PRZENOSINY Strona Główna

       
 
 Ogłoszenie 

PRZENIEŚLIŚMY SIĘ NA BLOGA -> ssantisubs.blogspot.com


Poprzedni temat «» Następny temat
Super Junior "Sorry Sorry" dla "The word spec
Autor Wiadomość
Nyaa 
Trainee


Wiek: 113
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 85
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2010-06-06, 11:55   Super Junior "Sorry Sorry" dla "The word spec

Korekta: tess.



Leeteuk


„(...) Czuję pewnego rodzaju żal o to, że to ja jestem liderem.”

Jestem liderem, ale nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego jak „ciężki okres”. Spędziłem lata, trenując z resztą członków zespołu, więc wszyscy świetnie się rozumiemy i z łatwością potrafimy spojrzeć sobie w oczy. Moi dongsaengowie są naprawdę świetni, różnimy się wiekiem, ale i tak czuję, że jesteśmy jak bracia, jak rodzina. Nie bywam zmęczony, raczej czuję pewnego rodzaju żal o to, że to ja jestem liderem. Muszę przemawiać na różnych ceremoniach, zwykle wtedy ronię łzy, przez co nie mogę nic powiedzieć. Nie tak dawno temu byliśmy numerem 1 w Music Banku, płakałem tak bardzo, że z ledwością cokolwiek powiedziałem. Nie mogłem przestać płakać nawet wtedy, kiedy graliśmy bis.

„Biały syndrom”

Wielu ludzi się nad tym zastanawia, odkąd na jaw wyszedł ten artykuł. Nie mam żadnego „białego syndromu”, po prostu lubię kolor biały, białe ubrania, meble, akcesoria... Po prostu mając wokół siebie białe rzeczy, czuję się komfortowo.


Eunhyuk


„(...) Wiele razy zamienialiśmy się miejscami i kombinowaliśmy, w efekcie czego wszystko udało nam się dopiąć na ostatni guzik.”

„Sorry sorry” to taneczna piosenka, chcieliśmy dzięki niej pokazać wszystkim nasz własny kolor, nasz urok. Mam nadzieję, że ludzie polubili ją od pierwszego przesłuchania i że będą śpiewać ją, czując przy tym radość. Choreografię do „Sorry sorry” ułożył światowej sławy choreograf Nick Bass, zharmonizował cały taniec, pokazał w nim każdego z członków zespołu. W trakcie treningów wiele razy zamienialiśmy się miejscami i kombinowaliśmy, w efekcie wszystko udało nam się dopiąć na ostatni guzik.

„A za dziesięć lat...”

Nie widzę siebie za dziesięć lat, nie myślę o tym. Chciałbym dalej być piosenkarzem, równie aktywnym w różnych dziedzinach, tak jak teraz. I chciałbym się ożenić.


Hankyung


„Ciągle podróżowaliśmy pomiędzy Koreą a moim krajem. Byłem zmęczony...”

Przygotowywaliśmy się do nagrań w tym samym czasie, kiedy Super Junior M wciąż działało w Chinach. Ciągle podróżowaliśmy pomiędzy Koreą a moim krajem. Byłem zmęczony. Ale wszyscy członkowie zespołu byli bardzo zmotywowani i cieszyli się naszym trzecim albumem, włożyliśmy w niego wiele energii, ciężko pracowaliśmy i sporo główkowaliśmy nad treścią. To był trudny okres, ale cieszę się, że nam się udało.

„Moi fani to największy prezent, jaki mógłbym sobie wymarzyć.”

Nic nie straciłem. Nawet jeśli teraz nie mam dla siebie w ogóle czasu, jestem wdzięczny, że mogłem aż tyle uzyskać. Uzyskałem rodzinę – członków zespołu, uzyskałem miłość i wsparcie całej Azji, moi fani to największy prezent, jaki mógłbym sobie wymarzyć.


Yesung


„Szansa zawsze staje przed tymi, którzy pracują ciężko i nigdy się nie poddają.”

