PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Makrosz
2013-01-09, 13:33
Golden Stage z Super Junior M [5/5]
Autor Wiadomość
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-07-05, 14:46   Golden Stage z Super Junior M [5/5]
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa




Projekt wspólny z Pannaka.
Korektor: Sheila oraz Olcik.


Golden Stage to kolejny chiński program rozrywkowy, gdzie jeden segment związany jest z panami z Super Junior M, którzy promowali się w tym czasie na Tajwanie. Prowadzący, w każdym odcinku wystawiają chłopaków na nowe próby i poddają trudnym wyzwaniom. Czy sobie poradzą?

Odcinek 1 (7-05-2011)


W tym odcinku chłopaki zmierzą się z akrobacjami cyrkowymi. Dowiemy się, który z nich jest najsilniejszy, najbardziej elastyczny i zwinny, kto utrzyma się na piłkach, poradzi sobie z cegłami. Dlaczego Eunhyuk chciał zjeść KyuHyuna? Czemu jego ulubionym powiedzeniem stało się ''to proste jak jedzenie''? Czy łagodny Ryeowook poradzi sobie z cyrkowymi sztuczkami? Czy zabawny Henry uspokoi się na tyle by sobie poradzić? Zapraszam, zabawa gwarantowana.



Techniczne sprawy: Napisy są nałożone na angielskie. Nie udało znaleźć mi się do tego odcinka Rawów, więc przepraszam. Wydaje mi się, że jest czytelnie. Za pomoc dziękuję Pannaka i za korektę Sheili <3 Bardzo proszę o komentarze, bo to przecież łatwe jak jedzenie :) PO ZAPOZNANIU SIĘ Z PIERWSZYM ODCINKIEM PROSZĘ O KOMENTARZE!!

ODCINEK 2 (14-05-2011)


''Kto jest największym kłamcą?'' jest to motyw przewodni tego odcinka. Zespół podzieli się na drużyny i będą ze sobą rywalizować w grze aktorskiej. Kto wygra ten test? Dlaczego Eunhyuk tak nie lubi Sungmina? I czy na pewno Henryczek nie radzi sobie z aktorstwem? Jak zwykle dawka śmiechu i poprawy humoru na te ostatnie dni wakacji.

Download:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Napisy wyszły za duże, ale to tylko ułatwi chyba sprawę. I nie moja wina, że oni tak szybko nawijają. O.o' Co do komentarzy, wkurzają mnie typu ' o coś nowego, ściągam', 'Super junior M, to trzeba mieć'. To są długie i ciężkie dni tłumaczenia i poprawiania. Robimy to za darmo i z własnej woli dla was, a tylko niektóre osoby dziękują nam, komentują i oceniają później naszą pracę. Nie wymagam, ale proszę was o to. Inaczej odcinki będą wydawane z o wiele dłuższym opóźnieniem, z powodów braku motywacji do tłumaczenia. To tyle, dziękuję.

ODCINEK 3 (21-05-2011)



''Przystojni kucharze''. Tym razem chłopaki zmierzą się ze swoimi zdolnościami kulinarnymi. Zostaną podzieleni na trzy drużyny i każda z nich dostanie danie, które muszę później sami przyrządzić. Która z drużyn okaże się być niezawodnymi szefami kuchni, a kto nie nadaje się nawet do jej czyszczenia? Na zwycięzców oczywiście czekają smaczne nagrody. Kto wygra tą rywalizację? Kto jest najgrubszym członkiem zespołu? Czyja potrawa przynosi śmierć? I co takiego kocha jeść Eunhyuk? To wszystko znajduję się w tym odcinku. Zapraszamy.

