T^T
Jak ja się cieszę, że to są tylko cuty z Infinite... na dłużą metę nie wytrzymałabym ze wrzaskiem A Pink... ^^
Dzięki raz jeszcze za ciężką pracę. :3
 
     
monika1318 
Kandydat

Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lis 2010
Posty: 20
Skąd: Łomża
Wysłany: 2012-02-12, 09:57   
   Ulubiony program:: Hello Baby


Nie znam zbyt dobrze Infinite , ale wszelki takie programy mi się podobają:D
Szkoda że taki odcinek:) Rozbraja mnie ,jak bardzo lider boi się psów
 
     
princessa 
Kandydat

Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 19
Wysłany: 2012-02-12, 11:37   

Lider uciekający przed psami naprawdę zabawnie wygada, wyciskając się we wszystkie możliwe kąty :D o ile rottweilera sama bym się bała, tak ta biała kulka sierści była po prostu słodka :) Bardzo dziękuję za tłumaczenie
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-02-12, 12:12   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


'czy twoje oczy nie stają się coraz mniejsze?' Boom mnie zabił XD
a te szczeniaczki są słoodkie, aż bym sama takie przygarnęła *-*
drugi odcinek mnie rozbawił, i akcją z prowadzącą, i z Gyu :3
_________________
 
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2012-02-12, 12:22   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


to było trochę chamskie jak zostawili biednego liderka sam na sam z tymi psiakami...:c nie wiem na ile to było wyreżyserowane, ale jak ktoś się boi to jest to takie troszku...okrutne...a inni się z niego śmiali!chamy no!
..no ale ok, przyznaje...to wyglądało dość uroczo ^///^
zaraz napiszę tyćkę więcej jak tylko obczaję drugi odcinek..nie wiem co mogę jeszcze napisać na temat tamtego fragmentu..poza tym że Woohyun<to był on? xD> tak uroczo denerwował Liderka jak wychodzili, że z pełną miłością przyfasoliłabym mu piąchą w buźkę~! xD

to było trochę chamskie jak zostawili biednego liderka sam na sam z tymi psiakami...:c nie wiem na ile to było wyreżyserowane, ale jak ktoś się boi to jest to takie troszku...okrutne...a inni się z niego śmiali!chamy no!
..no ale ok, przyznaje...to wyglądało dość uroczo ^///^
zaraz napiszę tyćkę więcej jak tylko obczaję drugi odcinek..nie wiem co mogę jeszcze napisać na temat tamtego fragmentu..poza tym że Woohyun<to był on? xD> tak uroczo denerwował Liderka jak wychodzili, że z pełną miłością przyfasoliłabym mu piąchą w buźkę~! xD


"Masz uderz ją tym" --> O___O XD padłam! Woohyun ty potworze~! XD
Liderek zaczął się modlić, Wiewiór odstawia dziwny taniec, a L bawi się w Supermana, o tak to reakcja na którą wszyscy czekali xD
jezuu...jak można tak jakiekolwiek zwierzęta potraktować...?przecież to nieludzkie!aż mnie dreszcze przechodzą jak pomyślę, ile zwierząt cierpi przez ludzi codziennie na całym świecie...brr..

...u mamo...czapka z Domo-kunem...*Q*
omoo~! one są taaakieee urokaaśne...>,<
 
 
     
Ukulelek
Kandydat

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Wysłany: 2012-02-12, 14:11   

Bardzo lubię chłopaków z Infinite dlatego bardzo cieszę się na ten program :)
Haha co to za lider który psów się boi xD Już nie mogę się doczekać co będzie dalej i bardzo dziękuję za tłumaczenie ;)
_________________

 
     
Bella 
Trainee


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-02-12, 17:07   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior*U-Kiss*SS501*2AM*2PM*
   Ulubiony program:: U-Kiss Vampire


kya!! jak ja ich kocham!
Gyu jest taki slodki... boi sie psiaków ... xD
nie wiem czemu sie ich boi ale to jest naprawde slodkie! on caly jest slodki.. <3
Dziekuje za tlumaczenie ^_^
_________________

 
 
     
Jona 
Supergwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 368
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2012-02-12, 20:18   
   Ulubiony wykonawca:: BEAST, 4minute, Nine Muses, ZE:A


Gdyby tylko całe Ssanti zdołało usłyszeć reakcje moje i mojej siostry (SI, ZMUSIŁAM JĄ DO OGLĄDANIA! :DD) kiedy pokazali te cudaśne szczeniaczki. Miód w czystej postaci.
I teraz już jestem pewna, że L żyje w swoim własnym świecie xD Radość wyrażana pozycją "na superbohatera", zabawianie się z megafonem (tak?) zamiast tańca ze swoimi ziomkami... Ojjjj niedobrze jest z nim

Natsu, aj law ju <3 Czekam na więcejjjj :*
_________________

 
     
maki666 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 238
Wysłany: 2012-02-13, 11:55   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top
   Ulubiony program:: Star King, Love Letter


Nie spodziewałam się że Sung Gyu tak boi się psów:D
Pieski jak najbardziej były fajne i kochane, spodziewałam się że skoro lider ubrał taką bluzę to lubi zwierzęta, ale pozory myląxD Dziękuję za tłumaczenie:)