Po pierwsze, jeśli chcesz w ogóle cokolwiek zacząć, musisz być pewien, że naprawdę chcesz to robić. Jeśli rozważnie podejdziesz do swoich marzeń, dostrzeżesz, że to wcale nie jest takie wspaniałe, jak to sobie kreujesz. W trakcie treningów, musisz w tym samym czasie poddawać się ciężkiemu wysiłkowi fizycznemu, jak i uczyć się, co jest naprawdę męczące. Kiedy w końcu uda ci się zadebiutować, nadejdzie taki czas, gdy coś pójdzie nie tak, w końcu stracisz siłę. Kiedy tak się stanie, nie możesz zapomnieć o jednym: szansa zawsze staje przed tymi, którzy pracują ciężko i nigdy się nie poddają.

„(...) Każdy z członków zespołu posiada swój własny, unikalny głos”

Głos każdego z nas ma swój własny urok. Ryeowook posiada piękny głos, głos Kyuhyuna jest słodki, Sungmina delikatny, mój chrapliwy. Nie tylko nasze głosy są czarujące, każdy z członków zespołu posiada swój własny, unikalny głos, dopasowujemy więc piosenki do nas wszystkich. Dzięki temu łatwiej jest nam oddać klimat danego utworu.


Ryeowook


„Ludzie czekali na nasz trzeci album”

Byliśmy zajęci naszymi indywidualnymi sprawami, więc oczywiście, byłem zdeterminowany i szczęśliwy, że znów będziemy wszyscy razem - jako Super Junior - nagrywać album. Byliśmy tego bardzo spragnieni, w końcu powróciliśmy po bardzo długim czasie, ludzie czekali na nasz trzeci album i dali nam wiele miłości i wsparcia przez ten czas.

„Ciągle zmienialiśmy tekst i melodię (...)”

Właściwie myśląc o naszym trzecim albumie, kierowałem się opiniami reszty członków Super Junior.
Przesłuchałem również wszystkie piosenki, które miały wejść w skład „Sorry sorry”. Wszystkie do dzisiaj są w moim sercu, bardzo trudno jest mi wybrać tę najbardziej idealną. Właściwie prócz piosenki tytułowej, wydaje mi się, że „Angela” jest najfajniejsza. Ciągle zmienialiśmy tekst i melodię, w końcu zamienialiśmy się liniami i partiami. Ale udało nam się – kiedy słuchasz tej piosenki, czujesz się jakbyś był zakochany.


Kyuhyun


„Ostatni”

Pomimo tego, że dołączyłem do zespołu jako ostatni, w dodatku jestem najmłodszy, to i tak reszta członków zespołu bardzo się o mnie troszczy. Jestem im za to bardzo wdzięczny, nie odczułem w związku z tym żadnych trudności.

„Mam nadzieję, że ludzie zaczną dostrzegać naszą muzykę, nie nas.”

Mam nadzieję, że ludzie zaczną dostrzegać naszą muzykę, nie nas. Wszyscy w zespole są bardzo utalentowani, pojawiamy się w wielu programach, otrzymujemy od fanów wiele miłości. Ale dzięki temu albumowi chciałbym, aby ludzie poznali nas jako piosenkarzy, mam również nadzieję, że pomimo naszego zabawnego, przyjemnego wizerunku uda nam się pokazać, że potrafimy być poważni i męscy.


Sungmin


„Azja”

Prócz Chin, gdzie działa Super Junior M, nie mamy żadnej podgrupy, która działałaby w obrębie innego azjatyckiego kraju niż Korea. Właściwie jesteśmy bardzo zajęci w samej Korei, ale staramy się odwiedzać również Japonię i Tajlandię na okres promocji. Nie udzielamy się tam w mediach, co nie znaczy, że tego nie chcemy. Kiedykolwiek udajemy się do tych krajów, fani gorąco nas witają, dają nam dużo miłości, jesteśmy im bardzo wdzięczni.

„(...) Robię to, co kocham.”

Przed debiutem pobieraliśmy lekcje śpiewu, tańca, aktorstwa, trenowaliśmy prawie w każdej dziedzinie. Po debiucie skupiliśmy się na wokalu. Osoba, która chce się uczyć aktorstwa – uczy się go. Mój kierunek na uniwersytecie to muzyka, robię to, co kocham.


Kangin


„Dziękujemy Hwanhee i Youngseokowi!”

Hwanhee sunbaenim i Yoo Youngseok sunbaenim byli z nami przy nagrywaniu. YoungSeok podarował nam „Shining star”, Hwanhee „Let's not”. Jesteśmy bardzo wdzięczni za podarowane nam również rady i wskazówki w trakcie nagrywania. Nasz trzeci album jest dzięki nim kompletny.