Download
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



ODCINEK 4 (28-05-2011)



''Niemożliwe wyzwania!'' to motto dzisiejszego odcinka. Poddadzą chłopaków testom sprawnościowym. Kto jest królem zakupów? Kto musi stracić na wadze? Zapraszam na kolejny odcinek. Już przed ostatni z naszej serii. Zbliżamy się do końca :3

Download
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


ODCINEK 5 (04-06-2011)



Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


To już ostatni odcinek z serii SJM Golden Stage. Dziękujemy wszystkim, którzy starali się systematycznie komentować naszą pracą i tym, którzy wspierali nas przy tym projekcie ^ ^
Zapraszam~
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



Ostatnio zmieniony przez Natsu 2012-05-03, 11:19, w całości zmieniany 11 razy  
 
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Wysłany: 2011-07-05, 15:32   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


_________________

Ostatnio zmieniony przez Ukulelek 2012-05-03, 11:19, w całości zmieniany 11 razy  
 
 
     
Ukulelek
Kandydat

Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 18
Wysłany: 2011-07-05, 15:32   

Jejeje uwielbiam Juniorków :D
Widziałam urywki tego programu z angielskimi napisami, ten program jest genialny.
Dziękuję za tłumaczenie dobra kobieto :P
_________________

 
     
asmiel 
Kandydat


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 14
Wysłany: 2011-07-05, 16:19   
   Ulubiony wykonawca:: SuJu,2PM,SHINee,BoA.Se7en,Big Bang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


O coś z SJ xD Jejku jak ja się za nimi stęskniłam xD Program w sam raz na początek wakacji ;D Ciekawa jestem jak te akrobacje cyrkowe im wyjdą ;p Dziękuje ;D
_________________

 
     
Pysiak 
Kandydat

Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 15
Skąd: Dowspuda
Wysłany: 2011-07-05, 17:11   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, SJ,BIG BANG, TVXQ, MBLAQ,
   Ulubiony program:: SHINee Hello Baby,Wild Bunny, Hull House


Aigoo^^, kolejny program z SuJu M <33
Dziękuję ;*
 
     
maki666 
Gwiazda Hallyu


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 238
Wysłany: 2011-07-05, 17:18   
   Ulubiony wykonawca:: Teen Top
   Ulubiony program:: Star King, Love Letter


Eunhyuk chciał zjeść Kyuhyuna?? Z tej strony to go jeszcze nie znałam:D
Chłopaki dużo pokazali podczas programu Exploration of the Human Body, czas sie przekonac czy sie podciagneli chociazby z tą elastycznościa

Edit: Są dwa linki do 1 części i brakuje 2
Ostatnio zmieniony przez maki666 2011-07-05, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
piqwa 
Trainee
Nagini?!


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 62
Skąd: z nienacka!
Wysłany: 2011-07-05, 17:21   
   Ulubiony wykonawca:: Kanjani8/SuJu/kattun/BigBang
   Ulubiony program:: Star King, Star Golden Bell


i znowu obejrzę chiński program.czemu się za to wcześniej nie zabrałam?tego nawet niebiosa nie wiedzą xD cóż..na razie za dużo nie mogę powiedzieć...ale coś czułam że Eunhyuk ma coś z kanibala... :D normalnie w moczu to czyłąm ;)
 
 
     
sheila 
Trainee


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-07-05, 17:38   
   Ulubiony wykonawca:: ukiss, exo, one ok rock


Jakoś nie zetknęłam się wcześniej z tym programem, więc czas to zmienić i zacząć nadrabianie, bo po dialogach odcinek wydał mi się bardzo ciekawy. Także zaraz pobieram, a komentarz będzie po obejrzeniu. ; d
 
 
     
Marleen 
Trainee


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-05, 19:08   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior:*, B2ST
   Ulubiony program:: EHB, SGB, Star King


Wszystko co Sujowe jest dobre więc oczywiście nie omieszkam obejrzeć tego programu
dziękuje za tłumaczenie

ps. brakuje 2części...jest za to 2x1cz.
_________________

 
     
Natsu 
Legenda Hallyu
Unjok, głodny Deulli


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 1348
Skąd: Busan
Wysłany: 2011-07-05, 19:18   
   Ulubiony wykonawca:: SJ, BTS, B1A4, H.O.T, Shinhwa


Marleen napisał/a:

ps. brakuje 2części...jest za to 2x1cz.