Co do drugiego odcinka to był jeszcze lepszy:) Szkoda że tej prowadzącej nie udało się wejść do mieszkania gdy wszyscy spali:P Fajnie że pojawiła się druga rodzinka A Pink, dziewczyny tak się wstydziły a moim zdaniem i tak ładnie wyglądały bez makijażu^^ Historia piesków dość dramatyczna, przez co jeszcze bardziej można się do nich przywiązać. No i na koniec wybieranie imion, Hoya zdecydowanie jest najbardziej lubiany przez pupilki, jak one słodko mu się pakowały na nogi :lol:
_________________

 
     
yoguleuteu 
Kandydat

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 15
Wysłany: 2012-02-13, 16:40   

zawsze w tego typu programach czy to hello baby czy birth of family zawsze jest jeden taki coś się tego czegoś małego boi. im więcej takich programów oglądam tym bardziej mnie to irytuje. jednak w tym wypadku jest to dla mnie prze urocze.
_________________

 
     
paulisqa
Trainee

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-02-15, 19:39   

Ojejciu... obejrzałam cut z pierwszego odcinka, i te psiaki są przesłodkie, ja naprawdę nie rozumiem jak można się takich słodkich istotek bać :D Szczególnie jak większości podobała mi się ta biała kulka ale ostatni psiaczek też był przecudny, moja sąsiadka ma takiego i naprawde fajne te psy są ;]]
Jestem serio ciekawa jak lider sobie poradzi z opiekowaniem się psiakami jak teraz biedulek taki wystraszony był xD
Bardzo się cieszę że ktoś tłumaczy ten program bardzo chciałam go obejrzeć, a z angielskimi napisami to jednak nie to samo co po polsku xd
Wielkie dzięki za tłumaczenie ;** ;** ;**
 
     
mitsuki 
Kandydat

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 22
Wysłany: 2012-02-17, 12:40   

Myślałam, że umrę ze śmiechu kiedy oglądałam lidera. No jak można się bać tych słodkich piesków. Ma chyba chłopak jakąś traumę. Mnie kiedyś też raz pies ugryzł a dwa razy musiałam przed nimi uciekać, ale nie mam w związku z tym żadnych uprzedzeń. Jednak nigdy nic nie wiadomo, może to właśnie lider będzie z czasem najlepiej się z nimi dogadywał...
_________________

 
     
klaudia.japan
Kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 18
Wysłany: 2012-02-17, 15:55   

Ja oglądałam całą serię po angielsku [włączając posiadaczy kucyka xDDDD] i jestem nią zachwycona. ;) cieszę się, że ktoś się nią zajął ^^
sama chciałam robić tłumaczenie, ale nie jestem zdolna na tyle by wykonać czasówkę, więc tylko czyhałam aż jakaś dobra duszyczka się tym zajmie ^^
dzięki wielkie za tłumaczenie :*
 
     
Paul 
Debiutant
Pauli ^^


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 121
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: 2012-02-22, 16:39   
   Ulubiony wykonawca:: B.A.P, BTS, Zion.T
   Ulubiony program:: Running Man, Return of Superman


Po pierwszym (za krótkim!) odcinku, mam ochotę pożreć cały program choćby po koreańsku! Paul chce więcej, więc życzę wytrwałości w tłumaczeniu Natsu, tak, żebyś wydała całość (oczywiście Infinite Cuts) xD
 
     
YunBae 
Trainee
ParaNIEnormalnie^^


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-02-25, 10:37   
   Ulubiony wykonawca:: JYJ, DBSK, INFINITE, SHINee


wooow jaka niespodzianka! ^^ jejciu ale się cieszę, że zajęłyście się tym programem. Co prawda oglądałam po ang. ale grzech nie obejrzeć z polskimi napisami po raz drugi. Chłopcy są tak uroczy i do tego pieski *_* jestem w raju.. Lider jest genialny z tym swoim strachem do psów na początku xDD aaa już znowu nie mogę się doczekać oglądania :) dziękuję za napisy, życzę powodzenia i wytrwałości w dalszym tłumaczeniu :D
_________________

 
 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2012-02-26, 10:31   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Zapraszam na 3 odcinek i do komentowania ^ ^
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2012-02-26, 15:56   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Haha, biedny Gyu! Jest tak rozkoszny w swej nieporadności, że aż chyba przestanę słodzić herbatę xD
A cała reszta to bestie (zwłaszcza WooHyun), o! Mam nadzieję, że ktoś mu utrze nosa, bo zasługuje >D
Co do piesków to ten puchaty był taaaaki kochany~ Ogólnie sama nie znoszę psów, ale niektóre są naprawdę cudne ^^
Dzięki za tłumaczenie! :3
_________________

 
     
maggyxflame
Kandydat

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 12
Wysłany: 2012-02-26, 19:40   

Hahaha widziałam pierwszy odcinek i po prostu nadal nie rozumiem jak ktoś taki jak Gyu może tak panicznie bać się psa... ;p Cykor ;D
Dzięki za tłumaczenie i szczerze liczę na następne ;]
 
     
AngelStar
Kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 23
Wysłany: 2012-02-26, 20:34   

Reakcja Gyu na psy jest bezcenna - ciekawa jestem kiedy mu przejdzie i nie będzie się bać :D Ale mimo wszystko to jest takie slodzio.
Co do reszty to raczej normalnie się zachowywali. :P
Końcówka z tą kokardę itp. - zabojcza :D
PS - SungJong to ma mózg - wymyśla takie rzeczy - nawet bym na to nie wpadła - hahah :D
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 14