„Nie czuję się jak gwiazda, nie lubię słowa „idol””

Życie nie stało się jakieś ekstremalnie ciężkie przez to, że stałem się rozpoznawalny. Ostatnimi czasy gwiazdy mojego pokroju nie mają jedynie nastoletnich fanów, naszej muzyki słuchają również ludzie w naszym wieku i starsi. Prócz tego, odkąd zadebiutowaliśmy, wiele razy słyszałem, że „nie wyglądam jak idol”. Nie czuję się jak gwiazda, nie lubię słowa „idol”


Shindong


„(...) Bałem się, że ludzie mnie nie zaakceptują”

Jak dotąd mój wizerunek był określany jako komiczny. Przy zmianie bałem się, że ludzie mnie nie zaakceptują. Mam szczęście, że wokół mnie jest tylu wspaniałych ludzi, którzy pomagają mi nad sobą pracować. Postaram się nie przytyć (śmiech)

„Niezapomniana historia.”

Okres moich treningów był o wiele krótszy niż reszty. Nauczyłem się wielu rzeczy po tym jak dołączyłem do SM. Niezapomniana historia? Kiedy pierwszy raz przyszedłem do wytwórni, wtedy razem z członkami DBSK spotkaliśmy naszych idoli, byłem wtedy bardzo z siebie dumny.


Heechul


„Kiedy zauważyłem, że ludzie to pokochali – byłem dumny”

Raczej byłem dumny. SNSD to moje bliskie i ukochane dongsaeng, prócz tego bardzo lubię „Gee”, więc kiedy zauważyłem, że ludzie to pokochali – byłem dumny.

„(...) Niektórzy ludzie wołają mnie pod oknami, bądź ingerują w moje prywatne życie.”

Jestem im bardzo wdzięczny. Nie rozumiem, dlaczego miałbym ich nienawidzić. Dziękuję im za wsparcie. Nim wyszedł trzeci album, fani przygotowali dla nas nawet specjalny plakat zapowiadający go, pokazywali nam swój entuzjazm. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by nienawidzić moich fanów, choć czasami niektórzy ludzie wołają mnie pod oknami, bądź ingerują w moje prywatne życie.


Donghae


„Melodia jest słodka, kiedy jej słuchasz, zatapiasz się w niej.”

Prócz „Sorry sorry”, na albumie znajduje się wiele świetnych piosenek. Jeśli miałbym wybrać, zapewne wskazałbym „Reset”. Uwielbiam każdą piosenkę z albumu, jednak „Reset” jest jak najbardziej w moim stylu. Melodia jest słodka, kiedy jej słuchasz, zatapiasz się w niej.

„Czasami nie mogliśmy spać...”

Nie odczułem żadnych trudności czy stresu związanego z byciem częścią Super Junior. Zawsze patrzymy naprzód, długo przygotowywaliśmy się do naszego albumu i występów. Czasami nie mogliśmy spać, byliśmy zbyt głodni i spragnieni naszego dzieła.


Siwon


„Jest wiele rzeczy, których zazdroszczę...”

Wszyscy członkowie zespołu posiadają wiele talentów i pokazują je, często im tego zazdroszczę. Teukie hyung jest świetny, jeśli chodzi o przemowy, Shindong jest osobowością bardzo otwartą i zawsze buduje między nami świetną atmosferę. Jest wiele rzeczy, których zazdroszczę, a których mogę się od nich nauczyć.

„Nie chcemy być zabawni i śmieszni”

Raczej nie. Super Junior zawsze pokazują się od dobrej, zabawnej strony w każdym z programów. Mimo że zawsze jesteśmy radośni, na naszym 3 albumie chcieliśmy pokazać nasz własny styl, nie wykreowany. Nie chcemy być zabawni i śmieszni, raczej poważni i męscy, musimy więc ciężko pracować nad muzyką, choreografią i konceptem. Nasi fani wiedzą, że cokolwiek zrobimy, to nadal będziemy my.


Kibum


„Dziękuję za zrozumienie i troskę.”

Nie jestem dobry w wyrażaniu swoich uczuć, zawsze dziękuję z całego swojego serca, ale nie potrafię powiedzieć tego komuś prosto w oczy. Za cały ten czas, do teraz... Dziękuję za zrozumienie i troskę.

„(...) Tak wiele myśli, tyle opinii...”