Przepraszam, już poprawione.
_________________
"When the world betrays Super Junior, ELF will betray the world."

W ten sposób poznałam swojego biasa ;;



 
 
     
AngelStar
Kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 23
Wysłany: 2011-07-05, 20:40   

o super! coś z SUJU! no to zabieram się z oglądanie i czekam na kolejne odcinki :D
_________________

 
     
mitsuki 
Kandydat

Dołączyła: 11 Lut 2011
Posty: 22
Wysłany: 2011-07-05, 20:43   

Jej jak ja dawno nie widziałam nic z SuJu. Normalnie sie za nimi stęskniłam. Dzięki za tłumaczenie.
_________________

 
     
Anek 
Kandydat

Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-07-05, 22:35   

Super Junior zawsze poprawiają humor :)
Ostatnio zmieniony przez Anek 2013-03-25, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
princessa 
Kandydat

Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 19
Wysłany: 2011-07-06, 19:35   

Jak jest Super Junior to koniecznie musze zobaczyć!! Bardzo dziękuję za tłumaczenie!! :D
 
     
Koshikoi 
Kandydat
Playful Ninja


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Neverland~
Wysłany: 2011-07-06, 19:55   

Yaaaay! Mandarynki! <33333
Chętnie obejrzę i skomentuję. :3 Dziękować za tłumaczenie! ^-^
 
     
Tsuki-no-neko 
Kandydat


Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 11
Wysłany: 2011-07-06, 20:57   

Oj, dawno nie oglądałam nic z SuJu, a tu nowy program. Bardzo chętnie obejrzę :3 Ciekawe jak poradzą sobie z akrobacjami cyrkowymi. Dziękuję za tłumaczenie.
 
     
lidziorek 
Kandydat

Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 15
Wysłany: 2011-07-08, 18:04   

Wszystkie programy z super junior są genialne. Jestem pewna że chłopaki zapewnią mi niezłą dawkę śmiechu.
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-08, 19:42   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Widziałam już jakieś urywki, ale nie zebrałam się jeszcze, by obejrzeć całe. Wielkie dzięki za tłumaczenie, zabieramy się za ściąganie~
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
sheila 
Trainee


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-07-09, 18:13   
   Ulubiony wykonawca:: ukiss, exo, one ok rock


No, przed chwilą skończyłam oglądać, więc coś skrobnę. ; d

Najbardziej rozbrajająca była część z treningami. XD Szczególnie utkwiły mi w pamięci dwa momenty: pierwszy taki to Kyuhyun i cegły + tekst: "Mój Boże, niemal złapałeś coś gdzieś, gdzie nie powinieneś", a potem miny przerażonego nauczyciela, kiedy Eunhyuk nieudolnie kręcił miskami - to wszystko było po prostu piękne. XDD
A poza tym, to Ryeowooka mi było trochę szkoda, ale dobrze, że na końcu jednak sobie poradził. ^^

Nieźle się z nich ulałam, ale oczywiście program ciekawy, więc bardzo chętnie zobaczę pozostałe odcinki po polsku. ^^ Dzięki wielkie, Natsu, za tłumaczenie, no i życzę powodzenia w dalszym wydawaniu. <3
 
 
     
sakura15
Kandydat

Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2011-07-10, 11:30   

Widziałam różne programy chińskie z udziałem chłopaków i muszę powiedzieć, że strasznie dużo ich jest muszą być strasznie zajęci ale jak to oni:)Tego programu jeszcze nie widziałam ale chętnie zobaczę:)
 
     
Sevelyn 
Gwiazda Światowa
Mochi waifu


Wiek: 27
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 616
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-11, 13:35   
   Ulubiony wykonawca:: CNBlue, B1A4, HALO
   Ulubiony program:: Hello Baby, Weekly Idol, Immortal Song