Teukie hyung. Zawsze on. Super Junior posiada tylu członków, tak wiele myśli, tyle opinii, ale on zawsze toleruje to, jacy jesteśmy, świetnie nas rozumie. Teukie jest najlepszym liderem, jakim Super Junior mogłoby mieć.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-06-09, 20:42   

 
     
TaeHyuk 
Kandydat


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-06-09, 20:42   
   Ulubiony wykonawca:: ONE DAY


Nyaa.. bardzo fajny wywiad wybrałaś :D Można się wzruszyć czytając to bo chłopcy czasem naprawdę mówię bardzo ciekawe i ważne rzeczy. Niby LeeTeuk nie czuję się liderem ale widać, że całą 12 szanuje go i są dumni, że jest ich liderem. Podobało mi się jeszcze wypowiedź DongHae jak ja kocham jak on mówi o muzyce.. zawsze potrafi użyć odpowiednich słów, które pięknie wyrażają muzykę. Ogólnie cały wywiad bardzo mi się podobał i dziękuje za przetłumaczenie go.

P.S. Fotki są zabójcze ale Teuk!! Boże jak on fantastycznie wyszedł.. nie potrafię się na niego napatrzeć!!
 
     
Kajlo 
Kandydat
HOT NOONA XD


Wiek: 34
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 28
Skąd: Konin/Warszawa
Wysłany: 2010-08-01, 17:36   
   Ulubiony wykonawca:: SHINee, U-kiss, Brian Joo
   Ulubiony program:: Hello Baby, Dream Team, SuJU Full House


Bardzo fajny wywiadzik :) Najfajniejsze w nim jest to, jak zdjęcia fajnie wkomponowują się w treść... Niesamowite wrażenie ^^
_________________
Kajhyun is real
 
     
KwiatWschodu 
Kandydat
Jin&KAT-TUN


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 26
Wysłany: 2010-09-28, 14:41   
   Ulubiony wykonawca:: Jin Akanishi, KAT-TUN


Cytat:
Nie mam żadnego „białego syndromu”, po prostu lubię kolor biały, białe ubrania, meble, akcesoria... Po prostu mając wokół siebie białe rzeczy, czuję się komfortowo.
No to Teukie ma malutką obsesję XD Po co się wypierać ;)
Ciekawy z niego chłopak, płacze przy każdej większej okazji, nie lubi być liderem, ale czuje się w stosunku do kolegów opiekuńczy.. Wow..
Cytat:
Choreografię do „Sorry sorry” ułożył światowej sławy choreograf Nick Bass, zharmonizował cały taniec, pokazał w nim każdego z członków zespołu.
No i za to gościa podziwiam... "Sorry Sorry" to klip, który jako pierwszy zwrócił moją uwagę ku choreografii.. To co w nim SuJu wyprawiali, ta pełna synchronizacja i momenty solowych klatek były świetne ;)
Cytat:
Nie widzę siebie za dziesięć lat, nie myślę o tym. Chciałbym dalej być piosenkarzem, równie aktywnym w różnych dziedzinach, tak jak teraz.
Z ambitnej strony to się nie pokazał, chociaż fajnie, że planuje nadal śpiewać, niż np. kierować siecią siłowni ;)
Cytat:
Nawet jeśli teraz nie mam dla siebie w ogóle czasu, jestem wdzięczny, że mogłem aż tyle uzyskać. Uzyskałem rodzinę – członków zespołu, uzyskałem miłość i wsparcie całej Azji, moi fani to największy prezent, jaki mógłbym sobie wymarzyć.
Heniuś to wie co powiedzieć <wzruszona>
Cytat:
Kiedy w końcu uda ci się zadebiutować, nadejdzie taki czas, gdy coś pójdzie nie tak, w końcu stracisz siłę. Kiedy tak się stanie, nie możesz zapomnieć o jednym: szansa zawsze staje przed tymi, którzy pracują ciężko i nigdy się nie poddają.
Wydźwięk wypowiedzi Yesunga jest strasznie czarno-widzący.. Tak jakby miał deprechę, albo jakieś problemy...
Cytat:
Ciągle zmienialiśmy tekst i melodię, w końcu zamienialiśmy się liniami i partiami.
Zawsze wiedziałam, że tylu członków w zespole musi mieć niezły problem ze stworzeniem dobrego kawałka, a dzięki Ryeowookowi upewniłam się, że jest za co ich podziwiać.. Ale jak oni mają problem, to jak sobie poradzi ten nowy-20 osobowy zespół..
Cytat:
Pomimo tego, że dołączyłem do zespołu jako ostatni, w dodatku jestem najmłodszy, to i tak reszta członków zespołu bardzo się o mnie troszczy. Jestem im za to bardzo wdzięczny, nie odczułem w związku z tym żadnych trudności.
Hehe, no bo zawsze lepiej być dzieckiem w rodzince, niż tatuśkiem, nee? XD
Cytat:
Ale dzięki temu albumowi chciałbym, aby ludzie poznali nas jako piosenkarzy, mam również nadzieję, że pomimo naszego zabawnego, przyjemnego wizerunku uda nam się pokazać, że potrafimy być poważni i męscy.
Cytat:
Nie chcemy być zabawni i śmieszni, raczej poważni i męscy, musimy więc ciężko pracować nad muzyką, choreografią i konceptem. Nasi fani wiedzą, że cokolwiek zrobimy, to nadal będziemy my.
Widzę, że im wszystkim(Kyu, Siwon..) uwiera przylepiony image.. Ale trzeba by było ich oświecić, że gdyby nie ich sposób śpiewania to wizerunek na nic by się nie zdał.. Przynajmniej mają wiarę w fanów, albo się tylko pocieszają ;)
Cytat:
Kiedykolwiek udajemy się do tych krajów, fani gorąco nas witają, dają nam dużo miłości, jesteśmy im bardzo wdzięczni.
Oj, fajnie gdyby do "TYCH krajów" dołączyła jeszcze Polska^^ Jak im brak medialności w tych nie przeszkadza ;)
Cytat:
Mój kierunek na uniwersytecie to muzyka, robię to, co kocham.
Ooo.. Powodzenia Sungiś^^
Cytat:
Prócz tego, odkąd zadebiutowaliśmy, wiele razy słyszałem, że „nie wyglądam jak idol”.
Niezłe, jak Kangmin nie wygląda jak idol, to ja nie wiem, jak powinien wyglądać idol.. Przecież bycie gwiazdą to bycie gwiazdą, niezależnie od wyglądu <ściana>)
Cytat:
Postaram się nie przytyć (śmiech)
Szkoda mi Shindonga, pewnie więcej czasu musi poświęcać ćwiczeniom sylwetki, niż głosu..
Cytat:
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by nienawidzić moich fanów, choć czasami niektórzy ludzie wołają mnie pod oknami, bądź ingerują w moje prywatne życie.
No, a jak sława kosztuje... Nie ma to, jak przy okazji zaznaczyć co nie pasuje mu w zachowaniu fanów, ale ważne, że plakat pochwalił <hahaha> Ciekawe, czy tam się jego fani obcięli, że im Ciulek wytknął "złe zachowanie" XD
Cytat:
Zawsze patrzymy naprzód, długo przygotowywaliśmy się do naszego albumu i występów. Czasami nie mogliśmy spać, byliśmy zbyt głodni i spragnieni naszego dzieła.
Ten to jest zdeterminowany.. A potem widać wyniki, te doły..
Cytat:
Teukie jest najlepszym liderem, jakim Super Junior mogłoby mieć.
Ma się swojego senpaia XD Widać, że go podziwia.. Fajny ten Kibumek :)
Dzięki za możliwość bliższego poznania chłopaków z SuJu (a zwłaszcza Ciulka ;) ) :)
I przyznaję - dzięki tym wspaniałym fotkom super się czytało..
_________________

 
     
Doti995 
Kandydat

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Osieczany
Wysłany: 2010-10-20, 19:30   
   Ulubiony wykonawca:: Kevin
   Ulubiony program:: U-KISS Vampire, U-KISS Cheff Kiss


Nyaa napisał/a:
Wielu ludzi się nad tym zastanawia, odkąd na jaw wyszedł ten artykuł. Nie mam żadnego „białego syndromu”, po prostu lubię kolor biały, białe ubrania, meble, akcesoria... Po prostu mając wokół siebie białe rzeczy, czuję się komfortowo.