Nareszcie zebrałam się, by obejrzeć, więc trza teraz coś napisać XD
Wielkie dzięki za tłumaczenie, bo czuję, że przy angielskich napisach bym nie wyrobiła - ciągle nie mogę zrozumieć, jak oni mogą tam tak szybko mówić, przy polskich napisach nie wszystko mogłam wyłapać, haha xd
Ale ten, treningi były świetne. Zhou Mi mnie rozwalił, bo najpierw nie ma siły w ramionach, a potem tak efektownie łapał te okręgi (czy jak tego nie zwaliby xd) Ryeowooka to mi szkoda było, bo nic mu nie wychodziło, ale znając życie to jakbym ja tam wyszła to wcale nie miałabym lepszych wyników xp Fajnie, że na koniec mu się udało. Kyuhyun z tymi cegłami był naprawdę niezły, podziwiam o.O Ale ta scena na treningu, co prawie złapał to, czego nie powinien była piękna, cofałam kilka razy xd Z całego przedstawienia na końcu najbardziej podobał mi się moment Eunhyuka i Henry'ego, był bardzo zabawny XD Generalnie, bardzo fajnie im to wszystko wyszło, nie mogę doczekać się kolejnych odcinków^^
_________________
Projekty~
Even within the mirror I face to look at myself
Even within the music secretly sitting
in deeper from the edge of my ear
You are there

 
 
     
Ai 
Trainee


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2011-07-11, 21:57   
   Ulubiony wykonawca:: Super Junior, MBLAQ, B2ST, U-Kiss
   Ulubiony program:: SGB, Star King + "Full House"


Haha, skoro pisanie postów jest proste jak jedzenie to chyba uda mi się coś napisać. Choć nie gwarantuję, że będzie sensownie, bo jestem zakochana w nowym MV MBLAQ :roll:
Swoją drogą - ciekawa jestem odpowiedzi na pytanie "dlaczego chciał zjeść Kyu?" xD Nie powiem, żeby moje yaoistyczne zamiłowania się nie odezwały, bo odezwały 8-) A tak bardziej serio - więcej Juniorków to więcej zabawy. Więcej zabawy to więcej uśmiechu ;P
_________________

 
     
Ezura 
Trainee

Wiek: 31
Dołączyła: 02 Mar 2011
Posty: 34
Wysłany: 2011-07-13, 14:24   

Dawno tu nie zaglądałam i żałuję. Nie wiedziałam, że zaczęliście tłumaczyć ten program. Bosko! Dziękuję i nie mogę się doczekać obejrzenia jego :]
 
     
YunBae 
Trainee
ParaNIEnormalnie^^


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 35
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2011-07-17, 14:26   
   Ulubiony wykonawca:: JYJ, DBSK, INFINITE, SHINee


omo koniecznie trzeba to obejrzeć, nie ma to jak dobra zabawa z SuJu ^^ akrobacje cyrkowe brzmią bardzo interesująco już nie mogę się doczekać jak sobie panowie poradzą xD bardzo dziękuję za tłumaczenie, zabieram się za ściąganie :)
_________________

 
 
     
pannaKa 
Gwiazda Hallyu
Tai imnida


Wiek: 28
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 234
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2011-07-18, 11:39   
   Ulubiony wykonawca:: http://www.lastfm.pl/user/owl_tai


Nieźle uśmiałam się już z angielskimi napisami, wiec ciekawa jestem jak to w ostateczności wyszło ^ ^
Tylko jednego już nie pamiętam... Dlaczego Unjok chciał zjeść Kyuu~ ;A; *skleroza*
_________________
 
 
     
Ariv 
Kandydat
Seisevan


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 15
Wysłany: 2011-07-19, 20:49   
   Ulubiony wykonawca:: B2ST, U-KISS, SuJu, DBSK


Ojej, dziękować ślicznie za tłumaczenie tego programu. Kocham każdy film, program z Super Junior, więc sprawiliście mi niemałą radość w tłumaczeniu Golden Stage. Kamsa, kamsa, kamsa *_*
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13