Dla mnie on żadnej obsesji nie ma. Prędzej ja mam obsesję z ułożeniem na dodatek równiutkim ułożeniem butów przed snem. Muszą też być centralnie przed moim łóżkiem :mrgreen: W takim razie kto ma obsesję? Ja, czy Leeteuk? On to tylko dobrze z białym kolorem się czuje, nie widzę w tym nic specjalnego xd
Nyaa napisał/a:
„Sorry sorry” to taneczna piosenka, chcieliśmy dzięki niej pokazać wszystkim nasz własny kolor, nasz urok. Mam nadzieję, że ludzie polubili ją od pierwszego przesłuchania i że będą śpiewać ją, czując przy tym radość. Choreografię do „Sorry sorry” ułożył światowej sławy choreograf Nick Bass, zharmonizował cały taniec, pokazał w nim każdego z członków zespołu.

Uwielbiam te choreografię. I rzeczywiście jestem happy, gdy ją słyszę :mrgreen: Nawet refren sobie podśpiewuje xd Reszty tekstu jeszcze nie znam xD
Nyaa napisał/a:
I chciałbym się ożenić.

Przewidywalna odpowiedź xD
Nyaa napisał/a:
Uzyskałem rodzinę – członków zespołu, uzyskałem miłość i wsparcie całej Azji, moi fani to największy prezent, jaki mógłbym sobie wymarzyć.

Prezencik? Słodki jest :mrgreen:
Nyaa napisał/a:
Kiedy w końcu uda ci się zadebiutować, nadejdzie taki czas, gdy coś pójdzie nie tak, w końcu stracisz siłę. Kiedy tak się stanie, nie możesz zapomnieć o jednym: szansa zawsze staje przed tymi, którzy pracują ciężko i nigdy się nie poddają.

Święte słowa. Tu się zgadzam całkowicie
Nyaa napisał/a:
Ale dzięki temu albumowi chciałbym, aby ludzie poznali nas jako piosenkarzy, mam również nadzieję, że pomimo naszego zabawnego, przyjemnego wizerunku uda nam się pokazać, że potrafimy być poważni i męscy.

Ja właśnie widzę ich w ten sposób w jaki on chce, by ludzie ich widzieli. Nie mówię, że poznałam ich na wylot, ale że patrze na to jak śpiewają, jak utalentowani są i jak w ogóle im wychodzi to, co kochają robić. Może źle coś zrozumiałam, ale mam nadzieję, że tak nie jest i że dobrze skojarzyłam. Jakoś mi się mózg lasuje i nieco mi się spać chce xd
Nyaa napisał/a:
Jak dotąd mój wizerunek był określany jako komiczny. Przy zmianie bałem się, że ludzie mnie nie zaakceptują. Mam szczęście, że wokół mnie jest tylu wspaniałych ludzi, którzy pomagają mi nad sobą pracować. Postaram się nie przytyć

Każdy ma swój własny urok i wcale nie ma on komicznego wizerunku. Ja lubię go takim jakim jest.
Nyaa napisał/a:
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by nienawidzić moich fanów, choć czasami niektórzy ludzie wołają mnie pod oknami, bądź ingerują w moje prywatne życie.

Wzruszyłam się. Nie ważne, że fani ingerują w jego prywatne życie. On i tak ich kocha. Więcej takich wyznań :mrgreen:
Nyaa napisał/a:
Teukie hyung. Zawsze on. Super Junior posiada tylu członków, tak wiele myśli, tyle opinii, ale on zawsze toleruje to, jacy jesteśmy, świetnie nas rozumie. Teukie jest najlepszym liderem, jakim Super Junior mogłoby mieć.

Widać, że kochają swojego lidera. Szanują go i widzą w nim kogoś więcej niż przyjaciela. Lider jest dobrym określeniem :mrgreen:

Ten wywiad był ciekawy. Lubię czytać ten ich dobór słów. On mnie po prostu przyciąga i jak dla mnie ciekawie brzmi. Fajnie jest ich poznać, a zdjęcia to już kompletnie mnie w rozbawienie wprawiają. Po prostu jestem cała HAPPY :mrgreen:
 
 
     
Anek 
Kandydat

Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-05-10, 12:40   Re: Super Junior "Sorry Sorry" dla "The word

Nyaa napisał/a:
Nie chcemy być zabawni i śmieszni, raczej poważni i męscy,


Oj, Siwon, Siwon ;D

Na szczęscie są i zabawni, i męscy!

Fajny wywiad :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template designed and created by Falcone

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13